Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2021?2022 Sezonu Genel Tartışma

FuCKiR

Öne çıkan mesajlar

bizim transferleri zaten oyuncular yaptı gibi bir şey oldu. Pjanici tosic getirmiş resmen. Bütün görüşmelerde bulunmuş adam.

Çok kaliteli adam. kiralama ücreti yok net barcelonadna aldığı 9-9.5m euro,  2.750m euro maaş ile getiriyosun büyük iş gerçekten. Kaliteli oyuncu asla yanıltmaz. Cruyf felsefesine sahip "Futbol basit bir oyundur. Zor olan onu basit oynamak". Gerçekten basit oynuyor, basit gösteriyor. Ayrıca bir frikikçi de kazandık yanılmıyorsam juninho demişti kendisinden sonra en çok pjanicin frikiklerini beğendiğini. 

bu arada bugün hazırlık maçı vardı. Can da çok iyi. Hele ölü oğuzhanı görünce can iyi iş yapar gibi geliyor bana.

Sosyal ağlarda paylaş

bjk'nin ideal 11 inde 2 türk oluyor. utku ve umut meraş. bu oyuncular dışında türk oynatmak istediğinde ya josef kesilecek yada larin,josef alternatifi necip ve topal, larin alternatifi kenan ve töre baya seviye düşürüyor alternatifler ?

yabancı sınırı bu sene en çok beşiktaş'ın başını ağrıtacak gibi.onun dışında çok iyi kadro oldu şampiyonlar liginde gruptan bile çıkabilir şu haliyle.  

pjanic transferi ile de en büyük favori oldu bence bjk.benim de roma'dan beri en sevdiğim oyunculardandı kıskandım açıkçası ?  şampiyonlar liginde olması çok büyük artı oldu sanırım. yatmaya geleceğini de sanmıyorum öyle olsa zaten maaşını almaya devam edecek yine bir takıma gidebilirdi veya barca da sezon boyu yatmayı seçebilirdi

Sosyal ağlarda paylaş

53 dakika önce, Esnaf dedi ki:

bjk'nin ideal 11 inde 2 türk oluyor. utku ve umut meraş. bu oyuncular dışında türk oynatmak istediğinde ya josef kesilecek yada larin,josef alternatifi necip ve topal, larin alternatifi kenan ve töre baya seviye düşürüyor alternatifler ?

yabancı sınırı bu sene en çok beşiktaş'ın başını ağrıtacak gibi.onun dışında çok iyi kadro oldu şampiyonlar liginde gruptan bile çıkabilir şu haliyle.  

pjanic transferi ile de en büyük favori oldu bence bjk.benim de roma'dan beri en sevdiğim oyunculardandı kıskandım açıkçası ?  şampiyonlar liginde olması çok büyük artı oldu sanırım. yatmaya geleceğini de sanmıyorum öyle olsa zaten maaşını almaya devam edecek yine bir takıma gidebilirdi veya barca da sezon boyu yatmayı seçebilirdi

erzin! 

Sosyal ağlarda paylaş

On 03.09.2021 at 17:42, Esnaf dedi ki:

larin alternatifi kenan ve töre baya seviye düşürüyor alternatifler ?

İkisi de Larin'den iyi oyuncu bana göre ama Töre sağ kanatta pek olmaz, solda da Ghezzal'e göre seviye düşürüyor. Aslında sağlığı devamlı oynamaya müsade etse ghezzal seviyesine de gelebilir ama adam sağlıklı değil malesef. Kenan Larin'in yerine cuk oturacak adam.

Sosyal ağlarda paylaş

• Konu başlığı Darksun tarafından Beşiktaş 2021🦅2022 Sezonu Genel Tartışma olarak değiştirildi
  • tarihinde Rewendor tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...