Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2021?2022 Sezonu Genel Tartışma

Aceace

Öne çıkan mesajlar

11 saat önce, FuCKiR dedi ki:

Beşiktaş Cenk tarzı golcü 2. Santrafor almalı yazmış miyim? Small club PSV den 5 yiyince şl başka en üst seviye , stoperler yetersiz , muhakkak şl stoperi alınmalı yazmış miyim? Yazmışım. Altına da eklemişler " gerek yok" . Yönetim almış alamamış beni ilgilendirmez. Beşiktaş'ın 0 puanını üstüme alacak halim yok sdf. 

Buarada abi burası bir platform. Ailenizin içerisinde size karşı veya yine birbirinize karsi kullandığınız kelimeleri, öğrendiğiniz isittiginiz kelimeleri lütfen yine ailenizin icinde tutun. Yani böyle aşağılık kelimelere alışık olmanıza birşey demiyorum, olabilir,  herkesin ailesi aynı değil ama buraya tasimayin. 

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahdjsdnfkjndskjsndfskdj

yuzsuzlukte bir numarayim deseymissin keske, daha kisa ve oz olurmus

Sosyal ağlarda paylaş

Ay çen tuzunu alıp hemen koşturdun mu? iyi bakalım gel. 

Şimdi şuna gerizekalıya anlatır gibi anlatayım. 

psv den gs 5 yiyor, üstelik türkiye için iyi denilebilecek stoperlere sahip kadrosuyla ama şl daha da üst düzey. Yani şl ön elemesinde seni daha averaj takımı yapıyorlar. Beşiktaş şl gruplarında başlayacak, muhakkak şl stoperi alınmalı yazıyorum, o sıralarda godin adı dolaşıyor. Yaşı da olsa tecrübe yetenek seviye tam şl lik stoper. Bunu bastıra bastıra yazıyorum, bir de muhakkak yani ertelemeksizin yani şl de averaj takımı olmam diyorsan bunun alınması lazım. Yönetim ekonomi şu bu almıyor, beni ilgilendirir mi ilgilendirmez. Yani tespit net. Bu arada bu da yetmiyor abi siyaset değil bu futbol takım oyunu, kadroyu doğru kuracaksın,  birinci santrafor cacık çıkarsa diye cenk tarzı 2 santrafor alınmalı diyorum en azından gol yükünü çekebilecek gerektiğinde 1. santrafor oynatabileceğin bir adam. 

Bu kadar nokta atışı net tespit. Zaten röntgeni çekmişim takımın. Şu anda sorun yaşadığı yerler santrafor ve stoper bitti. Ötesi yok daha 2 yer en sorunlu 2 yere nokta atışı sebepleriyle yazmışım zaten. 

Diğerleri kusura bakmasın, hiç istemediğim kişisel saldırılara karşı yazı yazmak zorunda kalıyorum. Aslında laorx gelmiş beni eleştireceğine yazdığı şey ile beni desteklediğinin farkında bile değil, çünkü kapasite yok adam da. yahu "cevizden" foruma gömdüm adamı zaten, yancısı da tuzunu alıyor koşuyor, yazmak zorundaydım. 

Sosyal ağlarda paylaş

6 saat önce, sardalya dedi ki:

avrupa liginde namaglup takim gercekten bir enkaz bence de. bu sayede oyuncularimiza yuksek bedellere talipler olmasi da enkaz.

torrentin ise sucu yok gs'nin ikinci yari performansi benim sucumdur buradan acikliyorum ? belki de mutludurlar tatlisu gs taraftarlari.

gs'li olmadigin icin dediklerin gayet normal ama bunlara gercekten inaniyorsan sunu soyleyeyim, baskan arkandan is cevirirken, arkanda durmazken istedigin adamlari almayip seni istifaya suruklerken ne performans verebilirsin? ne mobbing yapildigini bilmiyoruz cunku imparator gs'yi dusundugu icin konusmaz, kol kirilir yen icinde kalir. profesyonel hayatta boyle bir ortam icinde bulunmamissin demek ki, bulundugun gun anlarsin.

Ee ligde kaçıncıydın? şenol da bizi şl gruplardan çıkardıği sezonu 4. tamamladık. O taş gibi kadro 4. bitirdi ligi, kimin sayesinde? şenolun korkaklığı sayesinde. FT ile bir derdim yok türkiyenin en başarılı td si. tartışılmaz. Şenol da türkiye liginde en fazla puan toplayan td ki kariyerinde anadolu takımları da var. 

