Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arcane (Netflix)

sylvanas

Öne çıkan mesajlar

2 saat önce, axedice dedi ki:

Beklediğimden iyi çıktı bu, sanırım oyunun böyle sabit bi konusu falan yok kendileri worldbuilding kasmış dizi için? Bioshock benzeri (belki biraz fazla benzer) steampunk dünya ve art da gayet iyi olmuş ?

Oyunun sabit konusu var. Her hero'nun/region'ın devam eden bi backstory'si var cinematic'lerle falan ilerliyor.

Sosyal ağlarda paylaş

53 dakika önce, Kaede dedi ki:

Beklentim olmadığı için mi bilmiyorum ama çok beğendim. High magic steampunk ?

Çok güzel origin storysi olmuş bir çok karakterin. Jinxe ciddi bir derinlik katmış lolsorandomdan öte

hatırlayalım

Spoiler

4.bölümde kendi şarkısını dinlemesi güzel bi detay olmuş ?

Sosyal ağlarda paylaş

14 saat önce, Scalanova dedi ki:

Muthis gidiyor, bunun grafik tarzina benzer oyun var mi?

Sanirim dishonered var, baska?

Bioshock Infinite. Arcane daha bi steampunk, bioshock 3 sanırım hydropunk diye geçiyor ama çok benziyorlar birbirlerine. Arcane biraz daha victorian geldi bide bana, bioshock daha bi artdeco falan.

Son 3 bölümü diğerleri kadar beğenmedim çünkü çok fazla jinx var. Tamam anladık kafayı yemiş bi-polar bi loner ama aslında kurban =((( anladık he. Bi dahaki sezonun açılışında cinksin kafasına sıkarlar umarım, bır bır bır onun sayıklamaları çekilmez yine.

Hani antihero falan anlarım, silcoyu bile anlıyorum ama onlarca hatta yüzlerce insanın ölümünden sorumlu psikopatı da "tatlişko" bi ışıkta resmetmezsin bu kadar. Cinkse uyuz oldum, seveni varsa hakkı şöyle yumruktur

arcane-vi-punch.jpg?auto=webp&width=1200

Sosyal ağlarda paylaş

6 dakika önce, axedice dedi ki:

Bioshock Infinite. Arcane daha bi steampunk, bioshock 3 sanırım hydropunk diye geçiyor ama çok benziyorlar birbirlerine. Arcane biraz daha victorian geldi bide bana, bioshock daha bi artdeco falan.

Son 3 bölümü diğerleri kadar beğenmedim çünkü çok fazla jinx var. Tamam anladık kafayı yemiş bi-polar bi loner ama aslında kurban =((( anladık he. Bi dahaki sezonun açılışında cinksin kafasına sıkarlar umarım, bır bır bır onun sayıklamaları çekilmez yine.

Hani antihero falan anlarım, silcoyu bile anlıyorum ama onlarca hatta yüzlerce insanın ölümünden sorumlu psikopatı da "tatlişko" bi ışıkta resmetmezsin bu kadar. Cinkse uyuz oldum, seveni varsa hakkı şöyle yumruktur

arcane-vi-punch.jpg?auto=webp&width=1200

Jinxin neyini tatlisko bir sekilde anlatiyorlar ya. Haterliga luzum yok, kizi resmen dizinin yarisinda korku unsuru olarak gosterdiler misal:

Spoiler

Caitlynin odada ortaya ciktigi yer, singedin labinda ayni sekilde, o tabagi getirip actiginda gercekten Caitlynin kafasi cikacak mi diye dusundurtuyor bile adamlar. Ki sonunda yaptigi sey de yani... Ekko ile olan kapismasinda bile vurgu eskiden neydi suan nasil bir manyak oldugu uzerine...

Zaten char pollarda Viktor ve Jinx goturuyor. Sexdice bakti guzel karakter var taunt atayim da sevenini kizdirayim dedi herhalde. Ben cevabini verdim ciddiye almaniza gerek yok.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...