Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Loot Kavmi] - New World - Pati Guildi Genel Başlık

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

şu an aktif olarak

oyun içinde oynayan sayısı: 485,411
queuede bekleyenler sayısı: 339,224

dün beklemekten sıkılıp boş bir servera girmiştim. şimdi 3k sıra bekliyorum. karakteri kastığım için hadi başka boş bir servera geçeyim devam edeyim de diyemiyorum....

Sosyal ağlarda paylaş

Dün 2 saat sıra bekledim, abartısız tam dk.sı dk.sına. Oyuna girdim ve 7. dk'da con hatasıyla attı. Reconnect deneyince sıranın sonuna attı, küfredip kapattım. Bugün girmeye çalışıyorum, 2 saat 7 dk'dır beklemekte arka planda, dizi mizi izliyorum, iş yapıyorum. Yine 10 dk'da atarsa siler refund talep ederim heralde.

Sosyal ağlarda paylaş

On 29.09.2021 at 21:33, Oce4n dedi ki:

şu an aktif olarak

oyun içinde oynayan sayısı: 485,411
queuede bekleyenler sayısı: 339,224

dün beklemekten sıkılıp boş bir servera girmiştim. şimdi 3k sıra bekliyorum. karakteri kastığım için hadi başka boş bir servera geçeyim devam edeyim de diyemiyorum....

konsol olmayinca 1 milyon bile cikmamis 

Sosyal ağlarda paylaş

caer sidi serverında patinin geneli, ama serverlarda dev sıralar olduğu için boş bir serverda açabilirsin karakteri, ilk 2 hafta serverlar arası bedava transfer vereceklerini söylediler. oyuna başladıktan sonra faction seçerken covenant'ı seçmen lazım eğer guilde girmek istiyorsan.

oyun değer mi, bana kalırsa değer de ne beklediğinle alakalı abi tabi oyundan. subjektif sonuçta oyun işi, dene gör derim 109tl, subs da yok.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Laraken dedi ki:

caer sidi serverında patinin geneli, ama serverlarda dev sıralar olduğu için boş bir serverda açabilirsin karakteri, ilk 2 hafta serverlar arası bedava transfer vereceklerini söylediler. oyuna başladıktan sonra faction seçerken covenant'ı seçmen lazım eğer guilde girmek istiyorsan.

oyun değer mi, bana kalırsa değer de ne beklediğinle alakalı abi tabi oyundan. subjektif sonuçta oyun işi, dene gör derim 109tl, subs da yok.

Aldım bekleme filan gibi bir derdim yok patide kilerle aynı serverda oynamak isterim yarın başlarım büyük ihtimalle pati dc de muhabbeti filan varsa katılmak isterim.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...