Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2021?2022 Sezonu Genel Tartışma

FuCKiR

Öne çıkan mesajlar

abi yöntem bu olmazsa zaten bu menajerlerin oyuncağı olmaktan kurtulamaz kulüpler. ne ghezallar geldi bu ülkeye. Ayrıca şl yi de düşünerek ghezal yerine tekniği fena olmayan hızlı oyuncu tercih ederim ama ne zaman texeira gelirse! . Texeira gelmezse ghezal vari oyuncuların avantajı çok daha fazla oluyor doğruya doğru. 

ne kadar umudumuz olmasa da layiç ilk geldiği gibi oynarsa texeirayı kanatta bile tercih edebiliriz. Rony lopes iddaaları doğruysa eğer o da iyi olur. 

benim bu alanlardan önce isteğim muhakkak 1 tartışmasız Santrafor ve muhakkak 1 tartışmasız stoper. İlk 1 e direkt gözü kapalı yazacağın ve liderlik edecek oyuncular. Bunlar şl için olmazsa olmaz.

Emre kocadağ taraftarlarımızı heyecanlandıracak oyuncuları bitirmek üzereyiz dedi. İnş. dediği gibi halletmişlerdir.

Sosyal ağlarda paylaş

şimdi @aktiftablet psv - gs maçından da tekrar gördüğümüz gibi şl seviyesi için stoper çok önemli. 2. lik zorlanmalı. Doğru planlamayla bu yapılabilir. 1 kalite fw, 1 kaliteli stoper, 1 de limit vs yeterse kaliteli sol bek. Orta sahamız son derece iyi. Texeira ve ghezal da gelirse bence 2. lik zorlanabilir. Olur olmaz bilemem ama denemeye değer. Bunlar olursa 3. lük garanti olur ve uefada da çeyrek final görebiliriz gibi geliyor. BJK oyun stili tam çağdaş futbol zaten ve bu orta sahayla biz baya taktik vs de değiştirebiliriz maçlarda. 

Sadece ft nin bugün yaptığı gibi 3 lü savunmaya karşıyım ben çünkü ezberin yoksa direkt takım dağılıyor. Kald ki bizim ezberimiz hep 4 lü savunma.

neyse sergen reyiz işini bilir. 

Sosyal ağlarda paylaş

Bi kere texeira da ghezzal de gelmez. Bizimkiler çingene pazarlığı yaparken adam arabistana gitti. Son gün birileri gelir, gelenler yine ghezzal etkisi yapar mı onu bilemem, şans. Biz ŞLde gruplardan çıktığımızdan beri hem biz, hem de genel olarak Türk futbolu çok geriledi. 2. torbadan zaten ŞL favorileri geliyor. 1. torbadan şans eseri kolay bi ülkenin şampiyonu gelebilir ama her halükarda o takım da bizden güçlü olacak. Bu arada bizim 3. torbada olacağımız da kesin değil henüz 4e de düşebiliriz. Lige kadar kadro kurabilsek ona da şükür diyeceğim. 1 sağlam santrfor, 1 de sol kanat gelse bana yeter. Beklentim o kadar düşük.

Sosyal ağlarda paylaş

üzülme booolum, sonuçta kartal yuvasında sadece beşiktaşlılara forma satmıyorlar. gedson da bjk ya gelirse 2 si bir arada alırsın formaları.

şaka bi yana muhtemelen ghezzal, psv - gs maçını izleyince gs nin td siz oynadığını farketti. Tercihi hemen bu maçtan sonra tamamen değişti. hem elenen bir gs, hem td siz bir gs görünce, kariyeri daha ilk seneden darbe alacaktı.

Sosyal ağlarda paylaş

İyi adam, skor katkısı yüksek, lige alışkın. GS aldı denirken de demiştim, yıllık 3 milyon verilecekse gelmesin diye, BJK o parayı vermiş galiba.

Gerçi GS vermedi de ne oldu, o parayı gitti Arda'yla Terim'e zam olarak verdi, sonra da 3 milyona alabileceği Rumen'i 6'ya alıp Hagi'ye komisyon saçtı.

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...