Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Iron Maiden - The Writing on the Wall

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...

90 ların başında saçma sapan müzikler dinleyen bir ergenken, bir abimin elime tutuşturdugu Rust in Peace ve Fear of the Dark kasetleri müzikal anlamda hayatım tamamen değişmişti. Fear of the dark ı kaç kere başa sardım dinledim hatırlamıyorum. Bana metali sevdiren Harris ve Dickinson ın 2021 yılında hala müthiş bir performans göstermeleri nasıl büyük efsane olduklarını kanıtı. Belkide birlikte son albümleri olacak ama tadına doyulamayacak bir albüm yapmışlar gibi. Ayrıca albüm kapaklarıda efsane olmuş.

spacer.png

Sosyal ağlarda paylaş

2 şarkı da ayrı muhteşem sabırsızlıkla dinleye dinleye bekliyorum yeni albümü, önümüzdeki hafta çıkıyordu galiba.

albüm kapağı da şu olması lazım emin değilim ama;

sorry şimdi baktım da singleın albüm kapağıymış bu alttaki, albüm senjutsu'nun kapak üsttekiymiş

stratego_packshot_1000.jpg

Liebe tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada bruce abinin sesi gırtlak kanseri sonrası hala çok iyi durumda. dün yeni albümün gazı ile maiden dinlerken konserlerinde dinlediğim doctor doctor parçası geldi aklıma, sonra hangi albümde bu cover derken ilk defa best of 'B-side' diye yayınladıkları toplama albümü dinledim ( nerdeyse tüm singleları birleştirmişler) hiç bilmiyordum bu albümü ama bazı parçaları tabiki biliyordum içinden albümlerde yer almayan.  

burda cross eyed mary diye bir jethro tull coverı olduğunu öğrendiğim parça var, bruce un sesine bir kez daha taptım nerelere gidiyor geliyor. dinlememiş olan varsa paylaşayım dedim.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, GERGE dedi ki:

Daha yarısındayım ama meh geldi bana doğrusu.

Geçen günlerde Leprous ve Between The Buried and Me yeni albümler çıkardı, onları dinleyin asıl derim.

Sabah dinledim bir baştan sona. İlk dinleme olduğu için çok da konuşmak istemiyorum ama pek de aman aman değil gibi.

Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...