Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nft yolunda ilerlerken ben

akirafes

Öne çıkan mesajlar

https://wax.atomichub.io/market/sale/31707649

https://wax.atomichub.io/market?collection_name=farmersworld&schema_name=tools&template_id=203889&order=asc&sort=price&symbol=WAX

bugünkü kabul listem bunlarmış. Bu nft olayı beni bambaşka biri yaptı. Tavsiyem kesinlikle uzak durun. NFT pişmanlıktır. 

akirafes tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Çok para kazanıyorum allah kahretmesin topiği mi şimdi bu? Tam anlayamadım ben. Çok kazanıyorsun, ama çok uğraştırdığı / stres yaptığı için siz aman girmeyin diye tavsiye etmiyor ayağı mı yapıyorsun? Öff arkadaş yaşlılıktan için çürümüş kıçının kılları ağarmış kafanda karaciğer lekeleri oluşmuş hala anlamsız geyikler belli belirsiz muhabbetler. Sadede gel sadede

Sosyal ağlarda paylaş

bilmem yeni açılmış aldırdılar bugun bana wax'ın sartları agır şirket istiyor karşısına bu hem [15:16, 01.09.2021] Eray: Valla bu proje verified level 3
[15:16, 01.09.2021] Eray: Kendini kanitlamis turuncu. 

dedi bu arkadaşım ben pek anlamıyorum o al dedi diye aldım.  

Ama daha önce böyle bir projeden kart aldım 30 bin tl lik 750 tl ye dustu kart. Yani kesinlikle uzak durulmalı. 

Sosyal ağlarda paylaş

12 dakika önce, axedice dedi ki:

Çok para kazanıyorum allah kahretmesin topiği mi şimdi bu? Tam anlayamadım ben. Çok kazanıyorsun, ama çok uğraştırdığı / stres yaptığı için siz aman girmeyin diye tavsiye etmiyor ayağı mı yapıyorsun? Öff arkadaş yaşlılıktan için çürümüş kıçının kılları ağarmış kafanda karaciğer lekeleri oluşmuş hala anlamsız geyikler belli belirsiz muhabbetler. Sadede gel sadede

Ya tek seferde atom bombası atılmış, yavaş yavaş vurmak varken böyle hiç zevkli olmuyor. 

Sosyal ağlarda paylaş

14 dakika önce, axedice dedi ki:

bir arkadasımın oglu alienworld land aldı su an 8000 dolar bunu 400 dolara almıştı bazen para da kazanıyorsun. Bunlarla. Cok param var az param var topiği değil. Bir kac arkadasımın oglu da para kazandı baya bunlardan bi ben kazanamıyorum pişmanlık topiği bu aslında.

Sosyal ağlarda paylaş

24 dakika önce, bLackcha0s dedi ki:

nft çok ayağa düştü zaten saçma sapan projeler var. Amacından saptığı yerden girdiğin için para kazanamaman doğal 
Alienworld başka bir projeydi token o, nft ile alakası yok.

hmm mbox da aldırdılar bana inşallah dediğin gibi nft ayağa düşmemiştir. 

Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, akirafes dedi ki:

bilmem yeni açılmış aldırdılar bugun bana wax'ın sartları agır şirket istiyor karşısına bu hem [15:16, 01.09.2021] Eray: Valla bu proje verified level 3
[15:16, 01.09.2021] Eray: Kendini kanitlamis turuncu. 

dedi bu arkadaşım ben pek anlamıyorum o al dedi diye aldım.  

Ama daha önce böyle bir projeden kart aldım 30 bin tl lik 750 tl ye dustu kart. Yani kesinlikle uzak durulmalı. 

içine tuncamı kaçtı kardeş. aynı onun gibi yazmışsın

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...