Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2021?2022 Sezonu Genel Tartışma

FuCKiR

Öne çıkan mesajlar

batşu ilk pozisyonda golü yapsa farklı bir maç olur muydu bilmem. ilk gole kadar maçın üstün tarafıydık, iyi top oynadık ama golden sonra dağıldık anlamsız şekilde. 2. golü bu seviyede yiyemezsin, öyle bir lüksün yok.

ama grubun açık favorisine karşı içeride en az 1 puan alabilecek bir oyun ortaya koymak hoşuma gitmedi değil.

ajax ve sporting'den 3er alman gerek bu oyuna vida ve n'koudou ekleyince... atiba ve larin maça gelmediği için 9v11 oynadık

gg wp canları sağolsun

Sosyal ağlarda paylaş

On 14.09.2021 at 02:34, FuCKiR dedi ki:

tv programlarında gene başlamışlar yok dortmund şöyleymiş de yok dortmund böyleymiş de görcez bakalım dortmundu çarşamba 19.45te. 

Beyler biz dortmundla oynuyorsak, dortmund da beşiktaşla oynuyor. 

Talihsiz olmuş:/ 

İlk gole kadar fena değildi aslında beşiktaş.

Sonrasında oyun Dortmund’un kontrolündeydi , sanki biraz şova kaçtılar sürekli çalım çalım.

Beşiktaş bir alt seviye takımla kafa kafaya oynar.

Sosyal ağlarda paylaş

beklediğimden çok daha iyi mücadele etti takım fakat basit hatalarla bir anda goller geldi haliyle modu düştü takımın. 

tabi dortmund ikinci yarı çok kasmadı golü biraz daha erken bulabilseydik o gazla beraberlik gelebilirdi ama dortmund 3 ü bulurdu rahatlıkla

takım iyi oynadı iyi mücadele etti ama çok basit hatalarla pozisyon verdik sürekli. ikili mücadeleleri kazanıp karşıladığı topu dortmund un önüne verdiler

eğer bu oyun sürerse 3. oluruz grupta, lizbon tırt, ajax dan 1 puan alırsak tamamdır.

Sosyal ağlarda paylaş

Ajax yoketmis resmen Sportingi. 

Dortmund o kacirdiklarini bir daha kacirmaz yalniz. Besiktasin da pozisyonlari var da 2-5 filan biterdi. 

Grubun zorlugu makasin cok acilmis olmasindan dolayi. Atiba filan hala oynuyorsa o Turk liginin dandikliginden biraz yurtdisinda affetmiyorlar. 

Yani en dandik Avrupa takimlari bile cok dinamik artik. O begenilmeyen Hollanda liginde bile bir suru takim bizim takimlari temposuyla tokatlar. Maalesef gercek bu.

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

dortmund bu stamina ile hic durmadan fb vs gs ile 2 mac daha mac yapar ikisini de zorlanmadan alir.

adamlarda ciger degil v8 motor var. bjk 3 gol atsa zorlanmadan karsiliginda 5 atarlar. 

bizde hala kadro vs fln diyorlar. altyapi ve antreman sartlari ayni mi kardesim? youtube da adamlarin 5 belki 10 senelik videolari var, AI temelli kapali uzay istasyonu gibi alanlarda antreman yapiyolar. bizde hala duz kosu lololol

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, yusema dedi ki:

Talihsiz olmuş:/ 

İlk gole kadar fena değildi aslında beşiktaş.

Sonrasında oyun Dortmund’un kontrolündeydi , sanki biraz şova kaçtılar sürekli çalım çalım.

Beşiktaş bir alt seviye takımla kafa kafaya oynar.

dostum yeneceğiz ezeceğiz demedim, çatır çatır oynar demek istedim beşiktaş. Ben hep söyledim benim için futbol esas. Hakemin her avantajında boşaldım, beşiktaşın aleyhine olanlar dahil. Futbolu güzelleştirdi. hesinde haklıydı nerdeyse

Bununla birlikte Vida yok, tekşeyra yok. Nkoudouyu saymıyorum ( larini görünce aymak lazımdı )  şuanda çünkü diğer ikisi şl seviyesinde adamlar. Dortmundda eksik olur yerine oynayan bi oakdar kaliteli. senin 1 adam eksiliyor yerine necip oynuyor. 

