Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2021?2022 Sezonu Genel Tartışma

FuCKiR

Öne çıkan mesajlar

en büyük hata joesphi stopere çekip orta sahayı tamamen bitirdiği andı sergenin. larin ghezal + joseph orta sahaya tüm takım değişti. aklın yolu bir. Yine hiç bir takımın bu kadar eksikle 2-0dan çeviremeyeceği maçı türkiyenin en kuvvetli takımı çevirmesini bildi. Renkli var 2-0 dan 2-2 maç verir, takım var 2-0 dan 3-2 maç çevirir. 

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, FuCKiR dedi ki:

iy 2 0 antalya. Net sekilde de antalyanin hakki mac. Sergen valla eliyle verdi bu maci. Sakatliklar falan hikaye. Atiba yuruyor, salih yuruyor, pjanic zaten basan adam degil. Sen ustune josephi stopere cekiyorsun.. cidden sirekt sergene yazar su. Oyle birileri cikar oynar demekle olmuyormus demek ki

yazmadı asdf

C4e-yeCW8AA2jL3?format=jpg&name=900x900

Silphatos tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

yanlış kadro ile takımı çıkardı neyse ki yanlışından döndü de maçı çevirdi takım. galibiyet iyi geldi dortmund maçından sonra 28 inde ajax tan hollanda da 1 puan alırsak şukela olur  ?

ohannes ajax 9 tane gol atmış bugün 

vivavale tarafından düzenlendi
9-0
Sosyal ağlarda paylaş

14 saat önce, applev0dka dedi ki:

ilk yarıda sıçtı bıraktı. sıçtığını temizledi diye Sergen övmeyelim pls ?

sıçmadı ya, herkes sakatlandı zaten, o karmaşada josefi stopere çekmesi hataydı, sonra topladı onu, takım kendi oyununu oynayınca geri döndük. Töre-Kenan tercihine de kızmıyorum, bi yerde rotasyon yapması şart.

O değil de bu ajax'tan feci korkuyorum ben, dortmundu falan da yener bunlar felaket tempolu oynuyolar. Yine en kolay sandığımız rakip en güçlüsü çıktı.

aktiftablet tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, aktiftablet dedi ki:

sıçmadı ya, herkes sakatlandı zaten, o karmaşada josefi stopere çekmesi hataydı, sonra topladı onu, takım kendi oyununu oynayınca geri döndük. Töre-Kenan tercihine de kızmıyorum, bi yerde rotasyon yapması şart.

O değil de bu ajax'tan feci korkuyorum ben, dortmundu falan da yener bunlar felaket tempolu oynuyolar. Yine en kolay sandığımız rakip en güçlüsü çıktı.

Töre'yi top toplasın diye bile takım otobüsüne koyup stada getirmek tek başına sıçış.. nasıl sıçmadı ?

Sosyal ağlarda paylaş

• Konu başlığı Darksun tarafından Beşiktaş 2021🦅2022 Sezonu Genel Tartışma olarak değiştirildi
  • tarihinde Rewendor tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...