Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 2042

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

7 saat önce, kizillelma dedi ki:

Önerilen:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10

İşlemci: AMD Ryzen 7 2700X, Intel Core i7 4790

Bellek: 16 GB RAM

Ekran Kartı: AMD Radeon RX 6600 XT, Nvidia GeForce RTX 3060

DirectX: Sürüm 12

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 100 GB kullanılabilir alan

i5 7600K, 1070 Ti ile ben hiç almayam o zaman. bf5 bile zar zor kasa kasa oynuyoduk

Sosyal ağlarda paylaş

bf2042 fena olmamış,  spec olayı  o kadar berbat değil gibi. haritalara da alışmak çok kolay olmuş A'dan B'ye gitmek için nereden diye hiç sorgulamadım.
singleplay oynayıp da lvl atlayıp attachment açabiliyorsunuz silahlarda, güzel olmuş 
yapay zeka o kadar kötü değil, hatta ilginç.  asansör kullanıp binanın tepesinde bölgeye ele gecirince paraşütle aşağı atlıyorlar. bir keresinde ABD tarafı, Rus helikopterini ele gecirdi. bir kaç defa denk geldim sizi öldürünce uzaktan tea bagging bile yapıyorlar ?

Sosyal ağlarda paylaş

1) all chat yok

2)kimse health mermi atmiyo

3)oyun bazen kasiyo(i7 9700k, 5700xt, 16gb ram)

4) KIMSEYI VURAMIYOM silahlar bi dandik geldi bana

edit:

5) SCORE BOARD YOK DOGRU DUZGUN, abi , rezalet, taba basinca hayal kirikligi yasiyorum

6)OBJECTIVE MARKERlarin opacitysi fln degistirebilmek gerek, rezalet su anki hali, ekran a1b1c1 fln diye ikonlarla dolu, bazen cin keranesi gibi olyo 

gerci daha cok az oynadim ama, ne bilim, bf1 acip oynamak daha cekici geliyo su an

DoGMeaT tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

allchat degil o , team ve squadchat var. oyun sonunda gg diyemiyorsun karsi takima, oyun sirasinda goygoy yapamiyorsun

o senden kaynaklaniyor diyon ama bence hitreg fln sorunu var. 128v128 lobide en azindan. zaten subredditinde de bi suru konu acilmis, subun anasayfada 3-4 tane vidyo var

ya dejavu oluyorum, bfV ciktiginda da benzer muhabbetler olmustu, oyunda begenmedigim bi suru yani sayarken ben, honeymoon phase yasiodu herkes, visibility kotu diyordum yaslandin gozun gitmis diyorlardi sonra visibility patch geldi fln

bide server browser olmamasi, botsuz lobi olmamasi kotu baya, bu oyun biraz olmamis daha cok patch yemesi lazim, gunplay patchi fln da gelir hatta sasirmam.

DoGMeaT tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...