Devamlılık olmazsa başarı tesadüftür abi, bu kadar net. GS li olup olmamakla alakası yok, ben sergen dahil hiç bir td ye tapmıyorum ki böyle mızmızlanacaksa bu sene gitsin dedim. Bir adam düzeltemiyoruz, deniyoruz olmuyor vs diyorsa gitmesi lazımdı gitti sergen de. 

FT mi kol kırılır yen içinde kalır diyen adam? yahu mustafa cengize basın toplantısında içimizdeki düşman dedi adam. Yahu başkanına düşman dedi ki 30senede ben ilk defa gördüm böyle bir şey. Mustafa cengizin ölmesinde süreci hızlandırdı, ft ile mücadele ediyordu en son adam. Kendi açıklaması var adamın, videosu var. 

Ayrıca Şu anda basındaki sayısız ona tapan, eleştiremeyen medya elemanıyla haber yaptırıyor adam. Bunların yanında ben zaten ilk olarak başkanı suçluyorum bu arada. Yani "ft ile gelecek planlaması" dediği an tutmaz, bunlar daha iyi günleri gs nin diye yazdım zaten. O adam ft değil. Yıllardır  kulubun içerisinde hangi geleceğini planlamış da gs de emeklilik döneminde planlama yaptıracaksın ona. Burak elmas ft yi mobbinge vs bırakan adam değil k, 1.5m euro olan maaşını seçildiği gün 3m euroya çıkaran adam. fakat yolda gördü zaten ft ile olmayacak bu iş, normal başka td lerle görüşmesi. Hani senin bahsettiğin profesyonel hayat bu. 

Benim söylediğim şu ft, şenol artık kenara bırakmamız lazım bunları. Geçti abi dönemleri. Çok başarıları var, çok da kazançları var. 

Ayrıca yazının başında oyuncularımıza yüksek talep var demişsin. neymiş o talepler, resmi teklif var mı? ki kerem haricinde baya da zor. Bir de altta ft nin istediği oyuncuları almadı demişsin, ee yönetim transferi kendi yapmışsa ki ft varken mümkün değil, o zaman talep varsa yönetim başarısı bu demek ki. Taylan, berkan , morutan, chicaldao vs zaten olmaz heralde artık bunların performansı görünce. Kerem ve nelson olursa olur ki nelson da 6m euroya geldi sanırım. Marcao falan yanılmıyorsam direkt cengiz dönemi scout transferi diye biliyorum , ondan yazmadım.

Sosyal ağlarda paylaş

10 dakika önce, cicibeybe dedi ki:

yaz yaz bol bol acikla anlat, hicbir sey sene basinda yazdigin seylerden sonra hala gelip burada nasil konusabildigini aciklayamayacagi icin manasiz bir mucadele

tldr ne oluyor 3-4 kelimeyle anlatirsan bir ara okuruz belki, ama soz vermiyorum

Şimdi hiç sallama hem okumussun hem anlamışsın, gerçekten anlamissin, freude göre manipüle etmeye calisman bunu net gösteriyor. 

Sevindim açıkçası. Sana özel yazarken gerizekaliya anlatır gibi anlatıcam diye özellikle eklicem, işe yaradığını görüyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

Ya buranin adminlerinden cok ozur diliyorum, muhabbete dondu diye cevap atmiyordum ama dayanamicam. @Rewendor silersin uyarirsin banlarsin abi gerekirse yapcak bisy yok. 

@FuCKiR olm hahahaha okudugunu anlamadan neden bana cevap atmaya kalkisiyorsun buradan gaz alip. Hadi ben okumuyorum gunduz geciyorum is guc var, insanlar okumuslar ne sacmaliyor bu demisler gundemde hakjhbgfhkabndfsk. Heryerde kendini bu kadar rezil etme dicem ama kime diyorum ?

Sosyal ağlarda paylaş

Ya cici bana hakaret edip adminden niye özür diliyorsun, sen benden özür dile ben kabul etmiyim. Olum sana beşeri münasebetleri öğretmediler mi? ilkokulu atlatıp yüksek iq diye üniversiteden mi başlattılar. 

İlginç gerçekten. Modu mentionlayıp çağırmak nedir. bir de rewi. Olum bir mesajında da sırtını birine dayamadan yazı yazamıyor musun sen. Yalnız olman haksız olman anlamı gelmiyor biliyosun.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • tarihinde Rewendor tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...