Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2021?2022 Sezonu Genel Tartışma

FuCKiR

Öne çıkan mesajlar

Enkudu martta falan anca döner. Bence kesin şuanda bir 2. santrafor alınmalı. Pres vs eksik olabilir ama 2-3 lü forvette topu kaleye sokacak adam eksik şu anda. Yoksa rize ve malatya deplasmanlarına bakınca ceza sahasına girme veya gol pozisyonu etkinliğimizin arttığı bir gerçek. 

Sosyal ağlarda paylaş

On 27.01.2022 at 10:34, Darksun dedi ki:

bacağından vurmuşlar sanırım öyle yazıyordu ama işi abartınca adam gitmiş.

bel altına sıkmışlar hep ama 7 el isabet etmiş. ambulansta geç gelince kan kaybından gitmiş. 

Çakıcı'nın avukatlığını da yapmış, bayağı sağlam mafya avukatıydı bu zaten iç hesaplamadan gitmiştir işte. 

Sosyal ağlarda paylaş

ben aslında benfica da neden bir türlü şans bulamıyor onu anlamadım. ben geçen yıl baya beğenmiştim kötü oynamamıştı ama benfica da ilk 18 e bile girememesi düşündürüyor. jorge jesus varken 3-4-3 oynuyorlarmış hadi o zaman ki 2'li kaliteli diye şans bulamıyordu ama son maçlarda 3 lü orta sahaya geçmişler adam yine şans bulamıyor.yedek kadroya bile giremiyor ilginç şekilde. 

yine de bjk alması üstüne rizespor a kiralaması yüzyılın çalımı bence ? sırf bu zevki bjk taraftarına yaşatmak için bile o para verilir.o bölgeye ihtiyaçta vardı bence iyi transfer oldu bjk açısından bu sene bitti zaten, gs gibi küme ihtimali de yok ? iyi transfer her şekil

Sosyal ağlarda paylaş

bence mantıklı bir bonservis. 23 yaşında. Taksit taksit ödenecek. Tutarsa 1-2 sene sonra 2-3 katına satarsın. Yoksa yine gelecek, 2 sene kendini gösterecek, sonra sözleşme imzalamayıp, serbest kalacak. 

oyuncu maaşı 1.1 € 
Rize'ye kiralanmasının sebebi de; Beşiktaş, Gedson, 2. yarı oynamalı şartı ile almış. Avrupa'da transfer kapandı, portekiz'de de limitini doldurmuşlar. o yüzden Benfica Rize'ye kiralıyor. Çok acayip bir transfer hikayesi oldu. 

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Silphatos dedi ki:

ljajic ve lense göre baya müthiş bir transfer maliyet olarak

tottenham 1 yıl kiralama bedeli 4,5 vermiş 2020de top kek

Jan 15, 2020 Benfica Spurs €15.00m Loan fee: €4.50m

maliyete niye bu kadar takiliyosunuz yok mu zeki ahlakli bir isadaminiz, baska takim alsin sizden 1mlik adami 10mye alsin, fairplay ccc. hatta oyuncuyu bedava oynatip maasini yandas sirketlerden verdirin? 

Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Rewendor tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...