Jump to content
Bone

kimlik kartı yenileme ödemesi

Öne çıkan mesajlar

§ 10 Oct 2021, 10:52

çipli kimlik kartına geçiş yapacağım, yarın sabah için randevu aldım. sanırım 1 fotoğraf, eski kimlik kartı, bir de 30 TL ödeme yapmak lazımmış.

ATM veya online bankacılıktan ödenmiyor. illa gib.gov.tr'den ödemek gerekiyor herhalde. ama oraya bakınca da bu sefer bana vergi dairesi seçeneği soruyor.

bu listede hangisini seçeceğim ki ben? yarın Çankaya Nüfus Temsilciğine gideceğim, Çankaya Vergi Dairesi seçeyim dedim ama o da listede yok. rastgele herhangi birisini mi seçeceğiz bunlardan?

625ZrqF.png

Bone tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 10 Oct 2021, 12:49

Ödemeyi kartı aldığın adama nakit yapıyordun. ben aldığımda öyleydi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 10 Oct 2021, 15:29

Bankaya ödeme kardeş. Ben o hatayı yaptım bana kuruş ödeme eksik kaldı diye bir daha banka yolu gözüktü. Ya da bankaya elden öde eft filan yapma. Çok canım sıkılmıştı şu salak olaya. Banka - nüfus müd. arası mekik dokuduğum için.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 10 Oct 2021, 15:48

önemli değil hangisini seçeceğin, en yakının seç, eğer ödemede hata olursa veya geri falan istersen parayı ordan alacaksın, olay bu

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 10 Oct 2021, 20:00
4 saat önce, cabiria dedi ki:

önemli değil hangisini seçeceğin, en yakının seç, eğer ödemede hata olursa veya geri falan istersen parayı ordan alacaksın, olay bu

teşekkürler 👍

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Oct 2021, 09:13

Veraset ve harçlar genel mudurlugunu secebilirsin, sorun olmuyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...