Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2021?2022 Sezonu Genel Tartışma

FuCKiR

Öne çıkan mesajlar

kadro yok abi zaten kimle katılmayı düşünüyorsun ?

Bats benim için bitti ya destekleyen arkadaşlara iyi şanslar, başarılar diliyorum. Umarım haksız çıkarım. Bu ligin üzerinde mi bilemem ama bizim sistemin oyuncusu olmadığı belli.

Defans çok kötü ama öyle bir orta saha var ki zaten oyunu orada oynuyoruz. Oyunu kuruyoruz ama yay önünde top öldürüyoruz. Çünkü şut çekmiyoruz. İçeriye Bats'ın sarkmasını bekliyoruz, sabaha kadar da bekleriz. Sırtı dönük oynayamıyor bu adam. Sırtı dönük pas da yapamadı, gördük. 
Bir ara %77 top ile oynadık. Buna karşı 5 şut çekiyoruz 1 tane kaleyi bulmuş?? Ne oldu peki? İlk pozisyon, cicaldau önünü boşalttı vurdu, gol. 
Gomez, abuş tarzı bir forvet ile farka giderdik ama Bats'ı aramak yerine kaleyi dövseydik yine farka giderdik. 
Ersin olmasaydı...

Sosyal ağlarda paylaş

gs yi bu kadar kötü hatırlamıyorum. 2, 3 farka gitmesi lazımdı maçın. özellikle ilk 20 dk bir gol bulsaydık çok daha farklı bir maç izlerdik. gs nin neredeyse ilk şutu gol oldu, penaltı pozisyonundan başka son dk da doğal olarak duran top ve pozisyon yakaladı. 

bitiriciliği yakalayamadık bir türlü, sürekli ayağa ve ara paslarla ceza sahasına girmeye kalktı takım, kimse uzaktan şut çekme zahmetine girmedi ne hikmetse. gs o kadar kötü ki sonradan maça giren oyuncuya penaltı kullandırdı sonucuda hüsran oldu.

ahh abuş olaydı rahat gol atardı şu maçta, batşuayi de tamam çok iyi ama yok gol gelmiyor bir türlü

Sosyal ağlarda paylaş

5 dakika önce, bLackcha0s dedi ki:

destek eline de penaltı çalınıyormuş tabii bunu gördük... 

İlla bunlara gireceksek aynı mantıkla boğaza yumruk atmak da devammış onu gördük, BJK golü de o pozisyon sonrası kazanılan kornerde geldi, hatırlatırım.

Hoş, geçen sene 2. maçta Atiba'nın gidip çift elle göğse vurup ittirmesine hakemin seyirci kalması sayesinde sayesinde BJK'nın ikili averaj eşitlediğini ve bu sayede şampiyon olabildiğini göz önüne alırsak az bile.

Ha, teker teker bunları saymayı sevmem de, tutup illa böyle cımbızla pozisyon çekilecekse konuşulacak çok şey çıkar daha.

Sonuç olarak maç boyu futbol kalitesi namına bir şey yoktu, başına oturup sonra bayıp başka işlerle ilgilenirken ara ara baktığım bir başka maça dönüştü. Genel olarak BJK daha iyiydi, kötünün iyisi olarak da skoru kendine çevirdi.

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

GS bu yıl genelde zorlu maçlarda topu rakibe verip hızlı kontralarla gol atmaya çalışıyor BJK o yüzden istatistik olarak daha öndeydi .GS zaten kolay kolay pozisyon vermedi tek yakaladığı pozisyonda da golü attı.BJK neredeyse pozisyona giremedi ilk gol kaleci hatası ikinci golde saçma sapan hatadan gol yedik hangi akılla arka direkte adam beklemez akıl alır gibi değil. Bir de Beşiktaş'a ofsayt verilen bir pozisyon var hem pozisyon ofsayt değil hem de sanki penaltı gibiydi ? hakem bu pozisyon dışında ciddi hatalar yapmadı ama çok zevkli geçecek maçın içine etti neredeyse sertliğe hiç müsaade etmedi kim yere düşse faul çaldı piç etti güzelim maçı.GS penaltısı da doğru bence ama Muhammed kullanmaya giderken resmen içime doğdu atamayacağı hiç heyecanlanmadım bile pozisyonda.Biraz da mallık Halil de boş kaleye atamadı adam kalecinin durduğu köşeye vurdu bir şekil.

