Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2021?2022 Sezonu Genel Tartışma

FuCKiR

Öne çıkan mesajlar

2 saat önce, Darksun dedi ki:

Başkanın açıklaması var gerçi gelen paranın 3 de 1 ini anca kullandık diye. Oran doğruysa bence yeterli.

Son 10 yilda 2 kere kar (bayaa cuzi) edebilmis takimin (son 2 sene degil bu) baskaninin finans sozune guvenmek de

ne bileyim biraz sey be abi

Sosyal ağlarda paylaş

doğruysa dedim zaten ama maaş yükünü sürekli aşağı çekiyorlar. 3-4 tane adam da var kadroda bile yok deli gibi para veriyorsun. Onların bu sene kontratları bitiyor mesela. Maaş skalası şu son gelen 2 adam dahil olmadan fb/gs den azdır herhalde. Özkaynak yönetimi hayal işte ama bence 1.5m nin üzerine çıkmasalar daha rahat olurdu bu iş herhalde. 30+ yaşındaki yıldızlarda gelmeyiversin.

Sosyal ağlarda paylaş

6 saat önce, Tyrion dedi ki:

Kadroyu bozmamayı anlıyorum BJK de, ama kabul edelim Ghezzal a hem  çok para verildi hemde kontratı çok uzun üstelik bonservisde verildi az veya çok. Ama Rossier öyle deil misal yaşı 25 biraz daha kıpırdansa verdiğin 4m yine kurtarırsın. Geçen sene nerdeyse 1m oynayan Abubakar'dan şidmi 3m Bats. geçiyorsun, seneye kalıp kalmayacağı da belli değil. CL gideceksin biliyorsun Josef , Atiba ,Oguzhan göbeğine Salih çitlembiği alıp son dakika Pjanic çekiyorsun. Amaç CL de başarıysa bu kadrolanma yanlış. ha yok CL mühim değil TR daha önemli diyorsan daha da yanlış. Geçen sene bu adamlar yokken de sen ligi domine eden topu yine oynuyordun. 1m Alan abu ile 800 alan Nkodu ve Larin'le hemde.   

Her sene 1m'e oynayan abu bulamazsın. Bats Pjanic falan o yüzden kiralık. En ağır kontrat Vida nın o da seneye bitiyo, adam gibi bi paraya kalmak istemezse de np, stoper bulursun nasılsa. 

Sosyal ağlarda paylaş

ekonomik olarak kulubün bir sıkıntısı olmaz, fiko döneminden kalanlar dışında saçma bir kontratta yok. ghezzal'ın kontrat daha ucuza olabilirdi ama anca bir tık olurdu zaten dahası hayal. 

yönetimin ekonomik istikrar konusunda hiçbir sıkıntı yok. sıkıntı zaten sergen ile devam etmekti. yönetim net şekilde etmeyecekti hatta okan buruk ile de anlaşılmıştı ama işte taraftar yüzünden planlar sekteye uğradı.

ha ben gerçi halen o gün dediğimin arkasındaydım. okan ile yüksek ihtimal sadece contender olurduk ligde ama sergen ile yine zirve yarışında oluruz. lig standartlarında sergen halen çok iyi bir opsiyon ve şu süreçten çıkalım seriye başlarız yine. 

ama avrupa tarafında şundan daha fazlasını hayallemek saçmaydı. benim hiçbir beklentim zaten yoktu, devamke diyorum sıfır şaşkın şekilde. 

sergen'in çap bu yani. taraftarda hiç laga luga etmesin kulüp yol vermişti zaten taraftar zırlaması ile takımın başında tutuldu. bu takımın başına bu sene ne gelirse gelsin tamamen taraftarın suçu. öyle bir cehennem ortamında ekonomik istikrar vs. konusunda yönetim yine 10 numara iş yaptı. 

Sosyal ağlarda paylaş

GS ile göğüs göğüse çarpışarak oynamaya kalkarsa normal koşullarda çok üzülür BJK yarın. Bu tür takımları indirmeyi biliyor GS. UEFA maçlarında da gördük zaten. Tabii yine bir açık kapı olarak şans faktörü var her zaman.

Ama kapanıp pres yapıp kontratakla Anadolu takımı modeli oynayan bir BJK maç sonu gülen taraf olur büyük ihtimalle.

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, FuCKiR dedi ki:

Yarin erken gol bulursak bessiktasin cikisi baslar. Fakat tam oturmus takimi 2 hafta sonra goruruz. Malum sakatliktan sonra yukleme yapilamiyor kolay kolay.Nşada  3 - 1, 4 -1 skor olur. Garanti tercih edenler de direkt 3.5 ust verebilir sdf 

giphy.gif?cid=790b7611f867df6f26ac14edce

Sosyal ağlarda paylaş

22 saat önce, Rewendor dedi ki:

GS ile göğüs göğüse çarpışarak oynamaya kalkarsa normal koşullarda çok üzülür BJK yarın. Bu tür takımları indirmeyi biliyor GS. UEFA maçlarında da gördük zaten. Tabii yine bir açık kapı olarak şans faktörü var her zaman.

Ama kapanıp pres yapıp kontratakla Anadolu takımı modeli oynayan bir BJK maç sonu gülen taraf olur büyük ihtimalle.

fena tokatladık anadolu takımını

Sosyal ağlarda paylaş

Iki takimda birsey oynamadi acikcasi. BJK de cok haketmedi aslinda da kalitesiyle aldi. Bizim takimda son noktalarda hep bir eksik var, pas dengesi saglanamadi. Herseye ragmen berabere kalmamiz lazimdi hediye ettik golleri ustune penalti kacti.

Derbilerde herkesin su rakibe kirmizi aldirayim penalti aldirayim kafasi artik sikmaya basladi. Catir catir sari versinler gecsin. Onune gelen kivraniyor yerde ceza sahasinda.

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

oyun olarak hem fikirim. yine de daha iyiydik. gs tüm istatistikleri 2-1den sonra yaptı. geri çekildi takım ki son 2 farklı mağlubiyetten sonra bu psikoloji normal. Fizik olarak gs net daha iyi, gençlik vs de var. Beşiktaş 6 kasım trabzonspor maçıyla birlikte tam gücüne kavuşur. Yani şu sakatlıklardan sonra malesef ancak bu kadar sürede yüklemeler yayılabiliyor. güzel maçtı yine de. bir de bizim taraftar sürekli gs ye küfretmek yerine biraz oyuna girseydi daha iyi olabilirdi.

Sosyal ağlarda paylaş

• Konu başlığı Darksun tarafından Beşiktaş 2021🦅2022 Sezonu Genel Tartışma olarak değiştirildi
  • tarihinde Rewendor tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...