Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2021?2022 Sezonu Genel Tartışma

FuCKiR

Öne çıkan mesajlar

3'ü bilmem de szalai direkt 2. sarıdan gg. Hakem konuşmaktan yoruluyorum ya bir boka yaradığı yok. 

şaka gibi bir maç verdik
penaltı yok, vida'nın mallığı...
fb çok şut çekti gerçekten oradan bulsalar üzülmeyecektim 2. yarı domine ettik ama bats gerçekten biletini alır gönderirim. Güven değişikliği daha erken olsa çok farklı olurdu. Bu çocuğa niye kimse inanmıyor anlamıyorum ki stats en iyi bunda şu an.

defans çizgimiz çooook önde fener irfan ile başlasaydı biz büyük hezimet izlerdik gibi...

Sosyal ağlarda paylaş

td arayışı gereksiz. Portekizli hocanın pareleli bir adam Önder hoca.
Çok güzel bir U19 kadromuz var. Seneye ŞL olmayacak, uefa da uzak ihtimal... Bu sene şampiyonluktan da koptuk. Çok güzel ortam hem Önder hocayı hem de Perinhio ile istediğimiz modeli denemek için... 
Seneye U19'dan 2-3 monte + transfer ile iş yaparız. Rıdvan, Serdar, Güven var ya! 
Serdar'ı özellikle çok beğeniyorum. Can var elinde tutabileceğin. Bu sene için umrumda değil nerede bitirdiğimiz kadroyu önemsiyorum artık. Serdar-Can-Güven-Rıdvan'ın olduğu kadro zaten ilk 5'te bitirir. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Konu başlığı Darksun tarafından Beşiktaş 2021🦅2022 Sezonu Genel Tartışma olarak değiştirildi
  • tarihinde Rewendor tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...