Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Java vs Node vs .Net vs ...

Litminov

Öne çıkan mesajlar

JS devam o zaman.

@lovecraft0Z Önceki açtığım konuda da maximillian schwartzmuller demiştin. udemy'de complete dersini aldım, başladım.

react native ile 3'ü büyük 6 app yapmıştım 1 sene içinde. django'da da 2000 satıra yakın API yazdım. js öğreneyim sonra python yanına da aws koymaya çalışayım. 

mülakatlara giriyorum çeşitli yazılım firmalarında backend, frontend junior için. coding sitelerine link yolluyorlar. kimileri zorlayıcı oluyor 2.5 saatte yetişmiyor, soruları yarım yamalak yapabiliyorum, kimisi koddan sonra ek proje istiyor tdd ile todo yap vs diye. daha 2,3 küçük unit test dışında test yapmamışım tdd'ye girişemiyorum. 

öğrenecek çok şey var daha düzgün bir iş bulabilsem daha iyi öğreneceğim ama hayırlısı bakalım. 

Litminov tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Evet hocam Maximillian abi iyidir ben de ondan ögrenmiştim react 2018 de hala react developer olarak çalışıyorum 4 yıl olmuş. Onun haricinde Stephen Grider in kursları güzel Data Structures&Algo yu tavsiye ederim.

Bir de CSS ve SASS ı dibine kadar öğreneceğim diyorsan şu kurs güzel, ben hepsini bitiremedm ama baya bişey kapmıştım zamanında: https://www.udemy.com/course/advanced-css-and-sass/

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...