Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gibi (2021)

Seru

Öne çıkan mesajlar

önceki sezonlara göre fark olarak bir de bu varmış, okuyunca farkettim

https://eksisozluk.com/entry/145102943

kendi adıma 3. sezonun en büyük değişikliği yılmazın sürekli sinirli tavrı. yılmaz ilkkan kavgaları önceki sezonlarda var mıydı? vardı. ama bu sene sürekli azarlayan, bağırıp çağıran bir yılmaz izliyoruz bu en büyük değişim. bence keyfi kaçıran bir değişim aynı zamanda. 

ersoy da aşırı ezik tavırlarıyla o eski saftoroz eğlenceli halinden biraz uzaklaşmış. 

sürekli ezilip büzülen bir ersoy, sürekli bağırıp çağıran bir yılmaz izliyoruz. 

mesela ben ilkkanın güzel sanatlardan mezun olup dans üstüne yüksek lisansının bulunduğu yalanı ciddi şekilde dinleyip, üstüne işeyen ilkkana, bak ilkkan, seninle ilgili çok şey biliyorum, terazi kaydı falan diye derdini anlatan yılmazı seviyorum. bu sezon benzer durumda yılmaz altına işedin seni sikeyim sikeyim seni diye bağırırdı gibi geliyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Ben mi yaşlandım bilmiyorum da, esprilere çok ergen bir yan eklenmeye başladı gibi geliyor.

Mesela son bölümün bütün absürdlüğünde satılan nesnenin dildo olup olmaması aslında hiç bir değişiklik yaratmayacak. Tamam Tanju önceden sex shopçu olarak belirtilmişti de herhangi başka bir ürün olsa da aynı absürd durumlar yaşanacak. Durup dururken 1000 tane herhangi teknik garip mamul (ne bileyim trigger kayışı mesela) satılmaya kalkılsa da aynı olacak yani her şey. Ama dildo denmesi "ahauahah abi bin tane sik ya ahuahaha" basitliğine düşürmüş olayı. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...