Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2021?2022 Sezonu Genel Tartışma

FuCKiR

Öne çıkan mesajlar

57 dakika önce, Darksun dedi ki:

tutturdum ? , valla bizim takıma banko mağlubiyet diye oynamak lazım hiç olmazsa oran arttırırız.

Tebrikler ben de ilk gol atar Giresun dedim tuttu. Sonra tutanin yarısını Beşiktaş atar dedim yattı :))) 

Anç de megafonculuga başlamış bari haklı oldugumuz bir maçı secseydiniz. Çatır cutur yendi adamlar

Sosyal ağlarda paylaş

Sergen istifa etti...  

Kulüp tarihinde ilk kez 6 maç üst üste yenilgi. Gerçekten başka bir dolap donuyor. Sezon başındaki o baskıcı takım ne koşuyor ne pas yapıyor. Sergen'i de suçlayamam. Şu kadro top da oynadı güzel maçlar da çıkardı şimdi sanki anlaşmalar gibi. Hırslı koşan tek bir kişi yok. 

Sosyal ağlarda paylaş

o degil de sergen in 2-3 seneye bjk ye tekrar onune kirmizi halilar serilerek cagrilacagini, hatta 10 seneye bjk de 3. sergen donemi diye haberler atilacagini bilmek cok trajik lan asdf

bizdeki bu dinozor sevdasi nedir acaba? gordon milne yi geri getirebilmeyi denesinler bence challenge olarak.

Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, FuCKiR dedi ki:

Anç de megafonculuga başlamış bari haklı oldugumuz bir maçı secseydiniz. Çatır cutur yendi adamlar

Yok öyle deme. BJK şampiyon olmasın diye 7 düvel bir araya gelmiş durumda. Hatta aradaki 10 küsür puan farkı da yetmez dediler.  Önümüzdeki 3-5 maç daha Beşiktaş'ın hakkı yenecek.

Sosyal ağlarda paylaş

Daha Rıdvan ve Ersin'i geçen sene ki kadar bile oynatmıyor ne genci ne değişimi abi lütfen ya.. Kadroyu zaten hoca kurmadı mı?. Sıçan adama tekrardan "ciddi değişiklik" yaptırmak ne kadar mantıklı ?

Gs var aynı sıkıntı, her sene tonla alıp tutturamayan Terim, sanki göreve yeni gelmiş gibi yine tonla adam aldırıp kadro kuran yine o. Ya bi Allah kuluda çıkıp her rengi boyadın fıstık yeşili mi kaldı demiyor. 5 senede 60 tane adam almışssın hepsi mi senden habersiz alındı ?

Fb desen tam rezalet, hoca yokken adam al, sonra hocayı alıp bunlarla oyna de. Olmayınca TD'yi değiş süper taktik. Megafon reyiz.

Sosyal ağlarda paylaş

On 30.11.2021 at 12:52, Tyrion dedi ki:

Daha Rıdvan ve Ersin'i geçen sene ki kadar bile oynatmıyor ne genci ne değişimi abi lütfen ya..

sezonun yarisina gelmedigimiz icin mac basi dakika uzerinden baktim. ridvan daha fazla forma gormus ki gecen sezon nskala birinci tercih oldugu icin bakmaya bile gerek yoktu. bu sezon umut meras'a forma kaptirdiklari icin dedigin noktaya gelebilir. ersin'de ise pek bir fark yok ve yedegi kotu performans gosterdigi icin oynatmiyor diye bir durum olmasi zor.

sahsen o topa gireceksem can bozdogan uzerinden girerim. hem oyuncu yeni duzgun performans gostermisken hem de yasli aslar dususteyken. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Konu başlığı Darksun tarafından Beşiktaş 2021🦅2022 Sezonu Genel Tartışma olarak değiştirildi
  • tarihinde Rewendor tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...