Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilgisayar Dağıtma Part 2 - SATIŞ

Akhlaur

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...

bu arada o işlemciyle gpuya sulanan arkadaşlar lütfen bir an önce alabilir mi? anakartla ram geride kalırsa indirime daha açık olur gibi.

işim acele. anduin fightını kaldırmıyor artık pc, takılıyor artık hesaplayamıyor... yeni işlemci kutusuyla çekmecede duruyor. anakartı rami işlemciyi takıp sonra eskilerini söküp kolonya döküp yakmayı düşünüyorum. on saniye falan ekran dondu bu akşam anduinde. çok gerginim. sarıkafa duvar bossu oldu bize.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

Helios 7T-10

İşlemci : Intel Core i9 10850K 3.6 GHz 20M 1200p

Ekran Kartı : Inno3d RTX3080 ICHILL x4 10GB 320Bit GDDR6X

Depolama SATA : Seagate Barracuda 2TB 7200RPM 3.5"

Güç Kaynağı Micronics Performance II HV 1000w 80+ Bronze

Soğutucu : Cooler Master Masterliquid ML240L v2 RGB Sıvı CPU

BenQ Zowie XL2746s 27" 240Hz 0.5ms (2xHDMI+Display+DVI+USB3.0) FreeSync DyAC+ Pivot Full HD TN Espor Oyun Monitörü

Logitech G G502 HERO High Performance Oyuncu Mouse

Steelseries Qck+ Oyuncu Mousepad

Corsair Gaming K68 - Red LED - Cherry MX Red Türkçe (CH-9102020-TR)

Evet yukarıda yazılanlar satıldı, listeyi şöyle güncelleyeyim. Tekrar hatırlatayım parçaların hiçbirinin kutusu, garantisi veya faturası elimde değil ancak hepsi çok az kullanılmış. En fazla 6 ay kullanıldılar, hepsinin kondisyonu iyi durumda. Mousepad hariç o sıfır kutusunda.

Sosyal ağlarda paylaş

Hem uplamis olayim hem info vereyim. Abi elden alın lütfen. Kargocular kirmasinlar diye piyasada ne kadar gazete karton varsa hepsine sarmış özene bezene. İstanbulda karton bırakmamış. musaadesini istedim eger destur verirse video çektim onu koymak istiyorum. Adadadafsgs çok iyi ya. Neyse, evde gazete bitmisti almaya useniyordum markete gidip. Bi sure bunları kullanırım. 

Flam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 21.03.2022 at 19:11, Akhlaur dedi ki:

Helios 7T-10

BenQ Zowie XL2746s 27" 240Hz 0.5ms (2xHDMI+Display+DVI+USB3.0) FreeSync DyAC+ Pivot Full HD TN Espor Oyun Monitörü

Evet yukarıda yazılanlar satıldı, listeyi şöyle güncelleyeyim. Tekrar hatırlatayım parçaların hiçbirinin kutusu, garantisi veya faturası elimde değil ancak hepsi çok az kullanılmış. En fazla 6 ay kullanıldılar, hepsinin kondisyonu iyi durumda. Mousepad hariç o sıfır kutusunda.

abi elinde kalanları yazaydın keşke satılanları yazacağına dsfg bi ilk sayfaya bakıyorum bi buraya bakıyorum

galiba ses kartı kalmış bi

bi de kulaklık. ulan resmen 5 dakika harcadım hangileri kaldı anlıcam diye akfgdfs

Xenocide tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Abi özür dilerim, yazdıktan sonra okudum ben de arada kaldım da neyse dedim bana öyle geldi heralde. O listedekiler satılmayanlar yani hala elimde olanlar.

Elimde olanların listesi :

Asus Helios 7T-10

Şöyle temiz bir sayfa açalım. @Xenocide abi ellerine sağlık satılanları yazmışsın, ssd ramler ve anakartta satıldı.

Sosyal ağlarda paylaş

ahahahsdfasj aaa işe bak

yeri gelmişken sorayım madem, PSU'yu kaça bırakırsın? sıfırı kaç bilmiyorum bu arada, çok ihtiyacım da yok da evdeki kasanın psu'sundan arada ses geliyo sanki (6 sene oldu) belki değiştirmem gerekiyodur.

tabi kasayı da değiştirmem gerekicek, bendeki kasa psu built in. sökülebiliyo da olabilir gerçi. hiç bilmiyorum lan.

ha asus helios dediğin de kasaymış. e öyle sorayım, kasa+psu kaça olur

Xenocide tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...