Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saçma sapan

Bone

Öne çıkan mesajlar

İki tercih yapmam gerekiyor. Üstüste çakışan, birini seçtiğimde diğerinin gerçekleşmeyeceği tercihler. Birincisinin gerçekleşme ihtimali daha yüksek, ikincisi çok daha düşük. Beynim birincisini seç diyor, hem olması daha garanti ve gerçekleştirmek konusunda kendime daha çok güveniyorum. Kalbim ikincisini seç diyor, tamam risk alacaksın ama başarırsan daha eğlenceli olacak. Beynim diyor ki, yahu saçmalama, gelecekte nolacağını başına ne geleceğini bilmiyorsun, gerçekleşse bile daha eğlenceli olacağına nasıl emin oluyorsun. Kalbim diyor ki, şurada belki de 10-15 yıl daha ömrüm kaldı, en azından daha keyifli olabilecek seçenekte yoğunlaşmalısın. Sonra beynimle kalbim kavga etmeye başlıyor. Sonra karnım ağrımaya başlıyor. Vücudum içinde toplu koro yükseliyor.

Evet, saçma sapan.

Sosyal ağlarda paylaş

Valla hacım hiçbir detay vermemişsin, ne desek boş, çünkü tamamen körlemesine yorum yapmalarını istemişsin insanlardan. Hem de bu tarz kararları kendin alman daha doğru. En azından bu benim kararım, benim istediğim şey diyebileceksin günün sonunda

Gizli tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi analiz edelim;

2 saat önce, Bone dedi ki:

İki tercih yapmam gerekiyor. Üstüste çakışan, birini seçtiğimde diğerinin gerçekleşmeyeceği tercihler. Birincisinin gerçekleşme ihtimali daha yüksek, ikincisi çok daha düşük.

gidip şimdi kakanı yaparsan iyice tutup yapma ihtimalini ortadan kaldırmış olacaksın, mantıklı tabiki. her geçen saniye daha da zorlanıyorsun tutma ihtimalin düşük, orası da oturuyor tahminime.

Beynim birincisini seç diyor, hem olması daha garanti ve gerçekleştirmek konusunda kendime daha çok güveniyorum.

e tabi abi hazır gelmiş kaka zaten, şimdi gitsen oturup rahat rahat yapacaksın. ama tutarsan urge geçebilir, daha bir ıkınsal hareket gerekebilir. 

Kalbim ikincisini seç diyor, tamam risk alacaksın ama başarırsan daha eğlenceli olacak.

öncesinde sıkıntı çektiğin bir şeyden kurtulunca inanılmaz bir keyif geliyor insana, tüm gün ayağını sıkan ayakkabıyı çıkarmak gibi. risk var mı var tabi, altına sıçabilirsin tuvalete yetişemeyip mesela.

Beynim diyor ki, yahu saçmalama, gelecekte nolacağını başına ne geleceğini bilmiyorsun, gerçekleşse bile daha eğlenceli olacağına nasıl emin oluyorsun. Kalbim diyor ki, şurada belki de 10-15 yıl daha ömrüm kaldı, en azından daha keyifli olabilecek seçenekte yoğunlaşmalısın. Sonra beynimle kalbim kavga etmeye başlıyor. Sonra karnım ağrımaya başlıyor. Vücudum içinde toplu koro yükseliyor.

Evet, saçma sapan.

bu kısmına yorum bile yapmıyorum, zaten bağırsakların harekete başlamış bile koro moro falan. 

tamam konu çözüldü arkadaşlar, konu tamamen bok üzerineymiş.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Liebe dedi ki:

abi ben kakan gelmiş de biraz daha mı tutsam yoksa hemen gidip yapsam mı diye soruyorsun olarak algıladım konuyu, karnın falan da ağrımış. 

48 dakika önce, Liebe dedi ki:

tamam konu çözüldü arkadaşlar, konu tamamen bok üzerineymiş.

