Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çizgiyi gerçekçi insan yüzüne çevirmek (bende olmuyor yardım)

Bone

Öne çıkan mesajlar

Corridor Crew'ın bir videosunda gördüm, şöyle bişi varmış:

https://colab.research.google.com/github/bycloudai/StyleCLIP-e4e-colab/blob/main/notebooks/e4e%2BStyleCLIPglobal.ipynb

1- File -> Save a copy a Copy in Drive diyoruz (biraz bekliyoruz)
2- Open in new tab diyoruz
(aşağı olan okların üstüne basıp child cell'leri tek tek minimize edebiliriz)
3- e4e Setup diyen yerde Play tuşuna bir kere basıyoruz (biraz bekliyoruz)
4- Sol tarafta Files (Klasör simgesi) altında encoder4editing diye bir klasör var, istediğimiz resmi oraya atıyoruz
5- Input Image altında "image_name:" yanına biraz önce yüklediğimiz resmin adını yazıyoruz
6- e4e Compilation'a basınca resmin düzenlenmiş halini göstermesi lazım (bende hata veriyor)
7- StyleClip diyen yerde Play tuşuna bir kere basıyoruz (biraz bekliyoruz)
8- StyleClip Body'e basınca düzenlenmiş resmin büyük halini çıkartıyor.

bana verdiği hata şu:

Spoiler

m5wazwJ.png

uXPtFTh.png

bir de siz deneyin bakalım Google Drive'la alakalı bişi mi anlamadım (videoda söyledikleri talimatları yaptım)

video dediğim şu (19.35'de başlıyor anlatım)

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

In addition to the requirements mentioned before, a pretrained StyleGAN2 generator will attempt to be downloaded, (or manually download from here).

google drive linkleri patlamış, onunla ilgili hata alıyorsunuz herhalde:

Spoiler

Too many users have viewed or downloaded this file recently. Please try accessing the file again later. If the file you are trying to access is particularly large or is shared with many people, it may take up to 24 hours to be able to view or download the file. If you still can't access a file after 24 hours, contact your domain administrator.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
On 13.09.2021 at 15:47, Goering dedi ki:

In addition to the requirements mentioned before, a pretrained StyleGAN2 generator will attempt to be downloaded, (or manually download from here).

google drive linkleri patlamış, onunla ilgili hata alıyorsunuz herhalde:

Gizli içeriği göster

Too many users have viewed or downloaded this file recently. Please try accessing the file again later. If the file you are trying to access is particularly large or is shared with many people, it may take up to 24 hours to be able to view or download the file. If you still can't access a file after 24 hours, contact your domain administrator.

şu mesajı nerede okudun? kendi drive'ımıza koysak acaba çalışır mı bu...

Sosyal ağlarda paylaş

@Bone

evet, kendi drive'ına koyman lazım.

ilk koyduğun video'nun description'ında "edit" yazıyor ama çok fazla insan kullandığı için ulaşamıyorsun, warez gibi algılıyor google... onun da workaround'u var bypass limit google drive vs. yazarsan bulursun. sen kendine kaydet öyle dene ama kopyaladığından emin ol bazen sadece hyperlink atıyor ama kaydetmiyor. 

image.png

koda fln bakmadım, link varsa kendi drive'ın olarak değiştir.

edit:

veya başka python kod bul onun guide'ını takip et zaten 'deepnude' tarzı baya flimsy normalde bu tarz... hit&miss doğru açı vs. bulman lazım

Spoiler

NSWF olabilir - python kod...

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...