Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vakıfbank parama el koydu!

bahtsizbedevii

Öne çıkan mesajlar

Ziraat Bankası kartınla para çektiysen Ziraat Bankası müşteri hizmetleri yada şubeden talep açman gerekli. Ziraat Bankası Vakıfbank'a talebi iletir. Vakıfbank atm sayımında para çıkar ise Vakıfbank Ziraat Bankasına para var diye belirtir ve parayı Ziraat Bankasına gönderir Ziraat Bankası da sizin hesabınıza geçer. Bu işlemler 3-4 gün içinde sonuçlanabildiği gibi uzunda sürebilmektedir. Ziraat Bankasından talep Vakıfbank'a gelene kadar muhtemelen zaten para sayımı yapılmış olur. Paranızı eksiksiz olarak alırsınız merak etmeyin. 3 yıl bu işlere baktım. Vakıfbank'ta çalışıyorum, devlet bankalarına memnuniyeti eksik demişsin ama emin ol özel bankaların giremediği firmalar ile çalışıyorum. Bak burada bile hizmet veriyoruz ?

Sosyal ağlarda paylaş

her iki bankanın müşteri hizmetlerini bol bol taciz etmelisin.

kapağı devlete attım memur kafasından ötürü personelin çok umurunda olmayacaktır ama müşteri hizmetlerinden şikayet kaydı oluştur. 

saat başı ara müşteri hizmetlerini bağlanmak vakit alıcaktır ama belki insafa gelip hızlandırabilirler.

şunu da ekliyeyim paranı eksiksiz alirsin o konuda icin rahat olsun.

Sosyal ağlarda paylaş

On 22.09.2021 at 10:33, bahtsizbedevii dedi ki:

Evet, papara ile devam edicem.

aynen tüm ülkenin kara para akladığı, tüm illegal kuruluşların maddi akışını sağlayan, zerre güven vermeyen sikko paparayla devam et, hoş ziraatte çalıştığın için güzel tabi o kitlenin orada kalması hfsd

2. yorumunu şimdi okudum ahah, enpara ile çalış düzgün gayet.

Meow tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...