?  ?

alakası yok pek ama madem konu oraya kaydı:

https://cf.kizlarsoruyor.com/a21522/d6f62910-25af-454f-95fb-3a60774bda50.jpg 

https://store.donanimhaber.com/2a/72/0c/2a720ccec9f2ac1a0bf6a6bfa92b5855.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

bence asil istedigini yap olma sansini fln siktret, olacagi varsa olur, ugrasirken kolaylasir, onune firsatlar cikar, oysa kolay yahu diye atildigin olaya hic su an hayal edemedigin zorluklar da cikabilir, garanti sandigin seyler patlar, flnfln, o yuzden istedigin neyse onu yap, zorluklari yolda halledersin, 

Sosyal ağlarda paylaş

İlerde gönlünden geçeni seçmeyip sonra ah ulan keşke diyip duracaksan en azından git kendince başarısız ol ki kurtul. Karakterinle de alakalı gerçi bu. Ben mesela buna benzer bir şeyi kariyerim adına yaptım, bir güzel başarısız oldum ve şimdi tekrar bildiğim, kendime güvendiğim sektörüme geri döndüm.Konu eğer duygusal bir hedeyse; Ne hissediyorsan tersini yap derim. Mantığınla gitmediğin her yolun sonu ihtiraslı bi' bok çukuru. Bambaşka bir konuysa da bilemedim artık. Umarım işine yarar ve günün sonunda her türlü kazanan sen olursun.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, DoGMeaT dedi ki:

bence asil istedigini yap olma sansini fln siktret, olacagi varsa olur, ugrasirken kolaylasir, onune firsatlar cikar, oysa kolay yahu diye atildigin olaya hic su an hayal edemedigin zorluklar da cikabilir, garanti sandigin seyler patlar, flnfln, o yuzden istedigin neyse onu yap, zorluklari yolda halledersin, 

❤️

2 saat önce, Creus dedi ki:

İlerde gönlünden geçeni seçmeyip sonra ah ulan keşke diyip duracaksan en azından git kendince başarısız ol ki kurtul. Karakterinle de alakalı gerçi bu. Ben mesela buna benzer bir şeyi kariyerim adına yaptım, bir güzel başarısız oldum ve şimdi tekrar bildiğim, kendime güvendiğim sektörüme geri döndüm.Konu eğer duygusal bir hedeyse; Ne hissediyorsan tersini yap derim. Mantığınla gitmediğin her yolun sonu ihtiraslı bi' bok çukuru. Bambaşka bir konuysa da bilemedim artık. Umarım işine yarar ve günün sonunda her türlü kazanan sen olursun.

?

Sosyal ağlarda paylaş

mantıklı bir insansan bu sefer kalbinin sesini dinle; değişiklik olur, güzel olur. ama yok zaten kafa nereye ben oraya yaşadım diyorsan mantıklı davranmanın zamanı gelmiş olabilir. karnın ağrıyorsa zaten karşı koyamacağın şekilde şekillenir olaylar. yolun açık olsun.

Sosyal ağlarda paylaş

Gençken rockstar olma hayalim vardı, üniversitede derslere bile gitmez gitar çalardım evde durmadan kendimi solo gitaristlik üzerine geliştirmeye çalışırdım. Yan konu olarak hedefimde bir Gibson Les Paul sahibi olabilmek vardı sahnelere onunla çıkmak istiyordum ama param yoktu tabiki, çok çalışkan da değildim dandik bir üniversitenin işletme bölümünü okuyordum. Babama bir gün yolda giderken dedim ki ben rockstar olucam benim hayalim bu, sonra babam bana dedi ki olm müzik yaparsan aç kalırsın senin gibi kaç tane adam bu hayalle yola çıkıp fakirlikten kırılıyor. Aile kurucaksın ediceksin nasıl geçinceksin derdi, ben de etkilendim tabi sonradan bıraktım gitar mitar günde 15 dakika anca çalıyorsam çalıyordum.

Neyse zaman geçti yazılımcı oldum şu an Hollandada yaşıyorum istesem her ay 1 Gibson alabilecek düzeydeyim. Alsam bir şey değişmeyecek 15 dakika çalıp bırakacağım gene. Geldiğim noktadan pişman değilim ama hayatta gelmek istediğim noktanın yakından uzaktan alakası yok şu anki halimle.

Hayat bizim seçimlerimize rağmen bizi getirdiği noktalardan ibaret gibi o nedenle neyi seçersen seç hayatın senin için muhtemelen başka bir planı vardır

monoscope tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

10 saat önce, Archangel_ dedi ki:

10-15 sene ömrüm kaldı nedir la? depresyonda olma ihtimalin varsa böyle büyük karar alma.

çocukluğumdan beri 45-50 yaşımda ölürüm diye düşündüm ben. ha, sağlıkla kalırım, 80 yaşına kadar giderim, ne güzel, şikayetim olmaz. depresyonda değilim, sadece fazla pesimistim.

10 saat önce, monoscope dedi ki:

Hayat bizim seçimlerimize rağmen bizi getirdiği noktalardan ibaret gibi o nedenle neyi seçersen seç hayatın senin için muhtemelen başka bir planı vardır

?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...