Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2021?2022 Sezonu Genel Tartışma

FuCKiR

Öne çıkan mesajlar

fenersaraygücü

gs fener yakınlaşması var mıdır bilmiyorum da varsa da bunun sebebi birazcık da yeni gs başkanının daha ılımlı kavgadan uzak yönetim yapmak istemesi bence. şuan ortamı gereksiz yere geren tek başkan beşiktaş başkanı.ben başkanların yanyana gelipte hadi şu beşiktaş'ı bitirelim diyeceklerini sanmıyorum asldkghals.

şuan bjk en güçlü rakip, gs ne yapacağı belli değil hala üste de oynayabilir rezilde olabilir ama ali koç'un şuan rakip olarak beşiktaş'ı görmesi normal.önceki senelerde aynı açıklamaları gs için yapıyordu biz alıştık artık alışırsınız sizde.gs de yıllardır hakemleri mercek altına alıyor ama keşke diğer takımlar da destek çıksa. herkes kendi canı yanınca ses çıkarıyor anca. 17 takımın gs algı yapıyor diye açıklaması ama çok kısa süre sonra ben imza atmamıştım diye kıvırmaları daha 2-3 yıl öncesi.hakemlerden şikayetçi olmayan yoktur herhalde

başta ghezal ve gedson transferleri yüzünden bir gerildi ama gereksiz bir gerginlikti her iki oyuncu da ligin üstünde oyuncular fener'in ihtiyacı yoktu yoksa fener de ghezal a sulanabilirdi normal yani. hatta gedson haberleri de çıkmıştı fenerle ilgili ama yalan çıktı sanırım.ahmet nur çebi'nin misal en son gedson'u alacaktık ama pjanic cıkınca vazgeçtik açıklaması çok gereksiz

Sosyal ağlarda paylaş

Hıncal Uluç: "Ali Koç'un artık zamanı ve kredisi yok, Fenerbahçe'nin bu sene mutlaka şampiyon olması lazım. Ama tabloya bakıyor, onun için tehlike Beşiktaş. Bu yüzden Galatasaray'ı yanına çekmek istiyor. Bence futbol ortamında en samimi isim "Fenerbahçe ve Galatasaray'ın bize karşı birleştiğini görüyorum" diyen Ahmet Nur Çebi."

Hincal reyiz ya yani prof olmaya da gerek yok hamleleri gorunce. Yani sunu gormemek trollemek asıl dert. 

Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi zamanında Arda'ya attığı tweet ya da Terim'e görüntü yüzünden verilen cezalar ortada, ama TFF'nin ceza dağıtımı hiçbir zaman adil olmadı, her zaman tamamen olaya göre ve birbiriyle tutarsız cezalar dağıtıp nabza göre şerbetle sıyrılmaya çalışıyor. Sergen'in görüntüyü Terim'de yakalasalar muhtemelen 5 maçtan açmıştı kapıyı. Bunun BJK kollamasıyla alakası yok, Terim'le ilgili kişisel vendetta milli takım tazminat olayından kalma. Son dönemde GS'ye ağır haksızlık var cezalarda, ama ibre hep öyle değildi. Caner'in küfründe normalde olmayan cezayı sonradan yönetmeliğe alıp sonra kural ve kanun dışı olarak geriye yönelik işletip Caner'e ceza yapıştırmalarını da unutmamak gerekir. Dediğim gibi, tutarsız ve duruma göre kotarmaca tavırları hep bunlar.

Diğer yorumlar da komik geldi. GS'nin "hakemleri mercek altına alalım" yaklaşımını BJK taraftarı kendine karşı bir ofans olarak algılıyorsa zaten merceğe gerek yok, ortada demek ki bir sıkıntı var BJK lehine anlamı çıkar. Yoksa spesifik olarak bir taraftar neden hakemleri inceleme kararını kendi takımına saldırı düşünsün durup dururken.

GS FB birleşme "varan"ı da havada kalmış, nerede bu?

