Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2021?2022 Sezonu Genel Tartışma

Aceace

Öne çıkan mesajlar

7 dakika önce, Darksun dedi ki:

bizimkiler nette delirmiş saha içinde topa vurunca niye sarı verdiniz diye. Üstelik daha önce Sergene kırmızı veren herifde bu maçın var hakemi heh. Ben görmedim olayı bu arada , sadece tepkileri görüyorum. ?

pek aynı pozisyon değil ya. Terim çizgiyi ihlal etti diye sarı kart gördü, topla oynamadı, top ayağına geldi durdurdu. Sergen topa vurmuştu ? ama terim de vursaydı kırmızı vermezdi

yalnız maç  Gs - Kim Min Jae maçı oluyor resmen. Müthiş bir stoper. 

bLackcha0s tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

fener'i bu şekilde yakalayıp yenememek büyük başarı ya ? bu sene ilk golü attığımız maçlardan 10 puan kaybetmişiz hepside iyi oynayıp saçma sapan hatalardan yediğimiz gollerden kaynaklanıyor. 2. johnson vakası oldu resmen bu maç.

bence diagne pozisyonu fauldü ama ona çalıyorsan son dakika yaşanan pozisyona da çalacaksın, hatta kırmızı kart çıkan pozisyon da penaltı var hakem pozisyonu avantaja bırakıp sonra nereden estiyse faulü verdi hatta pozisyon kartlık bir pozisyon bile değildi. hakem kötüydü ama hakeme rağmen kazanılabilecek bir maçtı hele kerem'in son dk direği ve diagne'nin karşı karşıya pozisyonu resmen kalp krizi geçirtmelik.

görünür de güzel oynuyoruz ama şu golü bir türlü atamıyoruz atamadığımız gibi defansta ve kalede saçma sapan hatalar yapıp gol yiyoruz. aanholt da sezonun oyununu oynadı böyle bir oyun beklemiyordum ondan hatta bir ara orta sahaya çektik onu sanki sol bek yerine orada denenebilir gibi geldi bana. boey de belli ki kronik sakat umarım omar sakatlıktan iyi bir şekilde döner yoksa sağ bek şart takıma

bu arada berke de her maç böyle oynarsa altay dan alır formayı hatta bu maçtan sonra altay sakatlığı olmasaydı devre arası rahat satılabilirdi.kim'e söyleyecek bir şey yok adam tek başına maç kurtardı helal olsun adama.crespo da ne zaman izlesem iyi oynuyor neden onu 11 oynatmıyor anlamış değilim

Esnaf tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen katiliyorum. Aslinda takimin cikislari efektik ama hep birsey eksik. Asil sorun beklerde gibi, Yedlin inanilmaz kotu - hatta o kadar kotu ki sanki futbol ile alakasi olmayan ama profesyonel bir sprinteri sahaya surmussun gibi - Van Aarnholt da beklenenin altinda; her ne kadar iyi bindirsede dunku mac, paslar ya gucsuz ya hizli ya isabetsiz hep bir sey eksik son raddede. 

Dun Fener'e yenilmek bence de cok basari ister ama bunda FT'in ilk dakikadan belli olan gerginliginin takima yansimasi olarak goruyorum. Dikkat ederseniz butun sutlar gucsuz, acele, ortaya gitti. Yoksa kacan bazi pozisyonlar normalde cok rahat girer atilan gol bile ciliz ortaya bir vurus aslinda. Bunlar bence gerginligin isaretleri - cok pas hatasi yapildi ayrica.

Fenerbahce iyi oynamadi ama cok rahat oynadi. Kaybetsek de birsey olmaz kafasindaydi gol yemesine ragmen reaksiyonu cok iyiydi. Biz ise yenmeyecek bir gol yedikten sonra gardi dusurduk, Diagne'nin iptal edilen goluyle tamamen kafada bittik.

Bunlar yetenekten cok mental sorunlar. Bu sebepten artik FT ile yola devam edilmemesi gerekiyor. Olgun bir hocanin tersi durumlar bunlar. Artik futbol sakin kalmanin gerektirdigi ve psikolojik oyunlarin bir fayda etmedigi bir oyuna dondu. Bu bagirip cagirmalar, her yanlis harekette aman klube ne diyecek korkusu hissediyorum takimda ve hosuma gitmiyor. Sakinligin kenardan gelmesi lazim. Su takim gercekten planli giden yeni jenerasyon bir hoca ile cok iyi isler yapabilir belli takviyelerle. Su kadroyu FT ile harcamamak lazim ama iste kanser gibi yapacak birsey yok. Sende oturup mecbur izliyorsun.

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 22.11.2021 at 18:59, Sotto dedi ki:

Asil sorun beklerde gibi, Yedlin inanilmaz kotu - hatta o kadar kotu ki sanki futbol ile alakasi olmayan ama profesyonel bir sprinteri sahaya surmussun gibi - Van Aarnholt da beklenenin altinda; her ne kadar iyi bindirsede dunku mac, paslar ya gucsuz ya hizli ya isabetsiz hep bir sey eksik son raddede. 

