Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2021?2022 Sezonu Genel Tartışma

Aceace

Öne çıkan mesajlar

7 dakika önce, Liebe dedi ki:

Bu hakemler niye vara gitmiyor hiçbir maçta? Aga rizeli şutu çeken adama %100 faul var, son attığı çalımda adamı çekip kurtuluyor cagne ama dur bir izleyeyim bile yok çok ilginç. Geçen senelerde hiç böyle değildi izleyip falan devam diyordu hakemler bu sene hiç izlemek falan yok 

vara gidipte gs puan mi kaybetsin sonra bein uyeliklerini iptal etsin para kazanamasin katarlilar.... 

Sosyal ağlarda paylaş

15 dakika önce, applev0dka dedi ki:

futbolcunun rakibini 2 eliyle indirmesine temiz dendi, kayıtlara geçsin hakim bey sdasfas

Geçsin tabii... Hala da arkasındayım. Golün iptal edilmesi gerekirdi ama Cagne yüzünden değil. Önceki pozisyon yüzünden.

Hani kendimi futbolcu yerine koyuyorum. Dakka olmuş 90+9. Tabii ki kendimi bırakıp faul almaya çalışacağım. Bu 2si de daha Cagne'ye yaklaşırken düşmeye başlıyorlar.

Sosyal ağlarda paylaş

İlk pozisyon başlangıcında rizeli şut çekecekken orda net faul vardı, gs li şarj yapıyor adamı da bozdu, topa da vurmuyor. Tartışmasız faul oldu fakat muhtemelen hakem oyna dedi diye var devreye girmedi orda. Orta Hakemin net gördüklerine karışmıyormuş sözde var 

Ciagne pozisyonları ise yani verilirde verilmezdi tartışılır. Büyük takımlara es geçilir rize atsa böyle hareketler sonucunda kesin iptal gelirdi. 

Sosyal ağlarda paylaş

Acikcasi bence de ilki daha faul gibi Diagne'ye gore. Boyle resimden degil de normal kamera ile izleyince adamlar zaten dusmeye gelmis gibi, ayakta duran Diagne olmus. 

Faul de olabilir ama Turkiyedeki sikinti oyuncularin faul olacaklarini bildiklerinden hemen kendini yere atmalari. Yurtdisinda atmiyorlar. Istatistigi bilmiyorum ama cok daha fazla faul calindigina eminim. Yumurta tavuk gibi biraz; hakemler vermese futbolcular atmaz kendilerini vs. Ozellikle savunma oyunculari direk birakiyorlar kendilerini. Bakmayin penalti pozisyonunda bile adam direk birakti kendini daha garanti diye. Mesela gitse orda gol atsa Rize maci almis olacakti.

Sosyal ağlarda paylaş

adamin ayaginda top var gelenler bidon gibi yigiliyolar yere, adamda sktirin lan onumden top oynucam diye tutup kenara cekip atmis iste. hele ikinci gelen elemanin ne yaptigi belli degil. fazla petibor-cay icip vitaminsiz kalacaklarina, protein alsinlar biraz. oyna devam.

Sosyal ağlarda paylaş

7 saat önce, Sotto dedi ki:

Acikcasi bence de ilki daha faul gibi Diagne'ye gore. Boyle resimden degil de normal kamera ile izleyince adamlar zaten dusmeye gelmis gibi, ayakta duran Diagne olmus. 

Faul de olabilir ama Turkiyedeki sikinti oyuncularin faul olacaklarini bildiklerinden hemen kendini yere atmalari. Yurtdisinda atmiyorlar. Istatistigi bilmiyorum ama cok daha fazla faul calindigina eminim. Yumurta tavuk gibi biraz; hakemler vermese futbolcular atmaz kendilerini vs. Ozellikle savunma oyunculari direk birakiyorlar kendilerini. Bakmayin penalti pozisyonunda bile adam direk birakti kendini daha garanti diye. Mesela gitse orda gol atsa Rize maci almis olacakti.

