Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saçma sapan

Bone

Öne çıkan mesajlar

10 saat önce, monoscope dedi ki:

Gençken rockstar olma hayalim vardı, üniversitede derslere bile gitmez gitar çalardım evde durmadan kendimi solo gitaristlik üzerine geliştirmeye çalışırdım. Yan konu olarak hedefimde bir Gibson Les Paul sahibi olabilmek vardı sahnelere onunla çıkmak istiyordum ama param yoktu tabiki, çok çalışkan da değildim dandik bir üniversitenin işletme bölümünü okuyordum. Babama bir gün yolda giderken dedim ki ben rockstar olucam benim hayalim bu, sonra babam bana dedi ki olm müzik yaparsan aç kalırsın senin gibi kaç tane adam bu hayalle yola çıkıp fakirlikten kırılıyor. Aile kurucaksın ediceksin nasıl geçinceksin derdi, ben de etkilendim tabi sonradan bıraktım gitar mitar günde 15 dakika anca çalıyorsam çalıyordum.

Neyse zaman geçti yazılımcı oldum şu an Hollandada yaşıyorum istesem her ay 1 Gibson alabilecek düzeydeyim. Alsam bir şey değişmeyecek 15 dakika çalıp bırakacağım gene. Geldiğim noktadan pişman değilim ama hayatta gelmek istediğim noktanın yakından uzaktan alakası yok şu anki halimle.

Hayat bizim seçimlerimize rağmen bizi getirdiği noktalardan ibaret gibi o nedenle neyi seçersen seç hayatın senin için muhtemelen başka bir planı vardır

Aile kurdun mu peki

Sosyal ağlarda paylaş

9 saat önce, Flassh dedi ki:

şimdiye kadar 2 3 seçenek arasında kalıp pişman olmadığım seçim yok gibi. çok istikrarlığım bu konuda o yüzden

şıkları söyle bana senin için en kötüsünü seçeyim. tersini yaparsın. mutlu olursun

?

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

Eski bir geyiği devam ettirme pahasına, Britanya'nın köpeği olmaya karar verdim. Para ve Mutluluk gelirse peşinden daha da iyi...

Spoiler

On 09.08.2004 at 00:46, horacegoesskiing dedi ki:

britanyanın daha da köpeği olmam gerekirse "in this condition, less is more" diyebilirim.

On 21.10.2004 at 22:42, horacegoesskiing dedi ki:

britanyanın köpeğiyiz ayrıca bakıyorum da... ehehe.

On 11.11.2005 at 19:25, Buyse dedi ki:

ayrıca kendimi birden britanyanın köpeği gibi hissettim.

On 18.03.2006 at 15:06, Dela dedi ki:

bildigimiz uzere klavyen ingilizce degil, britanya kopegi mi oldun sen de?

On 28.06.2007 at 16:10, zarek dedi ki:

burası biz britanya köpeği miyiz ?

On 29.07.2011 at 00:14, fede dedi ki:

selam ben britanyanın köpeği

On 12.08.2011 at 01:45, demian dedi ki:

şimdi herkes poposundan birşeyler uydurmuş seni kafalamak için ama ben sana işin aslını anlatayım. nedanko hepimizin bildigi gibi britanyanın köpegi oldugundan zamanında kendisine YÜK OLMASIN diye paticigin serverlarını Scotland Yard ve MI6'e devretti. site ara sıra kapalı gözüktügünde de database'i yedekliyorlar bizim işte. o sagdaki sayı da topici okuyan MI6 ajanlarının sayısı.

Britanyanın Köpeği olmak FTW.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...