Sosyal ağlarda paylaş

hakemleri inceleleyip değerlendirmeleri istatistikleri tarafsız inceleyip yayınlayacağız derseniz adamı etki altına alırsınız. Daha ne kadar etki altına alınabiliyorsa tabi. Herif eyvah sürekli başıma kakacaklar diye lehine hata yapmaya meyilli hale gelebilir. Bir avantaj sağlayacaksa bunları yayınlayana sağlar tabi. Bu bakımdan diğer takımlar rahatsız olabilir, oldu olacak hepsi hakem değerlendirmesi yayınlasın. Bence buna izin verilmemesi lazım, başımızda yeterince bela var zaten. Onun yerine daha köklü mhk bazında çözüm bulsunlar.

Sosyal ağlarda paylaş

Yani demek ki neymiş bjk ya karşı ofansif bir tavır olmasına gerek yokmuş. Tek bir hakemden ziyade tüm kurumu ve hakemleri etki altına almak için yapılmış bir açıklama. Adalet aramanın a sı yok ortada. Şark kurnazlığı. 

Hala yazıyorum bu adımların hepsi sırayla geliyor. 

ali koç alakasız bir yerde de souzanın hareketi dünyanın heryerinde kırmızı kart diye gereksiz bir açıklamada bulundu. 

gs mercek altına alıyoruz vs vs dedi. 

gs fb, bjk nin adını bile geçirmeden ortak projeler kankalık açıklaması yaptı. Nette bulabilirsiniz.

bunları yalayıp yutmuş adam da çok güzel tespit yaptı aşağıda. Bu arada ben bunu yazarken kesinlikle okumamıştım sadece atılan adımların sırası ve bu adımlar arasındaki sürenin kısalığı bu durumun organize işler olduğunu gösteriyor. Rakip bjk. 30 senedir amatör profesyonel futbolu takip ediyorum. kendi oynadığım amatör prof dönemleri geçerek sadece izleyici olarak gördüklerim bunlar. 

Hıncal Uluç, gündemine Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un demeçlerini aldı. Ali Koç'un Beşiktaş lehine hakem hataları yapıldığını belirten açıklamalarının manidar olduğunu belirten Uluç, Galatasaray ve Fenerbahçe'nin Beşiktaş'a karşı söylem birliği yaptıklarını belirtti. 

"Galatasaray ve Fenerbahçe'nin Beşiktaş'a karşı birleşmesi bir ilk"

Ali Koç'un hedefine yalnızca Beşiktaş'ı alıp Galatasaray'ı es geçtiğini belirten Uluç, "Ezeli rekabet denilince akıllara Galatasaray - Fenerbahçe çekişmesi gelir. Eskiden Galatasaray ve Beşiktaş birlik olup Fenerbahçe'ye, Fenerbahçe ve Beşiktaş birlik olup Galatasaray'a karşı güç birliği yapmaya çalışırdı. İlk kez Galatasaray ve Fenerbahçe Beşiktaş'a karşı birleşti." dedi.

"Ali Koç'un hayatı Galatasaray nefretiyle geçti"

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Galatasaray Başkanı Burak Elmas'ın TFF'ye karşı ortak tavır takınma kararı aldığını belirten Uluç, "Ali Koç'un hayatı Galatasaray nefretiyle geçti. Şimdi Galatasaray'la birlikte hareket etmesinin tek anlamı var; ya sen şampiyon ol ya ben şampiyon olayım diye düşünüyor." dedi.

bu şu demek oluyor bjk > gs oldu, gs> bjk  , fener yerinde sayıyr. fakat bjk nın gs gibi lobisi de yok o yüzden şampiyon olacaksa 2. - 3. seneler ,  muhtemelen hakemlerle de bu sene baya bir mücadele etmeli. 

Yoksa ali koçu bu sene takımın oynadığı yarı yamalak futbol ile şampiyon başgan ilan edebiliriz. GS gençlerle şampiyon olamaz zaten koçun peşine takıldılar gidiyorlar.

