Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elden Ring

Shadow

Öne çıkan mesajlar

6 saat önce, reyou dedi ki:

dusman modellemerini ben cok sevdim, hele cuceler fln fantastik olmus. boss lar da tam kivaminda. acik dunya olmasa sanki daha iyi olacak gibi. dark souls'a gore daha mi basit bana mi ole geldi acaba.

valla daha basit değil bence. Bosslar hayvan gibi vuruyor. Grind belki biraz daha kolay olabilir ama bosslar baya iyi ve tonla hasar veriyor.

Sosyal ağlarda paylaş

bu oyunun dungeonlarina elimde mesale ile girip dolanmayi vs cok sevdim, bu konuda oyun bakiniyorum var mi bildiginiz immersive dungeonlarin bulundugu rpg? 

ha neden bu oyun varken baskasina bakiyorsun derseniz oyun zor benim gibi bir kazma icin ?

Scalanova tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyunlarda tek istedigim sey oyunu bitirdikten sonra istedigimiz boss u secip god-mode tadidan oynamak.

mesela ayni tarz olmasa da the evil within oyununu bitirdikten sonra boss lardan biri olabiliyoduk (yada o extension miydi lan) ama adamlari boss un gozunden hallac pamugu gibi atmak muthisdi.

su oyunu arada ejderha ile oynayip, kuygumuzla 15 npc yi gomdugumuz, yada diger bosslara h2h girmek guzel olurdu adsf 

cile cile nereye kadar lan?

reyou tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

70 saati devirdim, girdiğiniz zonelarda overleveled olduktan sonra oyun nerdeyse assassin's creed'e dönüyor. Open world olduğu için bir sürü ruins, dungeon, mini boss vs de takılıp , grind yapmadan kolayca level alabiliyorsunuz. Sağa solu keşfedeyim kafasında ilerleyince sonraki zone geçince zaten farkında olmadan overleveled oluyorsunuz. Boss fightlari dahil herşey kolaylaşıyor. Souls serisi çok zor oynayamıyoz diye zırlayan sümüklü kitleyi çekmek için böyle bir tasarım yapmışlar benim çok hoşuma gitmedi, ds3 de bu zorluğu çok iyi ayarlamışlardı. 

Bunun yerine şu saçma quest sistemini artık güncelleseler daha iyiydi, questler için guide izlemeden bitirmek imkansız. Bilmem nerdeki ruin de belli bir yere vurunca secret passage açılacak da onu bulacaksın, yada şurdaki statunun karşısında, şu emote'u kullanıp 10 sn bekleyeceksin de npc gelecek vs ebesinin şeyi. Onun dışında quest line'lar muazzam olmuş, hem hikayeleri hem de rewardları çok iyi.

Bu levelda nereye gitmem lazım diyenler için şu harita baya faydalı:
https://eldenring.wiki.fextralife.com/file/Elden-Ring/game_progress_route_map_elden_ring_wiki_guide_2560px.jpg

Bu arada puanım 9/10 ?

Dark_Soul tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Üstte saydıklarım benim kişisel görüşüm, zorlukla ilgili olay çoğu kişi için pros iken benim için cons. Zorluk AC'ye dönüyor derken biraz abartmış olabilirim ? ama en kolay ds serisinden bile daha kolay hale geliyor. Daha int based karakter denemedim bile, o taraf daha da kolay videolardan izleidğim kadarıyla. Ha bu arada kolaylaşıyor derken ,oyunda ilerlerken, çoğu bossdan mini bossdan, hatta dragonlardan bile her lvlda tek yiyeceksiniz ama kesmeniz kolaylaşıyor ?

Quest olayına zaten çoğu kişi girmediği için o da negatif yön olarak sayılmayabilir.

Open world olayı genellikle olumlu yönde etkilemiş, main questten sıkılıp sağı solu keşfetmek zevkli, rewardları da yerinde, yalnız bosslardan, minibosslardan çıkan itemler genellikle int-str/dex hybrid buildler için oluyor o biraz can sıkıcı.  Item ve build çeşitliliği artmış ki zaten önceki oyunlarda da iyi bir seviyedeydi, boss fightlarlardaki veya dragonlardaki o nanskim tek vurdu hissi halen çok zevkli sfdsfsd. 

