Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

satılık 2 el escape from tarkov

XxRaZDoRxX

Öne çıkan mesajlar

1 saat önce, GERGE dedi ki:

Çıktığında iyiydi bu oyun sanırım ama 5 yıldır betada olan oyundan hayır mı gelir diyorum şimdi.

oyuna her 6 ayda bir wipe geliyor sıfırlanıyor her şey. her sıfırlamada da yeni update getiriyorlar. path of exile gibi biraz. 

beta olmasının sebebi content eksikliği. her update de yeni harita geliyor aşağı yukarı. fps oynama kısmı en baştan beri aynı neredeyse. bu yüzden her 6 ayda bir tekrar hype yapabiliyor oyun.

bu oyundaki gerçekçilik olayı aşırı farklı olduğu için kimilerine keyifli kimileri için çok saçma. ama benzeri olmayan bir oyun kesinlikle.

Sosyal ağlarda paylaş

13 saat önce, Xenocide dedi ki:

Hadi yaa napalum peki rsut mu oynayalim rsut kapancakmi peki? Vay cakal demek kapancak oyunu satcan he ben rsut oynicam var hem bende param cebimde kalir 

mantıklı   yapa bilirsin ama artık parasın   verip almak istesen bila sana satmam   iyi rust oynamalar

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

hesap satışında HWID ban atıyormuş bu oyunun serverları, makina banı yani. o yüzden hesap satın alma yerine cdkey alın derim.

cdkeylerde Rusya ve civarı olmayacak tabii ucuz  onlar ama sadece Rus serverları oluyor, vay ben duymadım vay ben görmedim demeyin millet.

Shadow tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...