Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2021?2022 Sezonu Genel Tartışma

FuCKiR

Öne çıkan mesajlar

adamlar içimizden geçti iyi oynadık, şansızdık falan diyorlar ya kafayı yicem. aynı golden 2 tane ard arda yiyosun, mal gibi bi penaltı yapıyosun. nereyi iyi oynamışlar çok merak ediyorum, hafta sonu da gs çakar oturruz yerimize

bu kadar götünü kaldırırlarsa sergenin takımın, kendi evinde 4 yer oturursun

vivavale tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

12 dakika önce, FuCKiR dedi ki:

GS yi tokatlarız bu arada. Güvendiğim galibiyete her zaman maçtan önce yazarım. 

Takımı psikolojik olarak nasıl hazırlayacaklar bilemiyorum. Çöp ligimize döndük hadi yardıralım diye ikna edebilirse ok, yok moral bozukluğuyla savurulursak bilmiyorum. Ligin ilk yarısı üst taraftan kopmasak yeter bana. Beraberlik iyidir.

Sosyal ağlarda paylaş

29 dakika önce, aktiftablet dedi ki:

Takımı psikolojik olarak nasıl hazırlayacaklar bilemiyorum. Çöp ligimize döndük hadi yardıralım diye ikna edebilirse ok, yok moral bozukluğuyla savurulursak bilmiyorum. Ligin ilk yarısı üst taraftan kopmasak yeter bana. Beraberlik iyidir.

Genelde 3 büyüklerde Avrupa'dan elenen sonraki ilk lig maçında patlama yapıyor o hırsla.

Sosyal ağlarda paylaş

batshuayi ile olmuyor. Ghezzal de oynayamıyor. Geçen yıl abuş sırtı dönük oynuyordu. Ghezzal, Rosier bu nedenle rahat iş yapabildi. Şimdi takım önce pjanic'i arıyor sonra batshuayi'yi. Batshuayi geziyor, ediyor ama bizim sistemin adamı değil. Zaten transfer öncesi korkum bu yöndeydi artık iyice belli oldu. Onlarca hata var... Gökhan, Kenan değişikliklerini de hiç anlamadım. Sporting duran toplardaki yer tutuşumuzu görmüş adamlar oturup buna çalışmışlar. Biz? Takımı tanımıyorduk bile ? 
Neyse 0 çekeceğiz belli oldu 

bLackcha0s tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Bizden fersah fersah ileride bi ülkenin şampiyonu adamlar, küçümsemeye gerek yok. Maça çok iyi başladık aslında, baya pozisyon harcadık ama. Skora bakıp Bats ile olmuyo falan demek de nebiliyim, adam abudan net daha iyi oyuncu. Sırtı dönük de top alıyo, önüne atılan top da koşuyo, herşeyi yapıyo.

Sosyal ağlarda paylaş

Rahat olun dortmund ajaxtan 4 yemiş normal bu sonuçlar kaldı ki tüm kırılma anları aleyhimize oldu. 1-1 yaptık 1 dk sonra yine aynı kafa golünü yedik, 2-1 biz korner kullanacakken var penaltısı geldi 3-1 oldu, doğru karar, 3-2 yaptık cm lerle ofsayt oldu. 3 korner 3 gol yiyorsan normal bunlar. Çalışılır çözülür. Hakem harikaydı. Lizbonun saha dizilişi de harikaydı. TD leri müthiş adam zaten. Yeni morinyo

Biz de ise tüm takımımız sakatlıktan çıkmış. Adam gibi yüklemeleri yok, fizik eksikliği o kadar net göze çarpıyor ki bir an bjk değilde gs var sahada sandım. 1-2 adam sakatlanması değil ki bu gerçek anlamda tüm takım sakatlıktan çıktı. O kadar net ki fizik eksikliği, top kayıpları da bu yüzden inanılmaz artıyor.

GS maçını kazanırsak tam bir çıkış olur, kaybedersek tam fb ye döneriz. 

Sosyal ağlarda paylaş

Rakibin biri  23 diğeri 26 yaşında iki o.s oyuncularını,  biri 31 diğeri 32 yaşındaki oyuncuyla en fazla 15-20 dk karşılarsın. Öndeki hucumcularının da defansif katkısının neredeyse sıfır yakın olduğu düşünülürse daha az bile olabilir. CL anların oyun zaten, ama herşeyden önemlisi yememek . ve malsef bjk genel kurgusundan "yemeyelim" planı/kadrosu yok. TSL de 2-0 dan bile gelip alabiliyorsun maçı o kaliteli ayaklarla, ama avrupada biraz teknik bilen hocaların takımları zaten seni biryerden sonra durdurup sazı eline alıyor. Dün Sergen'nin "şanssızlık " lafı falan baya komik argüman. 1,98 lik adama Ghezzal ile eşleştirmek falan tuhaf. adam 2 gol attı 3.de yine onun kafasından gelen penaltı pozisyonu.