Bu türde karşılaştırılabileceği bir oyun bile yok o nedenle basındaki o 10 puanlar 9 puanları bence hakediyor.

Sosyal ağlarda paylaş

35 dakika önce, Dark_Soul dedi ki:

Üstte saydıklarım benim kişisel görüşüm, zorlukla ilgili olay çoğu kişi için pros iken benim için cons. Zorluk AC'ye dönüyor derken biraz abartmış olabilirim ? ama en kolay ds serisinden bile daha kolay hale geliyor. Daha int based karakter denemedim bile, o taraf daha da kolay videolardan izleidğim kadarıyla. Ha bu arada kolaylaşıyor derken ,oyunda ilerlerken, çoğu bossdan mini bossdan, hatta dragonlardan bile her lvlda tek yiyeceksiniz ama kesmeniz kolaylaşıyor ?

Quest olayına zaten çoğu kişi girmediği için o da negatif yön olarak sayılmayabilir.

Open world olayı genellikle olumlu yönde etkilemiş, main questten sıkılıp sağı solu keşfetmek zevkli, rewardları da yerinde, yalnız bosslardan, minibosslardan çıkan itemler genellikle int-str/dex hybrid buildler için oluyor o biraz can sıkıcı.  Item ve build çeşitliliği artmış ki zaten önceki oyunlarda da iyi bir seviyedeydi, boss fightlarlardaki veya dragonlardaki o nanskim tek vurdu hissi halen çok zevkli sfdsfsd. 

Bu türde karşılaştırılabileceği bir oyun bile yok o nedenle basındaki o 10 puanlar 9 puanları bence hakediyor.

ya baya artistlendim ben level atlayınca, bi questline da bi boss keseyim dedim. mahfetti beni. 9-10 kere denedim. kendimi yedim lan nasıl yapamıyorum diye. Sonra Dreagloth a dedim "baba bana bi el atsana" diye. geldi 4-5 kere vurdu öldürdü. diz çöküp ağlamak isteidm ahhaha git gud resmen. ?

Sosyal ağlarda paylaş

10 saat önce, Dark_Soul dedi ki:

70 saati devirdim, girdiğiniz zonelarda overleveled olduktan sonra oyun nerdeyse assassin's creed'e dönüyor. Open world olduğu için bir sürü ruins, dungeon, mini boss vs de takılıp , grind yapmadan kolayca level alabiliyorsunuz. Sağa solu keşfedeyim kafasında ilerleyince sonraki zone geçince zaten farkında olmadan overleveled oluyorsunuz. Boss fightlari dahil herşey kolaylaşıyor. Souls serisi çok zor oynayamıyoz diye zırlayan sümüklü kitleyi çekmek için böyle bir tasarım yapmışlar benim çok hoşuma gitmedi, ds3 de bu zorluğu çok iyi ayarlamışlardı. 

Bunun yerine şu saçma quest sistemini artık güncelleseler daha iyiydi, questler için guide izlemeden bitirmek imkansız. Bilmem nerdeki ruin de belli bir yere vurunca secret passage açılacak da onu bulacaksın, yada şurdaki statunun karşısında, şu emote'u kullanıp 10 sn bekleyeceksin de npc gelecek vs ebesinin şeyi. Onun dışında quest line'lar muazzam olmuş, hem hikayeleri hem de rewardları çok iyi.

Bu levelda nereye gitmem lazım diyenler için şu harita baya faydalı:
https://eldenring.wiki.fextralife.com/file/Elden-Ring/game_progress_route_map_elden_ring_wiki_guide_2560px.jpg

Bu arada puanım 9/10 ?

Ds3 de oyunun başından itibaren op'sin lel

Sosyal ağlarda paylaş

• Konu başlığı Sam tarafından Elden Ring olarak değiştirildi
  • Yeni Oluştur...