Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2021?2022 Sezonu Genel Tartışma

FuCKiR

Öne çıkan mesajlar

On 18.08.2021 at 15:23, FuCKiR dedi ki:

şl olmasa 3m euroluk santrafor fazla derdim ama kaliteli santrafor bir gereklilik piyasası da bu ne yazık ki. şl de 1 galibiyet getirse sana 3m euro galibiyetten aldığın para. 

Ayrıca şöyle:

normalde bonservisini alsalar muhtemelen 10meurodan aşağı olmazdı. o da formsuz bathuayi için. 

kiralaması da 2-3m euro rahat olurdu senelik. 

sen kiralamaya vereceğin ücreti santrafor maaş olarka veriyorsan bu başarıdır abi. 1.5m verip çöp getirip direkt zarar yazacağına 3m ver sana 1 şl galibiyeti getirsin.

Sadece Batshuyu cikaramadik daha

Buyrun devam edin anlatmaya, yaptigimiz transferler sampiyonlar liginde basari icin ne kadar gerekliymis. Neden futbol kluplerinin borclari vergi mukellefleri tarafindan odenmeliymis. 5-10 tane gerizekali, bilgisayar onlarin zamaninda yokmus CM-FM gibi oyunlar oynayamamislar diye ulkenin bankalarinin batacagini bile bile verdikleri kredilerle simulasyon oynuyorlar. Sizde savunuyorsunuz. Al simdi anlat bana BJK bu sene nasil zarar etmeyecek? 

Hatta iddiasina girmek isteyen var mi buradan, BJK bu sene zarar eder etmez uzerine? Koyalim parayi ortak bir havuza, sene sonu paylasilir nasil fikir? 

Sosyal ağlarda paylaş

Ligdeki hiç bir takım bjknin olduğu kadar rezil olmazdı. Bjk kadroyu baya saçma kurdu. Alex Pjanic falan Falcaodan Van persiden farkı yok. Batsu gibi topçular alsalardı böyle olmazdı. Hele dün 35 yaş ortalaması ile orta saha kurmak nedir? Adamlar genç bide dinamik. Yorulmuyolar. Harbiden bjk kadar kötü yönetilen bir takım yoktur. 

Sosyal ağlarda paylaş

valla ben geçen sene son haftalara kadar sallamadım aynı mantıkla devam ediyorum. Geçen sene tek izlediğim maç hani şu Cenk in sakatlandığı maçtı o da pederle beraber geyik olsun diye izledim. Kafa yormaya, dertlenmeye gerek yok, son zamanlarda zaten iyice dibe battık boşuna ekstra stres yapmayalım ? . 

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, TheGreatWall dedi ki:

Ligdeki hiç bir takım bjknin olduğu kadar rezil olmazdı. Bjk kadroyu baya saçma kurdu. Alex Pjanic falan Falcaodan Van persiden farkı yok. Batsu gibi topçular alsalardı böyle olmazdı. Hele dün 35 yaş ortalaması ile orta saha kurmak nedir? Adamlar genç bide dinamik. Yorulmuyolar. Harbiden bjk kadar kötü yönetilen bir takım yoktur. 

evet diger takimlar daha iyi, aslinda turk futbolu cok iyi ama bjk rezil etti uf

Sosyal ağlarda paylaş

Şu an ligde "Pjanic'i kiralama şansın var ister misin" diye sorulduğunda kadrosu ve planı ne olursa olsun "Oha tabii ki lan gönder" diye atlamayacak takım yok. Kimse böyle bir seçeneği olduğunun farkında değildi, BJK bir şekildel fark etti.

Hal böyleyken "Pjanic falan aldılar saçma kadro kurdular" demek mantığa oturmuyor. Messi'yi alma şansı olsa "hacı ileri uç zaten iyi, stoper lazımken Messi'yi aldılar" diyeceksiniz.

Elinde eksik bölgeler vardır, tamamlarsın. Elinde idare eder adam vardır daha iyisine bakarsın. Elinde iyi adam vardır ama tektir, yedeklersin. Evet transfer böyle yapılır. Ama durup elindekinin 2 gömlek üstü adamı alma fırsatın varsa o pozisyonda adam eksik mi diye bakmadan onu da alırsın, altın fırsatı tepmezsin.