Haalandın değeri fener ve gs nin toplam kadro değerinden fazla.Malen bu sene 40 seneye 80m euroluk adam. Bellingham 2 sene sonra fiyatı 80 mi olur 100mü olur görürüz. 

İstatistik verelim topla oynama beşiktaş 58-42 önde, şut sayısı 12-14 dortmund önde, rcstb 30 - 42 dortmund önde ,4 - 5 kornerler. 

Şu Dortmundun 1 tık üstü bayern, dün barcelonanın bayerne karşı 5 şutu var ve 5 şuttan 1 isabetli şutu yok. 

6-7 yemediği için zoruna gidenlerin alayına 6-7 çakar geçer dortmund. Bi okadar da kaçırır.

Zaman zaman üstün, zaman zaman geride, zaman zaman başa baş oynadı. 

Beşiktaşa 10 yemiş muamelesi yapmayın, yapamazsınız da zaten. İdeal kadrodan uzak taş gibi oynadı.

Keşke, hep sezon öncesi yazdım 1 ŞL stoperi dedim, stopere gerek yok diyenler oldu. Net şekilde lazımdı. ŞL için şarttı olmadı. 

Helal olsun beşiktaş. Adamsın. Gruptaki Tüm takımlarla da net şekilde kafa kafaya oynarsın. 

Sosyal ağlarda paylaş

Bu işler böyle 1 yıllık kiralık kadrolarla olmuyor işte maalesef. Altyapıdan oyuncuların çıkacak, her sene bir avrupa tecrüben olacak o zaman oynarsın dortmund karşısında. Dün iyi başladık ama o kadar belliydi ki bu ligin takımı olmadığımız. Orta sahada çok iyi top yaptık, top kaptık ama defans... ceza sahası içerisinde çalım yiyerek defansın sağa sola yattığı en az 4 pozisyon var.
İlk gol Atiba maalesef yavaş kaldı. Bu zamana kadar yaptıkları için teşekkürler elbet ancak Atiba böyle maçları çıkaramaz.
2. gol zaten Beşiktaş nasıl goller yer olayına bir örnek, şaşırmadık.

Ben genel anlamda beğendim ancak içeride 1 puan umudum vardı. Çünkü orada acımazlar. Neyse ezilmedik. Bana göre grubun asıl favorisi Ajax 

Sosyal ağlarda paylaş

9 saat önce, FuCKiR dedi ki:

dostum yeneceğiz ezeceğiz demedim, çatır çatır oynar demek istedim beşiktaş. Ben hep söyledim benim için futbol esas. Hakemin her avantajında boşaldım, beşiktaşın aleyhine olanlar dahil. Futbolu güzelleştirdi. hesinde haklıydı nerdeyse

Bununla birlikte Vida yok, tekşeyra yok. Nkoudouyu saymıyorum ( larini görünce aymak lazımdı )  şuanda çünkü diğer ikisi şl seviyesinde adamlar. Dortmundda eksik olur yerine oynayan bi oakdar kaliteli. senin 1 adam eksiliyor yerine necip oynuyor. 

Haalandın değeri fener ve gs nin toplam kadro değerinden fazla.Malen bu sene 40 seneye 80m euroluk adam. Bellingham 2 sene sonra fiyatı 80 mi olur 100mü olur görürüz. 

İstatistik verelim topla oynama beşiktaş 58-42 önde, şut sayısı 12-14 dortmund önde, rcstb 30 - 42 dortmund önde ,4 - 5 kornerler. 

Şu Dortmundun 1 tık üstü bayern, dün barcelonanın bayerne karşı 5 şutu var ve 5 şuttan 1 isabetli şutu yok. 

6-7 yemediği için zoruna gidenlerin alayına 6-7 çakar geçer dortmund. Bi okadar da kaçırır.

Zaman zaman üstün, zaman zaman geride, zaman zaman başa baş oynadı. 

Beşiktaşa 10 yemiş muamelesi yapmayın, yapamazsınız da zaten. İdeal kadrodan uzak taş gibi oynadı.

Keşke, hep sezon öncesi yazdım 1 ŞL stoperi dedim, stopere gerek yok diyenler oldu. Net şekilde lazımdı. ŞL için şarttı olmadı. 

Helal olsun beşiktaş. Adamsın. Gruptaki Tüm takımlarla da net şekilde kafa kafaya oynarsın. 