Sosyal ağlarda paylaş

48 dakika önce, Rewendor dedi ki:

Şimdi zamanında Arda'ya attığı tweet ya da Terim'e görüntü yüzünden verilen cezalar ortada, ama TFF'nin ceza dağıtımı hiçbir zaman adil olmadı, her zaman tamamen olaya göre ve birbiriyle tutarsız cezalar dağıtıp nabza göre şerbetle sıyrılmaya çalışıyor. Sergen'in görüntüyü Terim'de yakalasalar muhtemelen 5 maçtan açmıştı kapıyı. Bunun BJK kollamasıyla alakası yok, Terim'le ilgili kişisel vendetta milli takım tazminat olayından kalma. Son dönemde GS'ye ağır haksızlık var cezalarda, ama ibre hep öyle değildi. Caner'in küfründe normalde olmayan cezayı sonradan yönetmeliğe alıp sonra kural ve kanun dışı olarak geriye yönelik işletip Caner'e ceza yapıştırmalarını da unutmamak gerekir. Dediğim gibi, tutarsız ve duruma göre kotarmaca tavırları hep bunlar.

GS'ye haksızlık olduğunu düşünmüyorum ama FT özelinde var. FT milil takımı bırakalı bayağı oluyo sebebi o mu bilemem ama FT'ye cezayı yapıştırıyolar denk gelince. GSye gösterilen tutum ile FT şahsına gösterilen tutum ilginç şekilde farklı.

Caner'e verilen o ceza da yine lobi işiydi, bütün gazetelerin "milad olacak, çok iyi oldu" diye sözbirliği etmesiyle beraber değerlendirmek lazım.  Lobilerin falan etkisi ile yönetilen federasyondan da tutarlılık beklememek lazım.

Ben olsam mhkyı komple kovarım. Yabancı hatta bir kısmı güney amerika falan gibi uzak ülkelerde olan gözlemcileri işe alırım, bunlara bütün maç yayınları, var vs hepsi gitsin, remote çalışsınlar, adamlar hiçbir etki altına kalmadan hakemleri puanlasın, boktan hakemler de gözünün yaşına bakılmadan ya bal ligine doğru, çok kötüyse komple maç veirlmesin. 

Sosyal ağlarda paylaş

Üç büyüklerden haksızlık varsa en fazla beşiktaşa var, yılmaz vural kaç senedir futbolun içinde adamın bugün roportajı var "beşiktaşın tüm şampiyonlukları zorlukla ve anasının ak sütü gibi helaldir" diyor. ne gs ye diyor ne fb ye. Söyleyemiyor gerisini adam ki fenerbahçeli adamdır. Herkes biliyor, herkes üç maymunu oynuyor.

Adam çıkıyor, kulüp başkanlığı yapmış gs şike yapmamıştır diyemem diye açıklama yapıyor. Futbolcusu çıkıp para aldık diyor, rakip çıkıyor getiren şu adam, paranın geldiği çanta bu, takım içinde bize dağıtan bu diyor. Diğeri çıkıyor şu senedeki şampiyonluğun nasıl kazanıldığını anlatsam yer yerinden oynar diyor. Zaman aşımı zaman aşımı. Ne zaman aşımı abi çalmışlar şampiyonluğu işte, hırsızlık yapmışlar. Ahlaksızlık hukuksuz ne iş varsa yapıp almışlar bu kadar basit. Anlamadığım taraftar çıkıyor bunu savunuyor. 

Ahlaksız herşeyi mübah gören başta ergun gürsoy gibi şikeyi türkiyeye getiren adamları yönetici yapıp da güzel bir şey bekleyemezsin ki. Seba olacak, özhan canaydın olacak başlarda ki bu işler ahlaka uygun yürüsün yoksa mutlu çelik gibilerin daha çok itiraflarını okuruz. 

Sosyal ağlarda paylaş

Taaa vakti zamanında Beşiktaş'ın hakkı yendiydi. Beşiktaşlı bir topçu topa müdahale etmişti ama uzaklaştıramamıştı. Topla oynadı sayılıp ofsaytı vermemişlerdi. Şimdi de İspanyaspor'un hakkını yediler.

Hazır VAR da gelmişken şu kuralı da değiştirseler keşke.

Sosyal ağlarda paylaş

40 dakika önce, Cthulhu dedi ki:

Hıcal'ın demeçlerinin arkasına sığınıp bakın o bile diyor demek saçma. Hıncal ne zaman neyi doğru veya mantıklı söylemiş ki allasen? 

O anki tansiyon şeker vs durumuna göre çok mantıklı şeyler de söyleyebiliyor aslında eskiden 20 yıl öncesne kadar falan severdim ben bu adamı.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...