11 dede Taylan artık 11 oyuncusu olmadığını kanıtladı bence Diagne ile birlikte sahanın en kötüsüydü işin garibi Muhammed son haftalarda formdayken neden Diagne ile çıktı onu anlamadım.Devre arası kesin bir ön libero ve yerli bir kaleci almamız lazım.Muslera genel olarak iyi oynadı ama bu sene 3-4 oluyor onun yüzünden puan kaybediyoruz.Onu zorlayacak bir kaleciye ihtiyacımız var artık

Sosyal ağlarda paylaş

2 takım da az riskil oynamak istedi bence, o yüzden ortasaha mücadelesi ile geçti maç, BJK bi tık daha iyiydi. Tekşera'ya verilmeyen penaltı ve Vida'nın destek eline verilen penaltı ligin ilerisi için önemli, aynı standardda devam edecekse itirazım yok.

Ama hepimiz çok iyi biliyoruz ki, aynı şekilde GSlinin eline top çarpsaydı destek eli olacaktı, herkes de "destek eli tabi cnm" diyecek, pozisyon tartışılmayacaktı bile. 

Sosyal ağlarda paylaş

Maçta verilmeyen daha çok elle oynama vardi, elle oynama üzerinden hakem konuşmak anlamsız.

Galatasaray kötü değildi bence. Genç oyuncularla güçlü takımlara karşı bu sezon oynadigi oyunu oynadı. Bir yere kadar da iyi götürdü. Fakat maç erken 1-0a geldi. Normalde bu skor yorulmuş rakibe karşı olduğunda kolayca korunabiliyor fakat erken 1-0a gelince BJK çok kolay vites artırdı. Skoru da aldı nitekim.

Haketti mi haketti. Ama GS de alsaydı haketmedi demezdim açıkçası. Farklı oyun tipleri. GS kritik iki hata yaptı iki hatadan gol yedi. Olur öyle.

Sosyal ağlarda paylaş

abi gs nin bu kadrosu zaten topu tutamaz, beşiktaşa topu verecek bir takımı yok gs nin öyle bir gücü de yok. GS açığı yakalayınca hızlı direkt oyunla istediğini almaya çalışan takım. Konya karşısında topa hakim olamayanın beşiktaşa karşı hakim olmasını beklemek saflık yani. Beşiktaş 2. golü illa ki bulacaktı sonra da çekilmesi normal 2 tane farklı mağlubiyetten sonra. GS ye ne kadar izin verdiysek o kadar oynadı işte maçta. Tüm istatistiklerini de beşiktaşın 2. golünden sonra yapması da bunu gösteriyor. Beşiktaş gs şu kadrolar ile 5 maç yapsın, beşiktaş birini şansa kaybeder. TS için bunu diyemiyorum 3 kazanırız 2 kaybedebiliriz. 

Sosyal ağlarda paylaş

GS kontratak futbolu oynamaya çalışıyor diyenler sezon başından beri hiç GS maçı izlemedi mi?

GS'nin en büyük açığı, en büyük eksiği (duran top organizasyonlarının yanısıra) şu anda kontratak. Kontratağa çıkabilecekken, hızlı atak yapabilecekken bile topu tutup geriden destek bekleyip zaman geçiriyor ve o arada rakip defans yerleşiyor.

Sosyal ağlarda paylaş

ne leş bi maçtı ya berabere bitsin istedim, memleket takımı kazandı. 

yalnız topal kazarada olsa estetik gol attı iptal etmiş vicdansızlar.

takım çok kötü oynuyor, bu takım oturacak alışacak deniyorda benim çok umudum yok geçen sezon imkansızlıklar içinde imkan yaratıyorduk bu sezon yağ bal içinde zehir izletiyorlar. hala şampiyon, eufa kafasında takım farkında değiller kötü olduklarının. en kötüsü baştaki adam sergen de farkında değil kötü oynuyor  takım işte

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...