Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arcane (Netflix)

sylvanas

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...

Dandik bir oyun için (bir taraf saldırıyor, diğer taraf saldırıyor, wave wave minionlar akıyor, karşının base'ine patlatıyorsun, "ponçik" gözüksün diye konulan küçük karakterler var, korkutucu gözüksün diye konulan büyük yaratıklar var felan) şahane bir worldbuilding kasmışlar sanki. Umarım seri de bu kadar başarılıdır.
LoL'le DotA'yla felan alakam yok, tek oynadığım karakter Soraka'ydı, ona rağmen izlerken Hype oluyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

Act 1 (1-2-3 bölümleri) sırasında gördüğümüz karakterler şunlar mı, LoL oyuncuları dürterse sevinirim:

Spoiler

Ryze (cüppeli büyücü), Vi, Heimerdinger, Jayce, Jinx (Vi'nin kardeşi), Singed

"Jinx wasn't crazy before, at first she was a sweet and innocent girl from Zaun—a tinkerer with big ideas."

Sosyal ağlarda paylaş

2 dakika önce, Bone dedi ki:

Act 1 (1-2-3 bölümleri) sırasında gördüğümüz karakterler şunlar mı, LoL oyuncuları dürterse sevinirim:

İçeriği gizle

Ryze (cüppeli büyücü), Vi, Heimerdinger, Jayce, Jinx (Vi'nin kardeşi), Singed

"Jinx wasn't crazy before, at first she was a sweet and innocent girl from Zaun—a tinkerer with big ideas."

Spoiler

jinx, vi, jayce, heimerdinger, viktor, ekko var. o büyücü ryze değil sanırım. singed silco veya yanındaki bilim adamı diye düşünüyorum ben ama açıklanan bişey yok henüz belli değil.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...