Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 2042 & Squad İçerik Videolarım

themadturk

Öne çıkan mesajlar

yalniz helal olsun, bayagi istikrarli ve cidden bf manyagi birinin cerez gibi izleyecegi icerikler var.

son videosu 1 dakka mesela, bazi hanzolar 15 dakikada anlatiyo 45 saniyelik icerigi.

buraya da senkronize post etmesi de taktir edilesi. bir gun sanki vazgececek ama dur bakalim tahmin etmicem simdilik. acaba bizden baska da web 2.0 in bilinmeyen derinliklerine de post atiyo mu, sanane.com fln?

reyou tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

15 saat önce, reyou dedi ki:

yalniz helal olsun, bayagi istikrarli ve cidden bf manyagi birinin cerez gibi izleyecegi icerikler var.

son videosu 1 dakka mesela, bazi hanzolar 15 dakikada anlatiyo 45 saniyelik icerigi.

buraya da senkronize post etmesi de taktir edilesi. bir gun sanki vazgececek ama dur bakalim tahmin etmicem simdilik. acaba bizden baska da web 2.0 in bilinmeyen derinliklerine de post atiyo mu, sanane.com fln?

yok hiç vazgeçeceğimi sanmıyorum valla ? kanalımda direkt zamanınızı çalmadan koydugum anlık haber ve bilgisel videoları var. Rehberler, gameplay, sizin görüntülerinizden derlediğim haftanın killeri gibi tonla içerik üretiyorum. Ben buraya post atmaya basladıgımda 400 abonem vardı. 2k olmak üzereyiz. Abone değilseniz beklerim.

Sosyal ağlarda paylaş

1 dakika önce, Xenocide dedi ki:

kıskanç fakirler doldurmuş burayı yine, boşaltın arkadaşım biz sizin tarhana kokunuzu çekmek zorunda mıyız

lol. @Xenocide  arkadaşı hatırlıyorum ya buraya yazmıştı daha önce. ? sataşanlara ve boklayanlara ölü taklidi yapıyorum, koklayıp geçiyorlar.Türkiyede benim gibi içerik üreten bf serisi üstüne başka adam yok. İngiliz ekolünü konsept olarak belirledim.Sağolsunlar yanlızda bırakmadı çocuklar bizi. Organik ve sağlıklı büyüyoruz.Arada böyle amip tiplerde geliyor ama kervan yürüyor işte ? 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...