Jump to content
Gungor

Yönetim Ban ve Uyarı Kriterleri

Öne çıkan mesajlar

§ 28 Haz 2021, 08:27

Şimdi ben Bone`a Hoşt yazdığım için uyarı puanı alıyorum. Mantıklı sayılır.

Kürtleri fırınlamak isteyen ve bunu yazan birine ne veriyoruz? Yanında Mod yazmasına diyecek bir şeyim zaten yok da, pati ihalesi falan varsa onu da verelim. Küçük Türkiye mi burası? Açık açık yazın şu kriterleri de, biz de ona göre küçülelim.

spacer.png

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 Haz 2021, 08:27

ilk seferi olduğu için 1 hafta aldı o arkadaş, muhtemelen dönünce devam edecektir, daha uzun ceza alır sonra. Gerek yok ama konu açıp böyle serzenişe.

dreagloth tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 Haz 2021, 08:29

Peff, bir soylem kisitlaniyor diye daha fazla kisitlama talebi dogru degil. Tamam cok yanlis bir soylem ancak hala ozgur birakilmali bence. Diyorum ama tabi TCK fln durumlarini bilmeden libos gotumden uyduruyorum. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 Haz 2021, 08:30

Hoşt demek = 2 uyarı puanı
6 milyon kürt yakalım = 1 hafta

abi aradaki mesafeye gezegen sığabilir yalnız, zamana ölçeklendirmeniz çok şık olmuş hakkaten.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 Haz 2021, 08:31

Attığı post bir söylem değil, bir suç, gelir şimdi benim alanım o değil ama suçturcular.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 Haz 2021, 08:32

ilk seferi işte, zannetmem ama belki akıllanır, ama pati neki akıllanayım sie diyecektir muhtemelen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 Haz 2021, 08:35
2 dakika önce, dreagloth dedi ki:

Attığı post bir söylem değil, bir suç, gelir şimdi benim alanım o değil ama suçturcular.

Bilen bir abi olarak duzeltmissin. Tesekkurler reyiz. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 Haz 2021, 08:35

sie dedi ban

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 Haz 2021, 08:36

6 milyon hdp seçmeni sıraya geçip tek tek eline versin daesunun bence o zaman akıllanabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 Haz 2021, 08:47

bizim kürdistanı tanımayan, pkkyı desteklemeyen, hdpye oy veren, tece vatandaşı, kürd üyelerimiz var

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 Haz 2021, 09:07
30 dakika önce, Black-ice dedi ki:

6 milyon hdp seçmeni sıraya geçip tek tek eline versin daesunun bence o zaman akıllanabilir.

Yarisi kadin abi.. Verin diyebilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 Haz 2021, 09:11

Sakin olun şampiyonlar yine triggerlanmalar görüyorum

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 Haz 2021, 09:12

yönetim geç khaldun yönetim 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 Haz 2021, 09:14

çok profosyenel söylemiş ama ya. fırınlarsan fırınla ben karışmam der gibi olmuş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 Haz 2021, 09:47
1 saat önce, Gungor dedi ki:

Şimdi ben Bone`a Hoşt yazdığım için uyarı puanı alıyorum. Mantıklı sayılır.

Kürtleri fırınlamak isteyen ve bunu yazan birine ne veriyoruz? Yanında Mod yazmasına diyecek bir şeyim zaten yok da, pati ihalesi falan varsa onu da verelim. Küçük Türkiye mi burası? Açık açık yazın şu kriterleri de, biz de ona göre küçülelim.

spacer.png

öncesini sonrasını bilmem ama

"fırınlara gitsin hepsi umurumda değil" diye kurulan bir cümle nasıl, 

"Kürtleri fırınlamak isteyen ve bunu yazan biri" olarak algılanıyor onu merak ediyorum,

yanı bu alıntının başı sonu yoksa, direk böyle bir ifade kullanıldıysa "okuduğunu anlamlandırma" yapmadan böyle bir çıkarım yapmak çok zor.

ha dersin be onu yazan kişinin ciğerini bilirim öyle demek istemiştir ama öyle olsa bile forum ortamında açıkça yazılmayan bir şey için ceza kesilmesi de doğru değil

derdiğim gibi öncesini sonrasını bilmiyorum, sadece bu alıntı üzerinden konuşuyorum.

Feamer tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 Haz 2021, 09:53

bir kere orada hdp oylarını fırınlamaktan bahsediyor

aslında daesu bir demokrasi katili

asla soykırım meraklısı bir sabuncu değil

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 Haz 2021, 09:58

öncesini sonrasını bilmiyosan git oku kardeşim, konu orda yazılanlar orda

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 Haz 2021, 10:00

kaç sayfa 10 sayfa mı, 20 sayfa mı?

barı koordinat verinde okuyalım 🙂

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 Haz 2021, 10:03

2021 Türkiye sayfa 54

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 Haz 2021, 10:08

daesu 3 puan aldı bu arada netleştirelim o kısmı. 3 puana kadar mesaj kısıtlaması yok, 3 ile bir hafta ve artan puanlarda süresi uzayan mesaj kısıtlaması var. bu puanların ne kadar süre kalacağını mod ayarlıyor ama bu ileride verilen puanların kısıtlamasını etkiliyor bir nevi sabıka kaydı gibi. uzun süre kalırsa puanı, 1 puan bile mesaj kısıtlamasına neden olabilir.

bu "hukukçu değilim ama şoven'e 22,5 yıl az" başlıklarına da hacet yok, moderatörler çalışıyor merak etmeyin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 Haz 2021, 10:16

ben kontrol ettiğimde herhangi bir uyarısı yoktu profilinde, cezasız olduğunu varsayarak açılan bir başlık.

ayrıca bi onun hacetine karar vermediğiniz kalmıştı. başlık açarken modlara düşsün, gerekli görürlerse açılsın? neyse gregoluk yapmayayım fazla. bu kadar bağcı dövmek yeter.

ama görev var, yerine getiriliyor, şeffaflık soruluyor. paşalar GEREK YOK SORGU BAŞLIKLARINA, sormayın biz çalışıyoz yazıyor. şakayla karışık yazıyordum da, mini otorite ile bile ulusaldaki sonucu alabildiğimize şaşkınım. 

söke söke alırlar mı kanalın parasını sam, bilirsin sen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 Haz 2021, 10:19

D2aGUjuWoAAjXVd.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 Haz 2021, 10:21
1 saat önce, goldbären dedi ki:

yönetim geç khaldun yönetim 

Şimdi mesela bu arkadaşı da görmezden mi gelicez? 2 hafta diyorum ben en az.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 Haz 2021, 10:24

dreagloth 13 saat önce vermiş puanı, sen bu başlığı 2 saat önce açmışsın. başkasının puanını görüp göremediğini bile bilmiyorsun en baştan bir kere.

hacetine evet karar verebilir modlar çünkü backtalk moderation örneği bu başlık.

ben en son "falanca kişiye şu kadar ceza verildi" yazdığımda ayaklandı insanlar "hem ceza verdin hem arkasında cevap veremezken rezil ediyorsun" diye, şeffaflık filan istendiği yok belli ki. çok rahatsız olduysan bir moda yazıp sorarsın ne olmuş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 Haz 2021, 10:26
Alıntı

saygı falanda duymuyorum, akp verenlerin comar oldugu belli oldugu gibi hdpyide besleyenlerin yarısı kürt pkklı diger yarısıda dünyadan bi haber andaval, savunmalarıda demokrasi.

ilk alıntı ve bundan başka yazısı da yokmuş ki, işsiz gibi bana 5-6 sayfa gezdirdiniz yok yere

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...