Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elden Ring

Shadow

Öne çıkan mesajlar

ben 1 saat kadar 2k max da oynadım, fps drop open map de ara ara oluyor ama nadiren karşılaştım, rige göre değişiyor galiba, fps cap 60 o biraz sıkıntılı olmuş. Xbox Controllerla oyun baya akıyor, geç tepki verme vs hiçbirşey yok.

Yalnız grafikler meh seviyede, ds3 ü hafif makyajlamışlar gibi.

Sosyal ağlarda paylaş

neyi beğenmemişler ki anlamadım. oynayanları görüyorum baya keyifle oynuyorlar ama...

çok mu zormuş acaba ? 

edit: performans sıkıntısıymış:

Alıntı

Struggling to maintain 60FPS/1080p on a 3080, massive stuttering and drops to the mid 20s, crashed 4 times within 2 hours of game time, 60 FPS cap, and no ultrawide support.

On top of all that, Easy-Anti cheat will prevent any unofficial fixes or mods for this game, even when playing offline.

Oce4n tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Oce4n dedi ki:

neyi beğenmemişler ki anlamadım. oynayanları görüyorum baya keyifle oynuyorlar ama...

çok mu zormuş acaba ? 

edit: performans sıkıntısıymış:

rezalet bir performans sorunu var. 2022 de olmayacak iş bunlar. 499 tl verip almayı düşünüyordum. iyi ki almamışım valla delirirdim heralde. patchlensin fixlensin indirime falan da girsin alırım. 499 a değeceğini sanmıyorum şu anda

Sosyal ağlarda paylaş

3080ti'la açık alanlarda 40-60 arası alıyorum 1440p'de. üstüne stutter, onun da üstüne rubberbanding oluyor çok düştüğü zaman.

20xx kullananlar 60 locked alabiliyor ama. 

nvidia ve steam overlay'leri kapatınca biraz düzeldi bu arada.

düzelir illa ki, (mecbur düzelecek) çabuk olur umarım.

Sosyal ağlarda paylaş

Teknik taraf dışında yeni mekanikler baya iyi olmuş üstüne bir de ds serisindeki herşey var. Katır üstünde combat başlarda biraz garip geliyor, alıştıkça düzeliyor.

Ben high res texture pack ile sttuter sorunun çözülmesini bekliyorum. Sttuter çok sık olmuyor ama 15-20 dakikalık stressli combatın sonuna denk gelince can sıkıcı oluyor fsdfs. 

Dark_Soul tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Konu başlığı Sam tarafından Elden Ring olarak değiştirildi
  • Yeni Oluştur...