Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2021?2022 Sezonu Genel Tartışma

FuCKiR

Öne çıkan mesajlar

bu olayı da anlamıyorum. Bizim yönetim şimdi bu tutumu takınıyor da niye birbirimizin futbolcusu ile ilgilenmeyelim. Adam gelmiş, ligi tanımış. Müthiş performans. Param varsa, sezon bitiminde teklifi sunarım. Zaten yıllardır herkes hep aynı futbolcularla ilgileniyor hem yerlide hem yabancıda durum aynı işte

Sosyal ağlarda paylaş

Gerçekten transfer etmek için ilgilenmeye itirazım yok. Rakipte görürsün, adam yaldır yaldır performans sergiler, alırsın. Ama sırf fiyat yükselsin adam alamasın veya fazladan para versin diye girme işi benim kast ettiğim olay.

Ben mesela BJK'nın Gedson'u "gerçekten transfer etmek istediğini" sanmıyorum. Amaç suyu bulandırmak, GS'ye gelişi engellemek/güçleştirmekti.

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

iyi de bunu menajerler yapıyor. Gedson haberlerini ilk portekiz basını yazıyor. Beşiktaş yönetimi bize teklif gelmedi diyor, ANÇ de gündemde değil ancak olmayacağı anlamına gelmez diyor. GS taraftarı coştu kendi kendilerine. 
Ayrıca gerçekten transfer olayı ne? Beşiktaş'ın Gedson gibi bir adama tabii ki ihtiyacı var. 1m € gs fazla ödettirse ne ödettirmese ne ? 

Sosyal ağlarda paylaş

ANÇ'nin sezon sonu Candaş'ın programında dediği bir laftı. Ghezzal'da gelmeyen, gelmezse olmaz biteriz denilen adamları alamadıktan sonra son anda bulunup getirilmişti. Giderse gitsin, yerine biri elbet bulunur. Ben bu isimlere tapma olayına hastayım ya. Cidden 3 gr bilgi ve vizyon ile bildikleri 3 adamın ismine çıkamayanlar gündemi işgal ediyor. Çıldırıyorum gördükçe artık 

Sosyal ağlarda paylaş

10'a satılmaz Ghezzal, 29 yaşında, seneye 30 olacak ve mevkisiyse hızlı genç adamların özellikle parladığı, yaşlanan adamın daha çabuk yaşını belli ettiği ve gözden düştüğü bir mevki. Ha, Arap'lara 10'a satılabilir, orası şans işi. İsme tapma kısmı saçmalık, ama şu anda maliyeti düşük, kendini ligde kanıtlamış uyum sorunu yaşamamış ve TR'de oynamayı sorun etmeyecek adamın özellikle dikkat çekmesi istenmesi normal. 1-2 saat önce "GS'ye geldi, geçmiş olsun" diyen twitter duyumcuları vardı, şimdi GS masadan kalktı falan diyenler var. Hepsi bi tarafından sallıyor tahminen.

Ha, bu kadar kasmaya gerek var mı? Hele GS'nin 3-5 güne CL ön eleme maçı oynayacağı düşünülürse yok. Günlerce çekişeceğine pek çok alternatif bulup getirebilirsin Ghezzal gibi iş yapacak. Bir-iki hafta önce Onyekuru'yu alabilirdi GS, takıma da adapte etmiş olurdu, bu işe biraz boşa girdi gibi geliyor.

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Rewendor dedi ki:

10'a satılmaz Ghezzal, 29 yaşında, seneye 30 olacak ve mevkisiyse hızlı genç adamların özellikle parladığı, yaşlanan adamın daha çabuk yaşını belli ettiği ve gözden düştüğü bir mevki. Ha, Arap'lara 10'a satılabilir, orası şans işi. İsme tapma kısmı saçmalık, ama şu anda maliyeti düşük, kendini ligde kanıtlamış uyum sorunu yaşamamış ve TR'de oynamayı sorun etmeyecek adamın özellikle dikkat çekmesi istenmesi normal. 1-2 saat önce "GS'ye geldi, geçmiş olsun" diyen twitter duyumcuları vardı, şimdi GS masadan kalktı falan diyenler var. Hepsi bi tarafından sallıyor tahminen.

Ha, bu kadar kasmaya gerek var mı? Hele GS'nin 3-5 güne CL ön eleme maçı oynayacağı düşünülürse yok. Günlerce çekişeceğine pek çok alternatif bulup getirebilirsin Ghezzal gibi iş yapacak. Bir-iki hafta önce Onyekuru'yu alabilirdi GS, takıma da adapte etmiş olurdu, bu işe biraz boşa girdi gibi geliyor.

rosierle ilgiliydi benim post.

ghezzal'e gelirsek bence gs zaten almak için değil fiyat artırmak için (menajerin de gazıyla olabilir) girdi, bjk da vazgeçti ama madem öyle fiyat düşmesin diye masada hala. 

aktiftablet tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

10 saat önce, bLackcha0s dedi ki:

ghezzal'ın arkasında rosier vardı. Ghezzal pure yetenek olsaydı zaten bu zamana kadar çoktan parlar, yolu Beşiktaş'a düşmezdi. Öyle, böyle ligin en iyi performansını çıkardı. Gs aldı gibi bence artık. Neyse umarım Leicester daki performansını gösterir fsfsd 

Ne kadar bonservis verecekler ben onu merak ediyorum. Beşiktaş 3m euroya falan çıkmıştı.

7 saat önce, ahmedinejad dedi ki:

He evet doğru. Adam estirmisti resmen geldiğinde. O sezon fener de kötü olunca parlamısti baya. Bjk'de yattı sonra. Kafam karışmış ?

Fener'in sistemi de biraz uygundu Lens'in oyun tarzına. Ama tabi Lens'in karaktersizliği de var.

Şo rosier'i bi bitirsin artık bizimkiler. Resmen Baba Hakkı'dan sonra kulübü en çok seven sporcu oldu adam. 2 sene sonra gözyaşları içinde 10-15 arası fiyata satarız.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...