Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2021?2022 Sezonu Genel Tartışma

FuCKiR

Öne çıkan mesajlar

11 dakika önce, Tyrion dedi ki:

Akşam maç var ya, ne bu sessizlik. 

umut yok da ondan. artık durum futbolcularla vs alakalı da değil. sergen sıçtı sıvadı bu sene sakatlık dönemini geçiyorum son maçların tamamı sergenin hediyesi. saçma sapan kadro çıkartıyor, saçma sapan değişiklikler. ft ile acaip benzerler şu anda. resmen ihanet. o yüzden basın toplantısında futbolculara bok atmadan adam gibi kadro çıkarması lazım. 

sene başında muhakkak şl stoperi gerekiyor diye yazmıştım hatta gerek yok diyenler oldu. kaçıncı stoper hatası golü yedik sayamadım bu sene. takım şl maçları hariç kimle oynadıysa oyunu domine etsede ( ki istatistiklerin hepsinde ezici ) fakat  kazandığımız gs maçı dahil 11-12 maçtır ilk golü yiyoruz. Gol atamıyoruz. Bu sene hiç golü olmayan kenan ilk11 çıakrtılıp 60dk oyunda yürümesini seyrediyoruz 280dk oynayıp 3 gol atan güven yedek vs kalıyor. bitik atiba hala direkt ilk 11 vs . 

Biz de biat kültürü olduğundan eleştiremiyoruz da isim sergen veya ft olunca. Oysa gelişim yok üstüne geri gidiyorlar. açık net ortada. olmaz yapılmaz denilen her şeyi yapıyorlar, yetmiyor bi daha yapıp denenmişi deniyorlar hala savunuyoruz adamları. böylece hatalarını da göremiyorlar. yazık 

Sosyal ağlarda paylaş

12 maç 9 mağlubiyet ?
ŞL'de 0 çekeceğiz ya. Şu an ŞL'nin en kötüsüyüz herkes puan aldı... 
Taraftar, Sergen'i takım ile çağırdı, sonra da "takımı ayağa kaldır" diye bağırdı. 
Şut sayısı yine çoook kötü. 11'de 3 uzun zamandır geçen seneden uzak bu istatistik. 
Beşiktaş uzun zamandır iyi oynadı, mücadele etti. Ligde ve son 2 CP maçı resmen ölüydü. Pozisyon yok, koşu bile yok!  Güven olsaydı galibiyet olabilirdi. 

Atiba, Welinton, Alex, Kenan kadroda olmamalı artık en azından bu maçta bunu gördü Sergen. Taraftarı bu heyecanlandırdı. Takım da zaten gerçekten mücadele etti. Mert'i beğendim, güzeldi bu maçta. 

Ajax çok pozisyon buldu ancak defansın da bir o kadar top kesmesi var. Ajax gibi takım karşısında güzel istatistik bence.

Larin varken Ghezzal çıkarması kötüydü. nkoudou geçen seneki performansını gösterdi. Rosier, Ghezzal, Nkoudou geçen seneyi hatırlattı bugün.

Haller müthiş adam ya... 

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...