Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2021?2022 Sezonu Genel Tartışma

FuCKiR

Öne çıkan mesajlar

costa ve alex texeira olursa  müthiş olur dzeko vardı ama o olmuyor sanırım.
Ghezzal konusunda bugünden sonra umudum kalmadı 

neyse hayırlı olsun yeni sezon yine bol kupalı, şampiyonlar liginde de güzel başarılarımızın olacağı bir sezon olsun.

Kombineler yok, seneye bilet kovalamak zor olacak ? 

bLackcha0s tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

fikstür hep mi aynı olur yahu. 1 kere 2. yarı gs yi iç sahaya verseler ölürler mi acaba 12 sene olmuş. Kombinesi olan bilir biz hep derbi maçlarımızı kıçımız donarken izleriz, sonbahar, bahar da genelde deplasman olur. Baharda izlediğim son derbi herhalde bjk -fb ydi. hani şu ters kafa ile kendi kalemize atıp berabera kaldığımız sonrada tam çıkışta yağmur başlamıştı eve gidene kadar sıçan olmuştuk hayatımda bu kadar ıslandığımı hatırlamıyorum :p. 

Darksun tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben yönetimin pazarlık aşamasını gerçekten anlamıyorum. Adam akıllı bilgi de vermiyorlar. Sergen'i, Rosier'i, Ghezzal'ı Atiba bile günlerce sürdü. Söyle kardeşim bizim max limit 2.5 verdik gs 3 verdi tamam, giden gitsin sen de git gedson mu alacaksın napıcaksın. Takım kampa başladı transferi bırak elimizdeki kadroyu toparlayamadık daha. 
Mıy mıy transfer yapıyoruz ya 2 aydır aynı isimlerle pazarlık aşamasındayız gelen bir tek mehmet topal - kenan karaman oldu 

bruma diyorlar, nkodou var o da yunanistan'a gidiyormuş sanırım. Orası da belli değil mesela. ŞL hazırlanan takımın transfer politikasına bak 

Sosyal ağlarda paylaş

İyi olur Ghezzal GS'ye. Yıllardır iyi alışmıştı FB ve BJK sürekli GS'nin transferlerini engellemek veya fiyat yükseltmek için araya girmeye. Gerçi daha çok FB yapardı bunu da, misillemeyle burunlarının sürtülmesi lazımdı çoktan. Bundan sonra fiyat arttırmak için Gedson'a falan dalarken iki kere düşünürler.

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Konu başlığı Darksun tarafından Beşiktaş 2021🦅2022 Sezonu Genel Tartışma olarak değiştirildi
  • tarihinde Rewendor tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...