Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2021?2022 Sezonu Genel Tartışma

FuCKiR

Öne çıkan mesajlar

11 saat önce, bLackcha0s dedi ki:

saçma değil abi dünya kupası maçları için prova yapıyor adamlar işte. Seyirci beklemeleri saçma olmuş ama... Kesin bizimkiler söylemiştir gelsin bizim çocuklarla test edin diye ? 

Katarlılar için saçma olmayabilir de bizim için saçma. Yoğun fikstür,  omikron covid salgının arasında, hiç seyirci olmayan bi ülkeye sırf yalakalık olsun diye 2 takım götürdük.

Sosyal ağlarda paylaş

takım 3-5-2 daha iyi oynuyor. Önder hoca formasyon deniyor işte ama en iyisi rize maçıydı takım çok akıcı oynadı ortada güzel top tutup ileride basıyoruz. Rize golleri de gereksizdi. Çok baskılı oynadık ama 4lü defans yaramıyor işte. Ghezzal oynuyor takım bozuluyor. 3lü de ghezzala yer bulunur.

Batçuaayi ligin sonuna doğru açılacak gibi ama geç olacak ? 
Bu sezon Oğuzhan'ın oynadığı hiçbir maçı kaybetmemişiz. 

Hakem konuşmayı sevmiyorum da yeter artık gerçekten. İnanılmaz temiz 10-12 puanı gitti Beşiktaş'ın. Rıdvan Dilmen bile çıldırdıysa iş çığrından çıktı. VAR'a gitmiyorlar. Batshuayinin 2 pozisyonu da penaltı ayağına basıldı, diz atıldı. Pjainic'i zaten oynatmıyorlar hep bileğe giriyorlar. Rize maçında verme bu maçta verme saçmaladı iyice 

Sosyal ağlarda paylaş

Şu maçtaki 2 pozisyon da hakemin tereddütsüz penaltı çalması gereken pozisyonlardı. Hele diz atılanda hakemin 10 metre önünde baktığı yönde oldu. fauller 15 e 9 yazılmış, kafadan 25-30 faulluk hareketleri vardı bu maç...

Hakem kararlarında kasıt olduğu çok net ne gibi bir hesaplaşma var arkada merak ediyorum. 

Sosyal ağlarda paylaş

VAR niye bize yok ben anlamadım bu işi. kaç hafta oldu hep aynı sıkıntı. bariz sonuca etki edecek kararlar var. rahat 9-12 puan kayboldu bu maçlarda. 

hepsini geçtim yeni ayakkabıyı hayırlamaya basar gibi basmış ceza sahası içinde, bats ın tahrik edici tavrı da yok korner öncesi pozisyon

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...