Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En sağlam archer nasıl yapılır? Paper Archer olur mu?

kucukti

Öne çıkan mesajlar

Çok basit cevap vereyim sürüm sürüm sürünüsün nedeni kimse seni party e almaz nasılmı gösteriş cok önemli mesela ironbow oyundaki en iyi bow bende scorpion var pempe yanıyo herkes hasta chitin var alevli iron bow da var elime scorpion veya chitini aldıımmı (ustumde full chitin) kimse party bulamazken bana troll apo der partylri yagıyo daha level 42 ken hic unutmam troll partysinde bana level kacsın demişlerdi gerceği söylediğimde şok olmuslardı .
Neyse Şu çok önemli her nekadar apo der gibi bazı yaratıklarda resistance önemli ar ın hic bir önemi yoksada benim sana diyeceğim mutlaka tank archer olmandır Bak oyunda bir çok archer görüyorum o kadar yanlış oynuyorlarki
En büyük hataları uzaktan atış
Hayır acrher assainden daha da yakın olmalıdır rakibine hatta onun kokusunu bile almalıdır hic unutmam ilk apo partimdi ottamandan cocuklarla katılmıstım basladım ok atmaya uzaktan millet bana bagırmaya basladı malmısın gir kos peslerine yanlarına gir yalnız multi at nediyorlar anlamadım baktım okcular savascılardan assainlerden daha cok kosuyor daha cok yakına giriyo sasırdım kaldım anlamadım ama baktım adamlar ciddi hemen aynını yapmaya basladım ve şok oldum evt hakkaten sok oldum normalde ortalama 1 okla 500 damage verirken şimdi 1500-1700 damage vermeye basladım megerse o cıkan 3 okda direk aynı rakibe gidiyormus ve x3 damage oluyormus bende tabii bundan sonra rakiplerimle tek vucut olmaya basladım archer tabiiki uzaktan çok üstün bir class ama rakibiniz sizden level üstünse veya cok hızlı sololamak isterseniz bu tatktik inanılmaz hele shower ı alacagım günü sabırsızlıkla bekliyorum x5 ok
Neyse tabiiki sonuca geliyorum yakınına girdiğin için ar cok önemli cunki darbelere karsı kalıyon ben mesela level 46 yım su an bir lich i hemen alıyorum bazen bir cizik bile almıyorum tabii siz bunu sakın denemeyin bu levelda (benim ustumdekinler ve takılarım saglam) neyse toplarsak dex dex dex chitilerde x12 dex için 90 health lazım baskası yok silahlara eklenen zehirler ve alevler bence cok anlamsız verdikleri damage o kadar azki hele hele pvp de is cok komik birde +7 giderken +7 den önce sakın element atmayın silaha sansı cok azaltıyo önceden patlatırım +4 ü sonra +7 basarım hikayesinede inanmayın
Su ana kadar gördugum elinde iyi bowlu bir archer cok populer groupda en iyi damge veriyor darkmare partylerine bile alınıyorum archer 90 heal gerisi dex olmalı ne bulursanız + dex bende priest pendant var herseyinizi buna yatırmalısınız mutlaka almalısınız inanılmaz bir item sanırım archer için oyundaki en iyi itemlerden biri bu arada resistancelarda cok önemli sakın +9 dex gitmeyin yerine 2xkekuri alın oyunda dış gorunuse parti bulmak için cok önem verin ben canım ironum dururken salakca daha gucsuz scorpion veya chittinle takılmak zorundayım. pvp ye gelince herkes pvp nin herhalde teketek yapıldıgını sanıyor ben hemen hemen gunde 2 saatimi cz de geciriyorum ama daha teketek bir pvp gormedim gorucegımıde sanmam yani bu zone da 2 ayrı ırktan 2 kisinin tek basına dolasık karsılasması mucize gibi birsey bir kisi tek bile olsa mutlaka bir gruba denk geliyo ve herzaman çok olan devamlı bir arada olan ve taktiklerini iyi kullanan taraf alıyo pelerinli guruplara hastayım czde cok iyi oynuyorlar gordugum taktıkleri anlatmaya burda sayfalar yetmez size diyeceğim mutlaka level 50 yi bulun ve hemen cz taklın inanılmaz bir zevk oyunun gercek zevki iste burda ama inanılmazda masraflı np ye bırakın parayı can yurek dayanmıyor
Sosyal ağlarda paylaş

full dexer olmak bence çok saçma o sadece mage için full mp verilirse iyi damge koyar sanmıyorum bir assassinin çok daha iyi damge vereceğini mage intini 160 yapıyor onu mpye verince kazançlı çıkıyor ama sende üşenmede ver 20 30 hpye sende giyin chitini gir partye hiç uğraşmayın magenin kazancı kaç oluyor bakın kısa bir matematik işlemi

pet mage 160 int
paper mage 70 int
__

ama bir rogue en fazla 30 kar eder[signature][hline]Ghost1989, 10 Aralık 2003 15:29 tarihinde demiş ki:
I FUCK ALL AREA MASTERS
YOU ARE SON OF A BITHC
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi bu topicteki bi yanlışı düzeltiyim ilk başta , oyundaki en iyi bow Totemic Bow dur arkadaşlar, +1 attack power ı 124 tür, iron bow oyundaki 5. en iyi bowdur unique leri saymassak, 2. si deru ve apos tarzı yaratıkları zaten mutlaka yakından vurman gereki çünkü uzal atana giderse olayın seriliği ve çabukluğu bozulur, çok istiyosan bir Dark Mare partisinde gidip yanına multi shot yapabilirsin tabi sonra geçireceğin şokuda unutamazsın o ayrı, 3. paper archer die bir olay var ama mage deki kadar yararlı olmadığı için bencede çok kullanışlı deil, katıldığım tek nokta ise evet oyunda gösteriş çok önemli cidden eğer iyi equipped bir karakter isen lvl sormadan direk alıyorlar partiye
Sosyal ağlarda paylaş

zaten +3 chitin varda +4 e basacak yürek nerde Bu arada aresdede diezdede chrlarım var sizce hangisine kasmaya devam edeyim ?
Bu arada birde scorpion bow var bende iclerinde en zayıf o olmasına rağmen gelen o nasıl öyle pempe page lerinden oyun bile oynayamıyorum ironun bu kadar karizma olmaması ne kadar ayıp ve yazık totemic bow da unique mi ? parlıyormu ?

[Bu mesaj pot tarafından 18 Şubat 2005 21:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...