Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Matrix Resurrections (2021)

progamer

Öne çıkan mesajlar

biliyorum ama cidden öyle bi olay olmuş ve warner bross videoyu kaldırtmış sonradan. demek ki cidden filmle ilgili bişeyler varmış videoada. yani ben okumadım izlemedim hakkım yenmesin doğru çıkarsa dedim.

belkide leak videosu sadece trailerı leak etmiştir hiç incelemedim cidden spoiler olabilir diye.

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, jonq dedi ki:

John Wick Chapter 4 için imajından vazgeçmemiştir herhalde. Demek ki onun da Matrix 4 den umudu yok.

john wick 4 ertelenmeseydi matrix 4 ile john wick 4 aynı gün çıkacaktı sinemalara. büyük ihtimal çekimlerde eş zamanlı oldu o yüzden böyle heralde.

Sosyal ağlarda paylaş

26 dakika önce, Laorx dedi ki:

saç sakal bırakamaz mı olm insan mal mısınız john wick'e bağladınız

henry cavill'ın mission impossible'da ki sözleşmesinden dolayı bıyığı kesemiyordu o yüzden justice league'de CGI ile bıyığı silmeye çalışıp bokunu çıkarmışlardı. belki bunda da bu tarz bişey yaşanmıştır kardeşim john wick'te uzun saçlı ve sakallı oynayacaksın gibi. 

picard-facepalm.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

38 dakika önce, Akuma_Blade dedi ki:

Fragmanda Alice in Wonderland'ı yeterince gözümüze sokmamışlar, hayal kırıklığına uğradım. 

Evet ya.

Ama ben biraz daha alıştım trailer'a. Müziği de çok klişe diye yadırgamıştım ama adamlar trailer'daki gidişata göre Matrix'in temasına geçiyor yavaş yavaş falan.

Neo'nun ilk filmin aktörü olduğu bir versiyon (Cypher'ın benzer isteğini de referans alarak), ya da Matrix oyunun yapımcısı olup debug ederken yeni Matrix'i daha iyi hale getiren bi developer olduğu gibi fantastik teoriler var ahah. Veya bu filmin yeşil tint olmamasının nedeni üçüncü filmin sonunda Sati'nin yaptığı güneşli gökyüzünün çıkması ve o yüzden daha çok sarı gökyüzüyle parlak renkler görmemiz gibi şeyler de var, ki son sahne de böyleydi.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...