Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Herkese Selam (2002 - 2021)

aberktas

Öne çıkan mesajlar

Herkese selam!

Burada benim gibi "şu kadar yıl sonra geldim" tadında başlık açan çok oluyordur muhtemelen, çünkü başka bir şey ararken Google'da "forum.paticik.com" adresini görmenin nasıl bir hissiyata sebebiyet verdiğini kelimelerle tarif edemem. Gençliğimiz bu forumda geçti resmen... Hala devam ediyor olmasına hem şaşırdım, hem de sevindim. Dile kolay, 20 yıl geçmiş... MMORPG ve online oyunların ilk örneklerinin çıktığı o dönemler... UO karşısında tüketilen bir gençlik... Vay be, çok güzel günlerdi, nostalji yaşattınız bana, teşekkür ederim.

O dönemlerden kalan kimse var mı bilmiyorum ancak selam vermek ve hislerimi dile getirmek istedim. Bir de geçmiş mesajlarımı (2013 tarihli 3 mesaj dışında) göremedim, bir reset mi gelmiş bilemedim.

Herkese sevgiler, sağlıklı günler dilerim...

Edit: Yıllar geçince insan unutuyor, benim asıl hesap Aragorn. Ondaki mesajlar duruyor, enteresan.

aberktas tarafından düzenlendi
asıl accountu ekleme
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Hoş geldin tekrardan ?‍♂️

Eski forum altyapısında şifreler kriptolu olduğu için yenisine aktarılamamıştı. [email protected] adresine veya direkt forumdan DynamicK'e ulaşabilirsen Sam'in dediği gibi eski hesap için yardımcı olacaktır ?

26 dakika önce, Darksun dedi ki:

o dönemlerden kalan bayağı adam var ya hepimiz kartlaştık artık ahah. Tekrar hoşgeldin.

Aynen, Ultima Online zamanlarından biri daha döndü aramıza ?

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

Muhabbete Katıl

Şimdi mesaj gönderip sonrasında kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız varsa giriş yapın ve hesabınızla mesaj gönderin.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Paylaştığınız link otomatik olarak mesaja iliştirildi.   Bunun yerine link olarak göster

×   Önceden girilen içerik getirildi.   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...