Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vakıfbank parama el koydu!

bahtsizbedevii

Öne çıkan mesajlar

Ziraat Bankası kartımla VakıfBank ATM'sine 5700 TL yatırdım ancak ATM parama el koydu. Önce Vakıfbankı aradım ziraatı ara dediler, aradım Ziraat şubesine git dediler. Bunun üzerine Ziraat şubesine giderek durumu anlattım ve VakıfBank'a durumu bildirdiklerini ve şikayetin oluşturulduğunu, gerisi iki banka arası yazışma olacağını söylediler. Bu durumu bilen, yaşayan arkadaşlar ortalama olarak ne kadar sürede sonuçlanacak söyleyebilir mi, eksiksiz alabilecek miyim para mı?

Sosyal ağlarda paylaş

Atm açılacak, para sayılacak. fazla çıkan tutardan senin belirttiğin kadarı sana verilecek ama bir iki haftayı bulur bence bu süreç. Kendi bankanın atmsi olsa sabahına direkt alırdın ama bankalar arası kesin bürokrasi şov yaşanacak. Eksiksiz alırsın o konuda bir problem olmaz.

Parayı bir şubenin önündeki ATM'de kaptırdıysan o şubeden, eğer standalone bir atmdense o atmnin bağlı olduğu şubeden alıyorsun normalde. Ama bankalar arası olunca durum nasıldır bilemiyorum.

Umarım hızlıca çözülür, geçmiş olsun. 

Cthulhu tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 dakika önce, Cthulhu dedi ki:

Atm açılacak, para sayılacak. fazla çıkan tutardan senin belirttiğin kadarı sana verilecek ama bir iki haftayı bulur bence bu süreç. Kendi bankanın atmsi olsa sabahına direkt alırdın ama bankalar arası kesin bürokrasi şov yaşanacak. 

Devlet bankası olunca müşteri memnuniyeti maalesef pek umurlarında olmuyor! Bu da bana ders olsun, papara gibi kartlar ile devam etmek en mantıklısı 

Sosyal ağlarda paylaş

4 dakika önce, Cthulhu dedi ki:

Atm açılacak, para sayılacak. fazla çıkan tutardan senin belirttiğin kadarı sana verilecek ama bir iki haftayı bulur bence bu süreç. Kendi bankanın atmsi olsa sabahına direkt alırdın ama bankalar arası kesin bürokrasi şov yaşanacak. Eksiksiz alırsın o konuda bir problem olmaz.

Parayı bir şubenin önündeki ATM'de kaptırdıysan o şubeden, eğer standalone bir atmdense o atmnin bağlı olduğu şubeden alıyorsun normalde. Ama bankalar arası olunca durum nasıldır bilemiyorum.

Umarım hızlıca çözülür, geçmiş olsun. 

Maalesef en yakınımında Vakıfbank atmsi vardı şubeye bağlı olmayan. Devlet bankası olduğu için bir sorun olmaz diye düşündüm ama öyle olmadı, nasip demekki hayırlısı buymuş... 

Bu arada teşekkür ederim iyi dilekleriniz için, inşallah dediğiniz gibi hızlıca çözülür. Dünden beri yemekten sudan kesildim, öğrenciyim iki ay çalıştım böyle olması içime dokundu ? Bilgisayar paramdı...

Sosyal ağlarda paylaş

4 dakika önce, GERGE dedi ki:

Alırsın geri, başıma tersi geldi daha önce (başka bankanın ATM'si çektiğim parayı vermemişti). Ama şimdi kontrol ettim parayı almam 4 hafta sürmüş. Finansbank ile Halkbank'dan çekmiştim.

Teşekkürler içim ferahladı, umarım bende eksiksiz ve kısa sürede alırım.

Sosyal ağlarda paylaş

52 dakika önce, deadwoll dedi ki:

Bu cok yaygin bir durum, her insanin basina bir kez geliyordur en azindan. Bankadam bagimsiz bu isler, hangisiyle calissan benzer durumlarla karsilasacaksin. 

Gecmis olsun. 

Teşekkür ederim, lakin en acil zamanda yaşanınca ayrı bi telaş ettim. Umarım kısa sürer ve mağduriyetim giderilir...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...