Sosyal ağlarda paylaş

18 saat önce, FuCKiR dedi ki:

Rahat olun dortmund ajaxtan 4 yemiş normal bu sonuçlar kaldı ki tüm kırılma anları aleyhimize oldu. 1-1 yaptık 1 dk sonra yine aynı kafa golünü yedik, 2-1 biz korner kullanacakken var penaltısı geldi 3-1 oldu, doğru karar, 3-2 yaptık cm lerle ofsayt oldu. 3 korner 3 gol yiyorsan normal bunlar. Çalışılır çözülür. Hakem harikaydı. Lizbonun saha dizilişi de harikaydı. TD leri müthiş adam zaten. Yeni morinyo

Biz de ise tüm takımımız sakatlıktan çıkmış. Adam gibi yüklemeleri yok, fizik eksikliği o kadar net göze çarpıyor ki bir an bjk değilde gs var sahada sandım. 1-2 adam sakatlanması değil ki bu gerçek anlamda tüm takım sakatlıktan çıktı. O kadar net ki fizik eksikliği, top kayıpları da bu yüzden inanılmaz artıyor.

GS maçını kazanırsak tam bir çıkış olur, kaybedersek tam fb ye döneriz. 

Ne oldu kanka, CL paralariyla sacma sapan odeme yaptigimiz oyuncularin tutarini cikaracaktik? Bakiyorum sahip oldugun yuksek IQ ile GS ve FBye nasil donmeyiz fln bunu konusuyorsun artik. 

Bu salaklik transfer politikalarini vergilerle finanse edelim diyen arkadaslar da artik akillanmistir diye umuyorum. Gerci nerdeeeee, hayatta bir zevkimiz var futbol, devletumuz kurtarsin batan kluplerimizii

Insallah CLye girdim diye odeyemeyecegi paralara futbolcu getirten tum kluplerimiz batar, lige bi refresh atariz. Yeni takim fln seceriz. 

Sosyal ağlarda paylaş

CLye girmissin, borclarini azaltabilecegin bir extra gelir (devamliligi olmayan) imkaniyla karsi karsiyasin: O ZAMAN NEDEN GIDERLERIMI CILGINCA ARTIRMIYORUM? 

Bilmemkac milyon dolar daha zarar ettigimiz bir seneye hos geldik. Hakettigi gibi yonetiliyor hem ulke hem futbol takimlari. 

Sosyal ağlarda paylaş

1/3 kullanmış olabilir ama mesele kullanım niceliği, ne yatırım yaptın karşılını ne alacaksın? üstelik seneye bankalara ödemelerde başlayacak, ve en mühimi artık direk CL gelirinde yok. tıpış tıpış önelemeye gideceksin. Bizim gibi Transferi bile akşam pazarına bırakan takımlar için elenmek neredeyse kaçılmaz. Daha 3 ay öncesi GS örneği gibi.
Yani artık borcumuzu ödemek için büyük oynyıp daha çok kazanır öderiz dönemi resmen bitti. tam tersi 200-300bin e adam oynatıp parlatalım satarız dönemi başlamalı. Ersin yetiştirip satacaksın. Veya düşeşe Szalai falan bulup parlatacaksın. 12-15M satış yaptınmı "oh seneyi kurtardım" diyeceksin.  

Sosyal ağlarda paylaş

3 de 1 i harcanarak CL ye kiralık yatırım yapıldı zaten. Ben en mantıklı harcama senesini bu sene görüyorum aslında. Yoksa 2-3 maç oynadı diye hayvan gibi bonservis verdiğimiz adamlar var ve antreman yapıp paralarını alıyorlar. Ha diyorsanız tamamen öz kaynaklara dönülsün bence bizde o zor, avrupa takımlarının iletişim ağı bizde yok yapılmasıda zor hatta şimdi illa yerli olsun politikasıyla daha da zor. Anca almanyayı sömürüyoruz işte.

Sosyal ağlarda paylaş

Kadroyu bozmamayı anlıyorum BJK de, ama kabul edelim Ghezzal a hem  çok para verildi hemde kontratı çok uzun üstelik bonservisde verildi az veya çok. Ama Rossier öyle deil misal yaşı 25 biraz daha kıpırdansa verdiğin 4m yine kurtarırsın. Geçen sene nerdeyse 1m oynayan Abubakar'dan şidmi 3m Bats. geçiyorsun, seneye kalıp kalmayacağı da belli değil. CL gideceksin biliyorsun Josef , Atiba ,Oguzhan göbeğine Salih çitlembiği alıp son dakika Pjanic çekiyorsun. Amaç CL de başarıysa bu kadrolanma yanlış. ha yok CL mühim değil TR daha önemli diyorsan daha da yanlış. Geçen sene bu adamlar yokken de sen ligi domine eden topu yine oynuyordun. 1m Alan abu ile 800 alan Nkodu ve Larin'le hemde.   

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...