Jump to content
Kindolare

Kedimin Cinsi ne ?

Öne çıkan mesajlar

§ 17 Oca 2022, 18:51
10 saat önce, Namessar dedi ki:

cocuk ve kedi olayinda ise hep soyledigimi soyleyecegim, 7 yasindan ufak cocugunuz varsa kedi almayin. 

Bu neden?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 Oca 2022, 19:13

2-3 yaş onun canlı olduğunu bile tam kavrayamayıp zarar verebiliyor. 4-6 yaş ise farkındalar ama yine de hırçın seviyolar. kedilerde daralıp ona göre tepki verebiliyor. benim gördüğüm örneklerde bu şekilde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 Oca 2022, 19:20

bazı kediler kıskanabiliyor bebeği

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 Oca 2022, 19:22

cinsini bilmem de cok tatlis ve sadece bir foto paylasilmis 😕

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 Oca 2022, 20:09

cinsi kendisine anlatılan cins olmayınca belki üçüncü ilk kediye geçmiştir tsısısı

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Oca 2022, 14:27

Sahtekara sahtekar demek suç olmuş, 20 senelik Pati hesabımda aldığım ilk uzaklaştırma (1 haftacık) en sonunda bitti. Umrumda oldu mu? Pek değil. 

Az sonra AliExpress'ten sipariş vereceğim, çok güzel pilli, elektrikli, sesli kediler var. Düşünen olursa özel mesaj atsın; 2-3 haftada gelir.

İlk kedim olacak 🙂

eXhausTed tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Oca 2022, 14:46
19 dakika önce, eXhausTed dedi ki:

İlk kedim olacak 🙂

birinci ilk kedin mi ikinci ilk kedin mi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Oca 2022, 15:57

üçüncü ilk kedim. ilk ilk kedimi sokaktan kurtarmıştım, baktım miyavlıyor, başka aileye verdim. Orada miyavlamıyormuş. İkinci ilk kedim cins kediydi, ama istediğim cins değildi, onu geri verdim, paramı geri aldım. Şimdi şundan bir tane sipariş ettim, 600 TL, sudan ucuz, akarı, kokarı, tırnağı, myiavlaması yok, 500 EUR vermeye de gerek yok 🙂

spacer.png

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Oca 2022, 16:10

iyi yapmışsın. ya tırmıklasaydı seni. alınacak bi risk değil kişiliği sinirli falan çıkabilir

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...