Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Oculus Quest 2

Nekro

Öne çıkan mesajlar

Selamlar,

Dün geldi ürün (15 Mart) elime Hepsiburada'dan aldım. Airlink ile müthiş bir stutter oluyor maalesef benim modemle alakalı. 5ghz ağ olmasina rağmen işe yaramadı. Baya uğraştım ama çözüm olmadı hiç bir şey. Telekomun dandik bir modemi var ondan diye tahmin ediyorum. Hevesim kaçtı bu yüzden. 

3 saat kadar kullandım. Her şeyiyle kutusunda duruyor. Bursa içi elden teslim alip deneyebilirsiniz. Kargo benden.

128gb

Fiyat: 5500 tl

Nekro tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Nekro dedi ki:

Selamlar,

Dün geldi ürün (15 Mart) elime Hepsiburada'dan aldım. Airlink ile müthiş bir stutter oluyor maalesef benim modemle alakalı. 5ghz ağ olmasina rağmen işe yaramadı. Baya uğraştım ama çözüm olmadı hiç bir şey. Telekomun dandik bir modemi var ondan diye tahmin ediyorum. Hevesim kaçtı bu yüzden. 

3 saat kadar kullandım. Her şeyiyle kutusunda duruyor. Bursa içi elden teslim alip deneyebilirsiniz. Kargo benden.

128gb

Fiyat: 5500 tl

iade et. 14 günlük hakkın var.

Sosyal ağlarda paylaş

bu koronadan sonra satıcılar öyle bahanelerle iade almamaya çalışıyorlar. hepsiburadayı falan devreye sokunca biraz da uğraşırsan olur muhtemelen. ben sırf bu sebepler yüzünden 300-500 liraya bakmıyorum amazon prime abi pahalı elektronik eşya alıcaksam. sormuyor bile adam niye iade ediyorsun diye. bizim küçük esnaf yerin dibine batmaya mahkum.

buraya da yazmıştım zamanında, yine hepsiburadadan kulaklık almıştım xiaomi, adam dümdüz tahtakale çakması ürün gönderdi xiaomi kutusunda, iade etmek istedim, hijyen kuralları gereği alamam, benim ticaret etiğime aykırı, ürün çakma değil hindistan modeli falan filan bi de kendini temizlemeye çalıştı. sinir oldum 3 hafta uğraştım hb ile iletişime falan geçip. hallettik. ama yani kanser oldum tabi süreçte.

Sosyal ağlarda paylaş

e-ticareti bilen biri olarak. iade almazlar nerden aldım bilmiyorum platformda da iadeni reddeder. tüketici mahkemesine gidersen oradan da bir şey çıkmaz.

xeno'nun dediği üründe arıza varsa veya farklı bir ürünse, çakma ise o başka bir konu. arızalı ürünü iade almak zorundalar. ama arıza yoksa hijyen konusundan cayma hakkını kullanamazsın.

Seru tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Nekro dedi ki:

Senin ki baya dolandırıcılık gibi bir olaymis. Ugrastirirlar muhtemelen beni de denesem mi bilmiyorum. Yarın yollarım olmadı isteyen çıkmazsa.

Whatsapp cagri merkezinden sordum hepsiburada normal şartlar oksa alıyorlar geri, 14 gün ambalaj içerik vb, amazon 128 gb modeli prime kalmamış, bende biraz onu bekliyorum. hem 1 ay iade süresi hemde hiç lolo yapmadan alıyorlar, hatta ben sony kulak içi kulaklık iade ettim, eartipleri alkolle silmeyin demesine rağmen silip parçaladım, ona rağmen aldı adamlar.  

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, reampage dedi ki:

Whatsapp cagri merkezinden sordum hepsiburada normal şartlar oksa alıyorlar geri, 14 gün ambalaj içerik vb, amazon 128 gb modeli prime kalmamış, bende biraz onu bekliyorum. hem 1 ay iade süresi hemde hiç lolo yapmadan alıyorlar, hatta ben sony kulak içi kulaklık iade ettim, eartipleri alkolle silmeyin demesine rağmen silip parçaladım, ona rağmen aldı adamlar.  

Yarın kargo gelip alacak. HB ile iletişime geçerim konuyla ilgili bakalım şansımı deneyeyim artık.

Sosyal ağlarda paylaş

Beklediğim gibi reddedildi iade talebi. Hepsiburada'ya satıcı "kirli ve çizikleri var bu şekilde tekrar satılamaz" şeklinde bir mesaj bırakmışlar. Neyse zaten bekliyordum deyip geçtim. Sonra kargo durumuna bakayım derken kanıt olarak fotoğraf eklemişler onları gördüm. Görünce baya şok oldum. Aleti sanayide kullansam anca bu kadar kirlenirdi heralde. Ev ortamında 2 saat takmışımdır kafama en fazla. Bügün kargoyla geldi tekrar fotosunu çektim sponun içinde. İki tarafı da böyle kirli. Nasıl bir ibneliktir bu HB'ye sırf haklı gözükmek için.

Destekten yazdım HB'ye anlattım durumu nasıl bu kadar kirlenebilir vs diye ama prosedür böyle ıvır zıvır deyip sallamadılar. Dezenfektanla temizledim geçti neyse ki. İsteyen birine de verdim bugün.

DOHA elektronikten bir şey alırken iki kere düşünün.

Spoiler

KJr3lEU.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...