Jump to content
Ovacikpirinci

pati tarihinin hatırlanan sözleri vardı bir yerlerde

Öne çıkan mesajlar

§ 09 Tem 2021, 14:08

nerde o? bone'un "...mesela sokak arasındaki bir esnaf lokantasına gitmemişsindir..." tarzı snobluk yaptığı bir post vardı mesela, hayatımda yer etmiş sözlerdendir. bunun tam halini bulmak istiyorum örneğin ama bulamadım. 

(bone'cuyum, evet.)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 09 Tem 2021, 14:18

Efsane paragraflar başlığı diye arat

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 09 Tem 2021, 14:21

bone'un lafı diil o bu nasıl bonculuk

Black-ice tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 09 Tem 2021, 14:22

tşkkrlr borlach.

gerge'in lafı mıydı? gerge'ci de olabilirim. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 09 Tem 2021, 14:32

efsanevi paragraflar arşivi direkt garbage'ın üstüne sabitlenmiş... hemen bu konunun üstünde hatta. noyan gibi hissettim bir an.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 04 Ağu 2021, 01:48

aklımda esprisine yapılmış bir atışma olarak kalmıştı olay. şimdi okuyunca adamın bunu ciddi ciddi yazmış bir zavallı olduğunu fark ettim ve bütün esprisi kaçtı. şizo falandır bu kesin. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 04 Ağu 2021, 04:10

Ahwhahah son linkte roketadamin tırsıp büyük harflerle “BEYLER YETER YA, DAVA ÇIKACAK BURADAN BAŞIMIZ AĞRIYACAK” demesi süpermiş

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 04 Ağu 2021, 04:19

Yeni başlık açmayım.

Paticik olarak malum haber kanallarının birisinde arananlar geçmişinde yakalanmıştık.

Onun bir videosu vardı sanırım. Var mıdır link?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 04 Ağu 2021, 11:12
7 saat önce, neutrino dedi ki:

Ahwhahah son linkte roketadamin tırsıp büyük harflerle “BEYLER YETER YA, DAVA ÇIKACAK BURADAN BAŞIMIZ AĞRIYACAK” demesi süpermiş

Kendisi bizi i.melihe ispitlememismiydi?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 04 Ağu 2021, 12:05

Evet, kendine dokunacak diye korkmuş burada iste. Adam saglama aliyor kendini dhgd

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 04 Ağu 2021, 17:22
On 09.07.2021 at 17:08, Ovacikpirinci dedi ki:

nerde o? bone'un "...mesela sokak arasındaki bir esnaf lokantasına gitmemişsindir..." tarzı snobluk yaptığı bir post vardı mesela, hayatımda yer etmiş sözlerdendir. bunun tam halini bulmak istiyorum örneğin ama bulamadım. 

(bone'cuyum, evet.)

Çoğunuz fake üyesiniz, buradan başka arkadaşlarınız yok derecek kadar az. Her aktiviteyi buradan arkadaşlarınızla yapıyosunuz. Gezme kültürünüz yok. Bone'u tanıma kültürünüz yok. Ne yaptığını tanıma kültürünüz yok. Kafanız tek bakış, Bone'un çeşitliliğine hazır değilsiniz. Bone'cuyum diyeniz de tatava. Forumun her yerini gezdim diyo, ara bölümlerde bir geek topiğine uğramamıştır mesela. Sadece arkadaşlarından duyduklarını paylaşmıştır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 04 Ağu 2021, 19:16

burada da arkadaşım yok 🤢 

Ygoff.png

Spoiler

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...