Yedlin de, PvA da kariyerleri boyunca hiçbir zaman yetenekleri ile ön plana çıkmadılar. Fizik kapasiteleri gerçekten absürd seviyede olduğu için PL'ye kadar çıktı ikisi de. Sezon başında Yedlin, PvA, Boey (tamam boey'i tanımıyorduk ama herkes koştur koştur bek olduğunu söylüyordu) piyasaya çıkınca 3-5-2 tadında, defans 3lüsü + orta saha ortasındaki oyuncuların mikimmil takımın oyun kurma yükünün tamamını üstleneceğini, beklerin ise (amiyane tabirle) hamallık yapacağını düşünmüştüm.

4'lü de de bunu yapabilirdi aslında. Berkan, (gerçekte hiç izlemediğim ama ayağı çok yumuşak denilen) Assunçao oyun kurma sırasında defansın arasına kadar girip kendi yarı sahamızdan çıkmayı rahatlatabilirdi.

Yılın ilk 10 maçını resmen kendi sahamızdan çıkamayarak geçirdik. Yeni yeni rakip sahaya ulaşmaya başladık (Terim'i maalesef bu sefer gömemeyeceğim). Ancak şimdi de hücumda bireysel performanslara bakar hale geldik. Şey gibi oldu. Sanki sezona 3 ay geç başlamışız da, hücumda oyuncuların birbirlerini tanımasını bekliyoruz ?

Kadrodan ben memnunum aslında. Sanki Terim bıraksa yerine büyük takım futbolu oynatmaya çalışan başka biri gelse bir anda takım 3-5 gömlek yukarı fırlayacakmış gibi hissediyorum. Terim'in yapmaya çalıştığı futbol tamam ama yapamıyor işte. Kim gibi??? Farioli gibi... Karagümrük resmen ''Açmayın dedeler'' kadrosu ile cüssesinin çok üstünde futbol oynuyor.

Sosyal ağlarda paylaş

45 dakika önce, Aceace dedi ki:

Yedlin de, PvA da kariyerleri boyunca hiçbir zaman yetenekleri ile ön plana çıkmadılar. Fizik kapasiteleri gerçekten absürd seviyede olduğu için PL'ye kadar çıktı ikisi de. Sezon başında Yedlin, PvA, Boey (tamam boey'i tanımıyorduk ama herkes koştur koştur bek olduğunu söylüyordu) piyasaya çıkınca 3-5-2 tadında, defans 3lüsü + orta saha ortasındaki oyuncuların mikimmil takımın oyun kurma yükünün tamamını üstleneceğini, beklerin ise (amiyane tabirle) hamallık yapacağını düşünmüştüm.

4'lü de de bunu yapabilirdi aslında. Berkan, (gerçekte hiç izlemediğim ama ayağı çok yumuşak denilen) Assunçao oyun kurma sırasında defansın arasına kadar girip kendi yarı sahamızdan çıkmayı rahatlatabilirdi.

Yılın ilk 10 maçını resmen kendi sahamızdan çıkamayarak geçirdik. Yeni yeni rakip sahaya ulaşmaya başladık (Terim'i maalesef bu sefer gömemeyeceğim). Ancak şimdi de hücumda bireysel performanslara bakar hale geldik. Şey gibi oldu. Sanki sezona 3 ay geç başlamışız da, hücumda oyuncuların birbirlerini tanımasını bekliyoruz ?

Kadrodan ben memnunum aslında. Sanki Terim bıraksa yerine büyük takım futbolu oynatmaya çalışan başka biri gelse bir anda takım 3-5 gömlek yukarı fırlayacakmış gibi hissediyorum. Terim'in yapmaya çalıştığı futbol tamam ama yapamıyor işte. Kim gibi??? Farioli gibi... Karagümrük resmen ''Açmayın dedeler'' kadrosu ile cüssesinin çok üstünde futbol oynuyor.

sezon başı psv maçında 3 lü defans denedi aslında ama 5 yedikten sonra vazgeçti ki 10 bile olurdu o maç iyi kurtardık ?  .terim'in 3 lü defans karnesi pek iyi değil ne zaman 3 lü çıksa farklı kaybediyoruz.

ben devre arasında 1 orta saha 1 de bek transferi yaparsak yine üst sıraları zorlayacağımızı düşünüyorum ama terim gomis den beri forvetlerden verim alamıyor. zaman zaman gol atıyorlar ama 4 yıldır pozisyon bulmakta zorlanıyoruz. sanki oraya ronaldo yu koysan bile gol atamayacakmışız gibi.

Terim ben artık bırakıyorum demediği sürece de başka hocayı unutun her gelen hoca terim baskısı ile çıkacak maça ve ilk yenilgisinde taraftar Terim'i isteyecek.Tudor geldiği sene maçlara gidiyordum yendiğimiz maçlar da bile taraftar Terim sloganları atıyordu.şuan Verona ile yaptıkları ortada.
O sene devam etse Terimden farklı olacağını sanmıyorum yine şampiyon olurduk bence.Farioli gelirse de farklı olmaz daha ilk yenilgisinde tribünlerden Terim sloganları başlayacak.Tüm yazarlar terim güzellemelerine başlayacak

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...