Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 2042

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

ayarla alakası yok releasede böyle kalırsa highend hariç (ki redditte 3090lı i9'lu ağlayanlar dolu low ile ultra arasında fark olmuyor sürekli stutter diye, highend bile garanti değil) kimse adam gibi oynayamaz

ben pek beğenmedim açıkcası modern klasik bf istesem bf4 var, alternatif bf istersem de 1 ve 5 var. gereksiz bence, seneye amazon prime beleş verirnce alıp ea hesaba eklerim ?

Sosyal ağlarda paylaş

20 dakika önce, Xenocide dedi ki:

bf4 nası oynuyosunuz ya, ben prime mevzusundan sonra girdim, güzel oyun da tank geri tepiyor lag yapar gibi, sürekli packet loss, hile almış başını gitmiş vs.

hile yoktur da, aynı sorunları 2042 dede yaşıyorum yoğunluktan kaynaklıdır belki ama ping yüksek düşük farketmiyor aynı sorunları yaşıyorum

Sosyal ağlarda paylaş

6600k/rtx3070 de high medium arası 1080/60fps gidiyor ama stutter var. Performansı geçtim oyunda bi olmamışlık var. 128 kişilik server ama hiçde 64 vs 64 hissi yok. Map ve conquest karışımından dolayı sanki 16 vs 16 gibi hep. İki takımda aynı operatörler olması da CoD de de burda da malca bide. Karakterlere değil nametaglere bakarak oynamak zorunda kaldırıyor. UI da çok kötü. Bide bug mı harbiden yok mu anlamadım ama oyunda map açılmıyor. Nereye gitceğin anlaşılmıyo. Destructionda kısmışlar iyicene. Hortumdu roketti de hiç bi olayları yok. Sarmadı sonuçta sdf

Sosyal ağlarda paylaş

betaya açtıkları map çok kötü. bir de operatorlerin aynı olması bence de saçma hardcore da can sıkar bu. hortum olayını da 4. oyunda falan farkettim asdşkgjsşdasf bir map daha açarlar belki hafta sonu ama şuan ki map çok kötü bence hava durumu olayı da baya cacık

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...