Şu doğru ya, bizim hakemler düşmeyene kolay kolay faul çalmıyolar. Oyuncu da müdahale hissetiğinde kendini bırakıyo hemen, ya da en azından ayakta kalmak için çaba harcamıyor. 

1444744686112022534https://twitter.com/baris96sayik/status/1444744686112022534

Diagne'nin hareketlerine bence faul verilmemesi lazım ama 3. dünya ülkesinde olmanın sıkıntısı hakemlerin bu pozisyonları takıma göre karar vermesi

aktiftablet tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

38 dakika önce, aktiftablet dedi ki:

Hah mesela.. Bu ne abi? Hakkatten bu ne yani? Bak şimdi bu pozisyoda Rosier değil Galatasaraylı bir oyuncunun olduğunu varsayarak apple roleplayi yapıyorum.

''Adam önüne geçen defans oyuncusunu ittirmiş, hatta o kadar çok güç harcamış ki ayakları yerden kesilmiş. Adamı bir eliyle tutup ittirmek nasıl faul olmaz? Kayıtlara geçsin hakim bey.''

Cagne'ninkiler de bu da aynı. Gelen defans oyuncusu daha bismillah demeden düşmeye başlıyor.

42 dakika önce, aktiftablet dedi ki:

hakemlerin bu pozisyonları takıma göre karar vermesi

Buna ise katılmıyorum. Türkiye'de 3 büyüklerin 3'ü de hakemden şikayetçi. Anadolu takımları hele hepten şikayetçi... Hakemler ''Aman ağzımızın tadı kaçmasın Ali Rıza Bey'' şeklinde yönetiyor. Dün akşam Galatasaray'ın 3. golü birebir pozisyonlarla Beşiktaş'a da Fenerbahçe'ye de verilirdi. 
Mesela Fırat Aydınus'u biraz bu yüzden seviyorum. Hata yapıyor mu? OOO sürüyle. Ama şunu biliyorum ki adama küfrü geçtim lanlı lunlu konuşursan çat diye basıyor kartı. Gerçekten faul olan pozisyonu ''Hade lan öyle faul mü olur?'' diye geçiştirdiği de oluyor... Ama ''Ayh birisi omzuma dokundu, ölücem galiba'' diye kendini bırakana gram acımıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

ilk pozisyonda hiç bir şey yok da son pozisyon da çalsa çalardı belki ama rizeli oyuncular da çok çabuk bıraktı ya kendini hele o siyahi eleman 40 takla attı resmen asklşdgjşsd son pozisyonda faul var gibi ama onda da çok çabuk bırakmış adam kendini. 

gerçi rize yi fener yense üzülmem ligde en nefretlik takım.umarım bu sene  bir daha geri gelememek üzere düşerler 

Esnaf tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, aktiftablet dedi ki:

1444744686112022534https://twitter.com/baris96sayik/status/1444744686112022534

Diagne'nin hareketlerine bence faul verilmemesi lazım ama 3. dünya ülkesinde olmanın sıkıntısı hakemlerin bu pozisyonları takıma göre karar vermesi

Şu pozisyonu şimdi gördüm, eğer buna faul çalındıysa büyük ayıp hakikaten.

Sosyal ağlarda paylaş

43 dakika önce, Rewendor dedi ki:

Şu pozisyonu şimdi gördüm, eğer buna faul çalındıysa büyük ayıp hakikaten.

O pozisyon 0-0ken olsa hakem muhtemelen golü verirdi. Ama o sırada Beşiktaş zaten 2-0 önde olduğu için vermedi. Maç 2-2 bitti. Kafasında 40 tane hesap yapıyor genelde hakemler, o hesabın değişkenlerinden biri de takımın ta kendisi.

Sosyal ağlarda paylaş

• Konu başlığı Darksun tarafından Galatasaray 2021🦁2022 Sezonu Genel Tartışma olarak değiştirildi
  • tarihinde Rewendor tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...