Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2021?2022 Sezonu Genel Tartışma

FuCKiR

Öne çıkan mesajlar

On 04.10.2021 at 23:20, Archangel_ dedi ki:

arkadaşın fanatikliği genelde futbol bilgisinin önüne geçiyor (btw futbol bilgisinin de gayet iyi olduğunu düşünüyorum). gs fb lilerde alışkın olduğum bir durum ama renktaşım yapınca yakışmıyor gerçekten. tr de futbol maalesef her zaman sahada kazanılmıyor

Arch cidden fikrim bu nşa da ezer geçeriz. Fanatiklik değil. Efsane geri döndü zamanındaki ezici fener, 2000 uefa champ gs si neyse takım o hatta daha modern. Hatta şunu söylüyorum 3-4-3 ilk defa oynayalım fenerden daha iyi oynar bu takım. 

Ha futbolun güzelliği de sürprz sonuçlar. Fakat benim beklentim nşa da rahat galibiyetler. Hele gs derbi de cagne ve muhammedi yedek bırakıp halille oynasın, babel feguli yedek gençlerle karşımıza çıksın. Tam kadroysak 4-5 atarız en az. Yazıyorum buraya şimdiden derbi zamanı da geri vites yapmıyorum bu konuda. 

Sosyal ağlarda paylaş

abi görüntüye artık ceza vermiyorlar sebebi basit futbolcu td kalmaz sahalarda, kolay değil futbolcu olarak nabız 200 e çıkınca yapıştırırsın küfürü, çok rahat kameraya da yakalanırsın.

Şuanda en güzeli duyacak raporlayacak. Raporda var mı? yok bitti. Zaten dudak okumadan tek ceza alan canerdi. Sonra yanılmıyorsam emre almasın diye kuralı kaldırdılar.  

Ha raporlanıp cibiliyetsizi ciddiyetsize döndürürsen orda duracaksın. 

Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada ben demiştim geçende full kadro bjk ile fb-gs derbileri bjk vs anadolu takımları olur diye. görüntü o çünkü. Resmen teyit eder gibi itiraf fb ve gs den geldi. Birlik ateşini yaktılar. Tabi yakmadan önce:

varan 1: ali koç de souza açıklamasıyla birlikte zaten bu sezon rakibinin sadece bjk olduğunu ilan etti.

varan 2: Sonrasında büyük hamle de gs den hakemleri mercek altına alma olayı ile geldi.

varan 3: Ve son olarak da fb-gs birleşme kararı geldi. 

Gerçekçi adam hayat tesadüf olarak bakmaz. Hele içinde insan faktörü ve kitleler varsa.

Aklı olan adam zaten bunların hesapsız kitapsız atılmadığını bilir. Medyaya 1, mhk ya 2 ,tff ye 3 sinyali çaktılar. 

Bjk buna ne kadar dayanacak bakalım. 

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...