Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

House of the Dragon (2022) - HBO Max

Norak

Öne çıkan mesajlar

2 saat önce, monoscope dedi ki:
  İçeriği gizle

Kralın bütün dizi boyunca ailesiyle ilgili kendini kandırması ve ölmeden önce herkesi son bir kez bir arada göreyim demesi tam bir anadolu annesi tadındaydı

dizinin tamami turk dizisi olarak geciyor aslinda. rastlantisal seyler dahi turk dizisi kivaminda.

bir sonraki bolumde yeni evlenen cocuklarin birisinin esi "haluk! mutfak!!!" derse, kocasi da "ba-ba-ba!!" yaparsa olacak.

Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler

Türk dizisi mutahiti kıvamındaki yeni kingsguard dışında gözüme batan oyuncu yok. 

ama prenses de boşu boşuna yıktı döktü ya. O kadar artistlik yaptı daldi baktı baktı gitti yani pffff

Ben rhaenera ile beraber dalarlar diye beklemiştim halbuki ? hiç gözükmedi bölümde.

neyse bir bölüm daha varmış, görürüz anyayi konyayi.

MrLevie tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 5.10.2022 at 06:30, dasaaa dedi ki:

day for night abi.

zaten belli kisimlarda gunes bulut arkasindan cikinca "karanlik" azalip sonra tekrar artiyor falan.

cogunlukla sevmedigim ama sart bir sey iste day for night shot.

E bekleyip gece çekselermiş bu ne saçma is. Diziyi izlemiyorum ama sinir oldum sdfs

Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler

30 40 dk entrika 5 dk aksiyon izlemekten baydim cidden, 16 yaşında olmasi gerekirken 30 yaşında gösteren aemond'u yanlışlıkla öldürdüm tripleri bile inandirmiyor. Butun sezon en kotu benim en tehlikeli benim diyen adam bu ya, rezil bı sezon cidden.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...

golden globe vermisler en iyi dram kategorisinde. odulun turlusu kotu ve adaletsiz, lobicilik donuyor falan, katiliyorum ama bu kadari artik rusvet olmali. better call saul, severance falan uzerinden almis. ayni ligin dizisi bile degil house of dragon. umarim belgelenir de belgeselini ceker HBO'nun rakipleri.

Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...