Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SNN MobilUO dünyası sizleri bekliyor.

Snnuo

Öne çıkan mesajlar

Artık mobilden oynayabilirsiniz. 

discord adresi:

Discord sunucusuna ulaşmak için TIKLAYIN

uygulamayı indirmek için appstore ya da googleplay'e mobileuo yazıp çıkan uygulamayı indirin.

appstore linki: https://apps.apple.com/tr/app/mobileuo/id1511721667?l=tr

googleplay linki:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobileuo.mobileuo&gl=TR

uygulamayı indirdikten sonra “new custom configuration” butonuna tıklayıp “ıp ve port” bilgilerini girip dosyaları indirmeniz gerekmektedir.

ıp ve port bilgileri:

name: SNN
uo server adress: 212.64.215.96 port:2593

fıle download server adress:212.64.215.96 port: 8080

clıent versıon: 6.0.1.10

“save” tuşuna basıp uygulamanın butonuna tıklayınca dosyalar inmeye başlayacaktır. bazı dosyaların indirmesi uzun sürdüğünden yükleme bitene kadar ekrandan çıkmayın başka uygulamaya geçmeyin.

sunucuya bağlanmak için discord kanalı üzerinden hesap açtırmanız gerekmektedir.

mobil telefon tablet vs. cihazlarınızdan ultima online keyfine siz de ortak olun.

evde uzanırken, sokakta, kafede her nerdeysen snn mobil ultima online keyfi avucunuzun içinde…

Sosyal ağlarda paylaş

15 saat önce, xaty dedi ki:

Mobil dışında girilmiyor mu server'a?

Mobil UO ile diğer serverlara da giriliyor, ama aşırı adaletsiz oluyor. SNN'in özelliği ne bu konuda?

Mobilden giriş sadece. Dosyalar mobil uo aracılığıyla indiriliyor. Bilgisayars yükleyemezsiniz. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 8 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

Fikrin olmadan zikrin olunca sonuç rezil olmaktan öteye gitmiyor. Sanıyor musun kafana göre açılıyor? 

9 dakika önce, Rewendor dedi ki:

Çalmaktan kastım sorulmuş. TR'ye UO'yu getiren serverın ismini kullanarak oyuncu kandırmaya, mini çakallık yapmayı kast ettim. Çalmak güzel ve uygun tabir ?

UO temelli forumda bu ilgilendirir bizi, zaten bizi ilgilendirmeyeceği düşünülüyorsa bu başlığa gerek yok.

Sosyal ağlarda paylaş

10 dakika önce, Rewendor dedi ki:

Çalmaktan kastım sorulmuş. TR'ye UO'yu getiren serverın ismini kullanarak oyuncu kandırmaya, mini çakallık yapmayı kast ettim. Çalmak güzel ve uygun tabir ?

UO temelli forumda bu ilgilendirir bizi, zaten bizi ilgilendirmeyeceği düşünülüyorsa bu başlığa gerek yok.

Mesajında ısrar edersen yasal yollara başvurulacaktır. Bilginize.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...