Dostum dortmund kim biz beşiktaşız demişsin işte. Çatır çatır oynar ne demek?

Kimse zaten fener/gs daha iyi oynar demedi. Daha iyi olsaydık zaten senin yerine şl’ye biz giderdik. Ligin en iyisi olduğun için oradasın.

skorun 2-1 olduğuna bakıp yorumlamamak lazım. 15dk kafa kafaya oynamaya çalıştın sadece.

adamlar 1-0 ile 2-0 arasında bile en az 3 net kaçırdılar. 2. Yarıdaki ceza sahasındaki laubaliliklerini saymaya bile gerek yok.

Young boys , brugge yaptı işte. Yenildik ama ezilmedik muhabbeti yapmaya gerek yok.

Sosyal ağlarda paylaş

ilk 15-20 dk o press sanırım "basalım atarız sonra savunuruz" fikriydi sanırım. BVB defansı o kadar taş bi defans değil yumuşaklar biraz orada, ligde 9 gol falan yediler zaten. Ama işte 33,5 ortalama (Pjanic,Josef,Atiba) ile 27,5 ( Reus,Brand,Dahoud) karşı kaç dakika o baskıda kalabilirsin ki? Bence baskıyı biraz daha geride kompkat bekleyip de yapabilirdi bu kadar açık olmak yerine. He birde adamlar N'sakala kanadının skıntısını görmüş direk oraya oynadılar. Aşırı kötü bi maç çıkarmadı BJK hatta skora baksan son dk 1 puan bile gelebilirdi. Tabi rakibin kaçırdıkları girseydi takım içinde başka bir psikoljik yıkımda olabilirdi orayı iyi değerlendirmesi lazım teknik ekibin. Ajax gördük neler yaptı üstelik deplasmanda eskaza başka bir Bayern skoru falan çıkarsa toplamak da zor olur. 

Sosyal ağlarda paylaş

16 saat önce, applev0dka dedi ki:

batşu ilk pozisyonda golü yapsa farklı bir maç olur muydu bilmem. ilk gole kadar maçın üstün tarafıydık, iyi top oynadık ama golden sonra dağıldık anlamsız şekilde. 2. golü bu seviyede yiyemezsin, öyle bir lüksün yok.

ama grubun açık favorisine karşı içeride en az 1 puan alabilecek bir oyun ortaya koymak hoşuma gitmedi değil.

ajax ve sporting'den 3er alman gerek bu oyuna vida ve n'koudou ekleyince... atiba ve larin maça gelmediği için 9v11 oynadık

gg wp canları sağolsun

rb leipzig bizi darmaduman etmişti tecrübeyle kazanmıştık, o tecrübe de yok olmuş ?

Sosyal ağlarda paylaş

abi adamlar ilk şut gol yaptılar, o dakikaya kadar beşiktaşın 4 şutu vardı, 2 net pozisyonu vardı, dortmuntun sıfırdı orta sahayı da geçemiyordu nerdeyse, öyle masal anlatmaya gerek yok, beşiktaş domine de etmişti oyunu. Sonra klasik şl takımı olan, 600m euro piyasa değeri ile dünyadaki ilk 10 takıma arasında olan dortmund ilk golde avantajı kaptı zaten. Sonrası zor oluyor . Avrupada senden güçlü takımdan ilk golü yemeyeceksin, yemen anormal değil ama puan için yememen lazım. Yine de tr de kapışacak açık ara tek takım beşiktaş, beşiktaş da öyle yaptı. Umut evrdi, 6-7-8 yemesini bekleyenlerin ağzına da tıktı. Neredeyse kafa kafaya oynadı. Tabi ki bariz kalite farkı var, tartışmasız,  üstüne tekşeyra ve vida olmayınca, daha da netleşti. 

Sosyal ağlarda paylaş

iy 2 0 antalya. Net sekilde de antalyanin hakki mac. Sergen valla eliyle verdi bu maci. Sakatliklar falan hikaye. Atiba yuruyor, salih yuruyor, pjanic zaten basan adam degil. Sen ustune josephi stopere cekiyorsun.. cidden sirekt sergene yazar su. Oyle birileri cikar oynar demekle olmuyormus demek ki

Sosyal ağlarda paylaş

• Konu başlığı Darksun tarafından Beşiktaş 2021🦅2022 Sezonu Genel Tartışma olarak değiştirildi
  • tarihinde Rewendor tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...