Sosyal ağlarda paylaş

Pjanic, teixiera, batshu, ghezzal bu ligin çok çok üzerinde futbolcular. Pjanic bambaşka bir boyut. Gerçekten canlı izleyince daha da anlıyorsun. Paslar şiir gibi. Beşiktaş'ın kadrosu harika ama işte olmuyor. Her maç birileri eksik, takım nasıl tempo tutacak. Pjanic 2 maç var 2 maç yok. Sürekli rotasyon halinde. 1 maç pjanic arıyorsun diğer maç bakıyorsun necip var. Montero olmuyor atiba oluyor, Josef yok Salih var saçma sapan işler.

Beşiktaş'ın sıkıntısı batshuayi kaynaklı. Kenan zaten iş yapamıyor. Yedekler kötü çıktı, çok sakatlık yaşadık. Sergen'in gereksiz özgüveni oldu boyumuzun ölçüsünü aldık, alıyoruz bu kafayla daha da alırız.

Neden şu çekmediğimizi anlamıyorum ben. Ne teixera ne pjanic ne ghezzal ceza sahası önünden kimse zorlamıyor, içeriye teixiera veya batshuayi yi kaçırıp gol bulma peşinde ama yok geçemiyorsun işte defansı. Her maç aynı seti oynuyoruz. 

Sosyal ağlarda paylaş

Abi buradakilerin gazına gelmeyin. Nkoudu sayilmazsa toplam 3 maç ana kadro ile oynamış takım kalanında en az 3 oyuncu farklıymis, bu 9 a kadar gidiyor. Bu durum kolay değil oyun alışkanlığı bile kazanamadı takım. Ha 2 eksik vs çok sorun değil. GS ms eze eze tokatlıyoruz işte . 4 5 olunca başlıyor sıkıntı. Sakatlar dönecek 2 3 maç geçecek sonrasini görürüz. Bukadar sakatla daha iyisi çok zor ki Sergen de 2. Fatih terim olma yolunda gidiyor saçma sapan kadro cikartip

Sosyal ağlarda paylaş

olm normal yav, ev sahibi yeniyor genelde bizim aramızdaki maçlarda, şampiyon olduğunuz sezon aramızdaki son maça bakabilirsin ezmeyi ezilmeyi görmek istersen. son dakika penaltı kaçıran takımı eze eze yendik diyorsun da gerçi normal ya siz 8 yemedik diye sevinen taraftarsınız, hadi şlde son iki maçta 1 puan alın da dökülün sokaklara, yakın meşaleleri sdfsd.

Sosyal ağlarda paylaş

Bugün de hamsi tava var menüde. Görelim lideri bakalım.

Yine zevkli maç olur.  Buarada herhalde son 7 8 maçtır sürekli ilk golü kalemizde gören biziz. Bugun ilk golü atıp 3 e gideriz diye umuyorum. Batsman da olsaydı daha iyi olurdu ama güven de oynadığı maçlarda fena değildi. Yani sakatlık yasamasak 10 puan önde olacağımız ligde böyle Sürünüyoruz. Hayat acımasız

Biz uzaktan sutlarda kalemizde gol görüyoruz. Rakipte bakasetas var. Ozaman 1 gol de bakasetastan gelsin diyorum

Sosyal ağlarda paylaş

takım kaleye şut çekmeyi unutmuş sanırım. sadece top ile kaleye girince gol oluyor sanıyorlar gibi oynuyorlar. her topu ceza sahasının önüne kadar getirip araya adam kaçırmaya çalışıyorlar. kaç hafta oldu birisi de demiyor mu aga yemiyor bu taktik diye. 

bi de şaka gibi bu kadar denemeden sonra TS böyle yapılır deyip son dk çakıyor golü

@FuCKiR kardeş takım gol atamıyor. istediğimiz kadar cezasahasına top getirsinler, kaleye şut çekmezlerse olmaz bu iş

vivavale tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...