Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PC wireless kulaklık tavsiyesi

progamer

Öne çıkan mesajlar

Oculus Riftimin kendi kulaklıkları bozuldu. PC VR ile kullanmak için kulaklık arıyorum. Normalde kullandığım Steelseries Arctis 7'im var. Wireless gayet güzel, mutluyum onunla ama vr headset takıp üstüne onu takınca fazla geliyor biraz, bide vr da hareketli hep terliyorum, hoşuma gitmiyor Arctisin kirlenmesi. Bunun gibi büyük kulaklık headset değilde işte kulağa takılan airpod tipi bir şey arıyorum. Suya/tere dayanıklı, kablosuz ve windowsla çalışan bir kulaklık istiyorum yani. O tip bir şey kullanan, önerisi olan var mı? Şarj için kendi kutusu olan, telefon için olanlar pc ile çalışabiliyor mu sıkıntısız?

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Üzgünüm ama Windows ile olmaz diyeceğim. Eğer yeni bir şey çıktıysa bilmem ama.

Arctis gibi cihazların kendi usb vericileriyle gelmesinin nedeni gecikme. Sony WF-1000XM4 gibi güzel bir şey alıp gelsen de Windows'da gecikme oluyor, oyun oynanmıyor bence öyle (WF-1000XM3 ile denedim).

En düşük gecikme bildiğim Razer Hammerhead'in oyun modunda, ucuz ayrıca, ama o bile olmaz bence değerlerine bakarsak. Android için 22ms ile rakiplerini eziyor (zaten mobil oyun kulaklığı olarak çıktılar) ama Windows ile 110ms oluyor bu. Oyun modunu kapatınca da zaten 270ms.

Hammerhead zaten berbat bir kulaklık ama, neden bahsettim kendisinden ki?

Sosyal ağlarda paylaş

On 26.10.2021 at 23:16, GERGE dedi ki:

Üzgünüm ama Windows ile olmaz diyeceğim. Eğer yeni bir şey çıktıysa bilmem ama.

Arctis gibi cihazların kendi usb vericileriyle gelmesinin nedeni gecikme. Sony WF-1000XM4 gibi güzel bir şey alıp gelsen de Windows'da gecikme oluyor, oyun oynanmıyor bence öyle (WF-1000XM3 ile denedim).

En düşük gecikme bildiğim Razer Hammerhead'in oyun modunda, ucuz ayrıca, ama o bile olmaz bence değerlerine bakarsak. Android için 22ms ile rakiplerini eziyor (zaten mobil oyun kulaklığı olarak çıktılar) ama Windows ile 110ms oluyor bu. Oyun modunu kapatınca da zaten 270ms.

Hammerhead zaten berbat bir kulaklık ama, neden bahsettim kendisinden ki?

Sayın Gerge, kablosuz kulaklıkları test eden site varmı ms performans değerleri için RTings harici ?

GreenPeace77 tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Sen sanırım daha bir  high end audiofools penceresinden baktın, 500 liralık kulaklığı pc ye bağlıyoruz alt tarafı. ?

PC kullanıcısı için Rtings component headphones multimedia tech-features ses-frekans test analiz diyagramları gayet yeterli pc kullanıcısı için.

Daha ilerisi de muhtemelen anakartdaki Rtl 800 serisi ses kartından almıyordur sesi.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...